Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imam jedno pitanje za Bogija, Kronosa, Miloolja (ako ne gresim) i ostale moderatore. Zasto na forumu postoji drug clan Ica kada je ocigledno da je decku jedina poenta da kontrira ili jednostavno ima 9 godina? Mislim da apsolutno nicime ne doprinosi diskusiji na odredjenim temama.

    Comment


    • na forumu postoji drug clan Ica da bi branio kosarkase KK Crvena Zvezda koji posle najuspesnije sezone u novijoj istoriji bivaju napadani i pljuvani od pojedinih strucnjaka ...zalosno je sto se svi ovi momci ne podrze nego se blate iako srce i krv ostavise na terenu prosle godine

      Comment


      • Znas ti vrlo dobro na sta ja ciljam, a to nije tvoje branjenje kosarkasa. Ti bre dva normalna upisa nemas na ovom forumu.

        Comment


        • Forum je javan, svako ima prava da piše, ako prođe moderetora, 'nači nije lošo.
          Ni meni se ne sviđaju neki upisi, ali sam na mnogima osatvio reputaciju.
          Jebeš ga nije ovo vučićeva prćija pa da bude jednoumlje.
          Sorru za off.
          Last edited by Пера Ложач; 30-08-17, 16:08. Reason: slovo

          Comment


          • Krenuli sa utakmicama.
            Petorka
            Radicevic-Feldin-Danga-Milko-Lesort
            Last edited by Laza Kacanski; 30-08-17, 17:43.

            Comment


            • Proba se Milko na 4,znači Jovanović Backup

              Comment


              • Milko - Lessort kao tandem, Danga na 3, Radicevic na pleju. Brate igrao bih zonu 40 minuta, i ne bih dao nista da sidje u reket.

                Ne moze to da igra zajedno ako hocemo da budemo ozbiljna ekipa...

                Comment


                • Spoiler
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • Džoni školuje

                    Comment


                    • Koji,imamo dvojicu

                      Comment


                      • Radičević

                        Comment


                        • Originally posted by Боги View Post
                          Džoni školuje
                          i TO JE TO?
                          Daj ne zajebaji, napiši barem nešto,da ciganija ima o čemu da razmišlja. Ubi nas Moris!
                          Pardon, plej nam ne da mira !

                          Comment


                          • Ne znam i ja pratim kao i vi

                            Comment


                            • Ne priznajem, nije lajv, a i nema potoka, pa ne mogu da psujem sudije.

                              Nego, kako nam Vrsac dade 44 poena za poluvreme?
                              Ja sam covek fin i suptilan.

                              Comment


                              • Bogi priprema teren za "nemamo pare, Radicevic prvi plej".
                                Ja sam covek fin i suptilan.

                                Comment

                                Working...
                                X