Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.kkcrvenazvezda.rs/pobeda-...0-08-2017.html
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • Bjelca ce u ABA ligi biti apsolutna prednost naseg tima jer ga ledjima ka kosu ne moze braniti ni jedna cetvorka.

      Comment


      • Evo i ovde da napišem

        Boriša od dogodine u FMP-u.. Mada znalo se to

        Comment


        • Originally posted by Manda77 View Post
          Lista strelaca Marko Kešelj 6, Nikola Radičević 17, Nemanja Dangubić 6, Dejan Davidovac 7, Dragan Apić 13, Stefan Lazarević 6, Aleksa Radanov 3, Džejms Feldin 13, Stefan Janković 4, Petar Rakićević, Matias Lesor 7, Nikola Jovanović 11, Milko Bjelica 23.
          Apic se namece za drugu cetvorku

          Comment


          • sta je sa simanicem?

            bogi brzi 😁😁

            Comment


            • Originally posted by Hogar View Post
              Bjelica je i prošle godine znao dobro odigrati, naručito u odlučujućim trenucima. Njemu kad bi zabranili da šuta trojke i te daljinske može biti odličan naručito u ABA. Sad za EL,trom je, a četvorka nikako.
              Milko je smrt za ove salabajzerske ekipe kad hoce da igra, sto je prilicno retko. On samo na iskustvo ovakvima moze da ubaci 20 poena a da se i ne oznoji preterano. Lik ima vise godina Evrolige u patikama nego ceo ostatak ovog naseg tima.
              Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

              Comment


              • Odlicna provera 3.Septembra protiv Zenita
                Sto se igra u Milenijumu.Jel neki turnir?

                Comment


                • Originally posted by Боги View Post
                  J&J očekivano trebaće adaptacija. Kažu ništa specijalno za sad. Ali trebaće razumevanja i podrške. Polako sa njima. Za prvo vreme će Milko i verovatno Keš na 4.

                  Dobrić nije igrao
                  Zasto Dobric nije igrao? A ko ce na 5 onda ako ce Milko iskljucivo na 4 ?

                  Comment


                  • Pa Lessort i Jovanović

                    Comment


                    • Originally posted by 011 View Post
                      Zasto Dobric nije igrao? A ko ce na 5 onda ako ce Milko iskljucivo na 4 ?
                      Nemam podatak za Dobrića

                      Ko kaže da će isključivo? Imaće minute i na 4 i na 5.. Kažem, krpiće malo Kešelj, a ne bi me iznenadilo i da Apić tu upadne u neke kombinacije.

                      Četvorka će se dovoditi. Ne znam kad.

                      Na 5 Lesort i Jovanović za prvo vreme.

                      Comment


                      • Originally posted by Боги View Post
                        Evo i ovde da napišem

                        Boriša od dogodine u FMP-u.. Mada znalo se to
                        Ja nisam znao, a verujem ni mnogi jer se do skora diskutovalo o njegovim mogucnostima u Zvezdi.
                        Dobro je da je pristao...mislio sam da ce se popismaniti i otici u neki drugi sistem, ali ako je pristao znaci nasli su zajednicki jezik. Malo su zakasnili sa ovom odlukom, ali opet bolje ikad nego nikad.

                        Nego momcovi, to znaci da ostajemo samo sa jednom cetvorkom...da li se zbog toga uigrava Bjelica na toj poziciji?

                        Comment


                        • Odlicna stvar u vezi Lessorta je sto ce Bjelica moci da igra 4 u napadu, a da ga u odbrani koliko toliko Matija pokrije koji ce preuzimati tudje skakavce.

                          Comment


                          • Originally posted by Боги View Post
                            Nemam podatak za Dobrića

                            Ko kaže da će isključivo? Imaće minute i na 4 i na 5.. Kažem, krpiće malo Kešelj, a ne bi me iznenadilo i da Apić tu upadne u neke kombinacije.

                            Četvorka će se dovoditi. Ne znam kad.

                            Na 5 Lesort i Jovanović za prvo vreme.
                            Ok, pitam zato sto ce biti jeza ako samo Lesor i Jovanovic koji ocigledno nije jos spreman za EL nivo kosarke, a pitanje da li je i za ABA. Nemam problem da Milko igra na 4, moze on to solidno da pokrije vec sam pisao o tome, samo se plasim da ce biti rupa tu, treba nam 4 sto pre u tom slucaju, pogotovo sto je i Simanic prebacen fmp.

                            Comment


                            • Bjelica je danas počeo na 4.

                              Comment


                              • Milko kao startna 4ka...



                                Samo cekam njegovih 4 penala za 13 minuta protiv Jankunasa uz sut 2/11 u toj tekmi. Mekano, traljavo i sve sto ide s tim.

                                Comment

                                Working...
                                X