Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mikara92 View Post
    Ljudi moji, Hemofarma smo dobili 37 razlike a vi opet neke zamjerke ispucavate! Znate ko je Hemofarm? Ekipa koja je bila prvak Jadranske lige i 3 puta su igrali polufinale Evrokupa! O cigani što bi rekao Tozovac, ko bi nama udovoljio
    Igrao je i banjalucki Borac protiv Makabija u Dvorani Borik, pa je sad jedva obezbjedio opstanak u 1. ligi RS.

    Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Prijatelju pa zar misliš da sam ozbiljan bio? [/QUOTE]
      Jbg. sporo paljenje. Živ bio i da dovedemo Morisa.

      Comment


      • Originally posted by mikara92 View Post
        Gazda nemoj da zezaš, već dovodi tog Morisa

        1114611_dragan-markovic-palma_ls-s.jpg

        gi-25738-126807-big.jpg

        Pare spremne, sponzori spremni, samo da se DM mame te gluposti da nece preko Atlantika.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Bravo za Radicevica...esencijalno vazno je za nasu ekipu domaci, stabilan plej...a izgleda amo dobili premiju...ko ce docekati takmicarske utakmice...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Originally posted by Nebojsa View Post
            [ATTACH=CONFIG]15260[/ATTACH]

            [ATTACH=CONFIG]15263[/ATTACH]

            Pare spremne, sponzori spremni, samo da se DM mame te gluposti da nece preko Atlantika.
            Tri hiiljade za gospodina.

            Comment


            • Originally posted by Debeljuca sa Vidikovca View Post
              Ljudi ajd malo logike i pamet u glavi.

              "Previse se kaki o Radicevicu.

              Ako decko mogao da igra celu sezonu u ABC kao (co) lider svoje ekipe znaci ipak nesto jelda. A ovde 95% nisu ga uopste gledali primer prosle sezone nego samo se cita stats i prvi se nekakve analize a foundation je "rekla kazala, cula videla"

              Reko bi: "Don't judge a book by the cover"

              Nekazem ja sada da je Teo nego hocu da kzzem da on bez problema moze da odigra veliku minutazu protiv bilo koga u EL.

              Gledao sam ga ja I ne kontam sta hoces da napises. Ima taj drive ulaz I to je to, pas slab, sut nije ni prosecan..Ima visinu treba da se bazira da bude komandant na terenu, da drzi akcije I da se bazira na dobroj odbrani posto je visok poprilican.

              Poritv koga t moze, eto napisi ime I prezime pa da usporedimo.. Bice dobar trenutno mislim da nema losijeg back upa u EL..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Gledao sam ga ja I ne kontam sta hoces da napises. Ima taj drive ulaz I to je to, pas slab, sut nije ni prosecan..Ima visinu treba da se bazira da bude komandant na terenu, da drzi akcije I da se bazira na dobroj odbrani posto je visok poprilican.

                  Poritv koga t moze, eto napisi ime I prezime pa da usporedimo.. Bice dobar trenutno mislim da nema losijeg back upa u EL..
                  Cao Milose, hocu da kazem da nije toliko los kao sto se ovde pise i nemam bas isto misljenje kao ti da samo ima "taj ulaz".
                  Ipak je imao skoro 25 minuta i 9 poena u ACB. Ako to ima kod nas ..... za 150k po meni je to fantasticno potpisivanje.

                  A ti meni nadji back up pleja koji ce da igra za 150€ i koji je blizu double digits cifre.
                  -Sada ojacao, vece samopouzdanje, motivacija do kolena, odskok od prosle sezone. Ipak mislim da Radicevic je pun pogodak za tu lovu.

                  Comment


                  • Radicevic bi mogao da bude dobar igrac, ali to trneutno nije za EL nivo. Igrao je u Sevilji koja je skoro ili ispala iz lige sa 7-8 pobeda. Najslosiji sut za , najslosiji sut za tri u ekipi a imao ogromnu minutazu sa 2.7 asistencija I 2to po mecu. Cela ekipa je imala veci broj gresaka nego asistencija.

                    Najjace oruzije je kontra I ulaz drive, tu dobro zavrsava kod obruca, ima tu neku snagu kod ulaza, asistencie slab, kontrola lopte dobra. Sut kriminalan ali se mozda moze srediti... Sevilja je imala dobre utakmice,posebno protiv jacih timova nekad cak su I Real dobili ali to nije nita posebn cudno.

                    Ima 23 godine I moze da napreduje, neka uloga zizisa, Sloukasa bi mu prijala po meni dosta I u tom pracu treba da ide. Napadacki pet na pet kad se igra napadacki je slaba pretnja..Ipak ima prostora za napredak smao ne volim te neke price kao da smo ne znam kakvog PG dobili trenutno, treba tu mnogo rada...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      samo ne volim te neke price kao da smo ne znam kakvog PG dobili trenutno, treba tu mnogo rada...
                      Ja barem nisam dizao Radicevica u nebesa, za 150k je super igrac za nas i nemoze da bude promasaj nikad. I nema potreba da se poredjuje sa igrace koji imaju 1.5 do 2.5 miliona po sezonu. Poredi ti njega sa igrace njegovog ranga i cene ... tesko samo da nadjes bilo gde back up pleja za 150k u EL jer ga nema. I to mi je bila cela poenta o Radicevicu.
                      Last edited by Debeljuca sa Vidikovca; 30-08-17, 21:30.

                      Comment


                      • 24minuta 9poena uz najlosiji sut, tj procenat a imao je tu skoro najvise pokusaja a ima 2.7 asistencije...Eto ti si ga gledao pa reci sta u napadu ima jos dobro sem toga. Ima solidnih stvari ali tu je jedino kvalitetan. Bio je extremno forsiran zato su skoro ispali iz lige I ako su imali solidan sastav. Milosevic je imao tu negde stats losiji a cak je I Zoric dominirao neko vreme...

                        Za 150k ne znam sta mozes naci ali sto mora da se licitira sa 150k...to mi smao nije jasno. Meni se on kao igrac svidja, moze imati lepu buducnost, ali trenutno to nije za EL tako dobro..

                        Utakmica sa Vrscem ili bilo koji mec nema tezinu individualno vec cela sezona, ko bude s anjim u petrci morace dobro da se racuna na kreativnost I stil igre. Tabak pojma nije imao pa su posle spasavali...ali imao je dosta utakmica sa po 1,2 asistencije pa cak I nula...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • To je kao kad klinac kaze tati, pa moj drug Pera ima bolju loptu,doduse I skuplju a ti kazes pa to jeste tacno ali ti mas njabolju loptu za te pare.

                          Kad izadjemo na teren, kakve to veze ima, eto bolji je of Diaza iz Unikahe..cena I'm je tu negde..Diaza ocima ne mogu videti ..

                          Prvi ja njega dizem u nebesa I imace vecu karijeru of studenata I bice dobar igrac ali taj isti Diaz je vec 2,3 godine u sistemu Plaze npr itd... Odlican igrac ali ako dodje taj Munford NPR TO CE BITI NAJSLOSIJI PG par u EL...Sto znaci da na mestu jedinice mora da se pukne lova I dovede trener na terenu,dirigent..Ne nekakav suter bez asistencije inace ce namLazic biti nanjbolji asistent tima...I odnos asistencija I turnover ce nam biti ogroman,a opet nemamo individualce koje ne moras hraniti loptama vec klasicne igrace koji zive o asista..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Pita te covek sto poredis igraca od 150k sa igracem od 1m. Pa valjda sto ce na terenu protiv njih igrati minute.

                            Comment


                            • Nemamo pakera I ako dovedes skorera bez kreacije bice problem davati koseve, napominjem da je Sevilja imala vise gresaka nego asistencija a igrao je 25minuta po mecu..Of Munforda nikakve pomoci...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Feldin na instagramu lajkuje slike nafurane srpske cice. On će izgledati kako stvari stoje trpati i koš i nešto drugo, da izvini raja

                                Comment

                                Working...
                                X