Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prošle godine Reba backup prva 2-3 kola.. Jebiga, to nam je što nam je. Krpimo, sklapamo, dovodimo ispod cene.

    Comment


    • Mislio sam da ce se Alimpijevic ugledati na Radonju. A nama Milko igra startnu cetvorku, covek ce biti daleko najgora defanzivna cetvorka u Evropi. Nema to veze sa pojacanjima, koncepcijski pogresno.

      Comment


      • Kao sto ne treba se loziti na Bjelicu kao startnu 4ku u EL posle neobavezne tekme protiv tima koji je 4 nivoa ispod nas (Glisica je uguravao btw, kog su shamarli svi u U20 repki na istu foru, i slicno), tako isto nemam nameru da otpisujem nekog Jovanovica (nemam pojma odakle fore ocigledno nije spreman za EL ili ABA ligu koji sa drugom postavom ubacio 11 i uz to igrao NCAA sa USC-em).

        Comment


        • Originally posted by Chupa View Post
          Mislio sam da ce se Alimpijevic ugledati na Radonju. A nama Milko igra startnu cetvorku, covek ce biti daleko najgora defanzivna cetvorka u Evropi. Nema to veze sa pojacanjima, koncepcijski pogresno.
          Ako bude cuvao samo teze ili sporije cetvorke, a kod lakse i brze da ga uzme neki drugi igrac onda to i ne mora da bude toliko pogresno.

          Comment


          • Kažu da je Jovanović nagruvan poprilično i širok sifonjer

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Ako bude cuvao samo teze ili sporije cetvorke, a kod lakse i brze da ga uzme neki drugi igrac onda to i ne mora da bude toliko pogresno.
              Aj leba ti kako da ga uzme neko drugi? Znaci Bjelica ti igra 4 i onda on onako mekan moze da zaustavi tvrde cetvorke, koje su btw i da su tvrde bice brzi. Na koji nacin? Izlistaj sve startne 4ke u EL iz ekipa pa da vidimo gde tu Bjelica ima matchup Prosle godine jedini doprinos u odbrani mu je bio kradja lopti kad je igrao peticu pa dobije nekog lopatara koji ne zna da spusti loptu. I recimo onda dodje na 4ku neka atletska brza/stretch varijanta i onda ko preuzme njega? Moze pozicija gore ili dole? Dangubic, koji ce ionako biti koriscen na manjim igracima, ili ce Lessort da uzima 4ku u odbrani a Milka opet da gledamo dok ga centri uguravaju?

              Ne moze on u napadu da pruzi toliko na 4ci, da mozes da ga sakrijes u odbrani. Kao 5ca sa limitiranim minutima protiv igraca koji nemaju post igru i losi su u PnR tu jedino moze biti koristan a da u napadu se bolje krece protiv teskih 5ca...
              Last edited by MannyCalavera; 30-08-17, 19:44.

              Comment


              • Sledeca utakmica sa Zenitom za 4. dana.

                Comment


                • Originally posted by MannyCalavera View Post
                  ... ili ce Lessort da uzima 4ku u odbrani a Milka opet da gledamo dok ga centri uguravaju?
                  Mozda ovo, i mozda zato Alimpije driluje Matiju za igru u odbrani.
                  A ako nam Milko ne odgovara ni na 4, ni na 5 onda je bolje da smo ga prodali, a ako nismo onda moramo negde da ga uklopimo. Mora covek negde da igra kada je vec tu. Pritom ovo je uigravanje samo jedne varijante....ne verujem da cemo stalno igrati sa kombinacijom Lessort/Bjelica, vec samo onda kada nam pogoduje roster protivnika.

                  Comment


                  • Mislim vidim ja tu neke kros meceve, tipa igramo protiv Reala i njima Kuzmic/Randolph, i Milko pokusa da pokupi Kuzmu dok ide nazad, a Lesor Randolpha, dok u napadu Lesor igra 5 a Milko 4. Al to je izuzetno tesko izvodljivo, takva preuzimanja u svakom posedu tokom prelaska iz napada u odbranu. U realnosti ispasce neko u vracanju i samo ces primati jos lakih poena. Generalno ne postoje u Evropi sporije ili jednako spore cetvorke kao Milko. Mi smo ga nekako krili na 5 (mada i tad nam je odbrana bila u povecem minusu) al na 4 ne vidim kako.

                    Comment


                    • Nije ovo FM da ga 'prodajemo'

                      Mora neko da preuzme njegov ugovor.. Mornar to nije mogao ni u ludilu

                      Comment


                      • Milka ne mozemo da prodamo jer za te pare nece niko da ga uzme. On je OK da ti bude rotacioni EL centar za neku small ball varijantu 10-15 minuta protiv odredjenih ekipa, nece moci da ukampuju bas reket ako njega ubacis na 5. I naravno ideja bi bila da on ti uzima 25 minuta po ABA regularnoj sezoni i KLS, da ti ne gine Lessort i sl. To treba da mu bude uloga, a plata njegova nazalost nemamo mogucnost da je resimo kad smo ujeli govna u startu kad smo mu je dali...

                        Comment


                        • Nema šanse da Bjelica igra na 4 protiv ozbiljnijeg protivnika. To samo znači da dolazi još jedan igrač, i drago mi je da je Simanić pristao na FMP, to sam i očekivao.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Koja budala bi se odrekla 375k evra u rodnom gradu fakticki. Mornar ne verujem da bi mogao da mu plati vise od 150 naguzicke.

                            Comment


                            • Kažu da je u nastavku više Lesort igrao na 4, a Milko na 5.. Ne znam, čudno mi sve to. Videćemo protiv Zenita ako bude prenosa.

                              Comment


                              • Originally posted by Manda77 View Post
                                Lista strelaca Marko Kešelj 6, Nikola Radičević 17, Nemanja Dangubić 6, Dejan Davidovac 7, Dragan Apić 13, Stefan Lazarević 6, Aleksa Radanov 3, Džejms Feldin 13, Stefan Janković 4, Petar Rakićević, Matias Lesor 7, Nikola Jovanović 11, Milko Bjelica 23.
                                Rakićko i protiv majti Vršca jako i do samog kraja
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X