Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Johnny Rotten View Post
    Sad procitah surovo realan komentar na uspjeh fudbalera.

    Ne moraju se vise Cigani praviti da ih zanima kosarka.

    Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
    A ima i onih koji se konačno mogu praviti da ih zanima fudbal.

    Comment


    • Originally posted by Markoss View Post
      A nije moguce da nekog zanimaju oba sporta?
      Naravno da jeste. No ovdje se prije svega misli na punoglavce koji gledaju Zvezdu samo u EL pritom ne poznajuci ime niti jednog igraca, ali imaju neobuzdanu potrebu da im psuju sve po spisku.

      Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Dabo je li možes nekako da izboksujes spisak pripremnih utakmica sa datumima, ako postoji uopšte..

        Comment


        • Originally posted by Krvavo koleno View Post
          Dabo je li možes nekako da izboksujes spisak pripremnih utakmica sa datumima, ako postoji uopšte..
          na zalost jos uvek ne mogu zadnji put kad sam pitao rekli su da nisu ompletirali spisak.
          i ja cekam da saznam skime se sve sastaju i da li moze uopste da se gleda.
          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

          Comment


          • Originally posted by Daba View Post
            na zalost jos uvek ne mogu zadnji put kad sam pitao rekli su da nisu ompletirali spisak.
            i ja cekam da saznam skime se sve sastaju i da li moze uopste da se gleda.
            `Oce to kad bodes s`s masni prsti po telefonu.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Radičević odlično izgleda na pripremama, strašan radnik ,sutira, asistira, i sjajan pregled igre. Lesor izgleda kao mladi Šeki O Nil, Janković da popravi odbranu a u napadu baš dobar.

              Comment


              • Originally posted by Johnny Rotten View Post
                Naravno da jeste. No ovdje se prije svega misli na punoglavce koji gledaju Zvezdu samo u EL pritom ne poznajuci ime niti jednog igraca, ali imaju neobuzdanu potrebu da im psuju sve po spisku.

                Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
                Kakve veze ima koje utakmice gledaju i koliko igraca poznaju? To sto neko ide na sve utakmice i zna imena svih igraca ne cini ga boljim navijacem od bilo koga drugog. Svako ko plati pun iznos karte i odvojio je vreme da gleda Zvezdu je navijac kao i svaki drugi.
                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                Comment


                • Ne bih rekao da su isti, možda samo u tom smislu što obojica pune kasu KKCZ. Ima nešto i u terminologiji, kao u engleskom jeziku fan vs supporter.

                  @ VLADIMIR PERIC VALTER
                  Hvala, svaki info je dobro došao za nas obične smrtnike.

                  Comment


                  • Originally posted by Johnny Rotten View Post
                    punoglavce koji gledaju Zvezdu samo u EL
                    Da li su punoglavci oni koji imaju pare da kupe kartu pored terena, ili u lozi, ili su punoglavci glavati ljudi ogranicenih intelektualnih sposobnosti, ili neko treci?
                    Malo mi previe sebi dajemo za pravo... Cak i ovde na forumu, gde ima ljudi koji se malo vise razumeju u basket, vidimo da ima razlicitih pogleda na igru, igrace, trenere... Sto to ne bi bilo na tribinama??? Nacin ispoljavanja misljenja je stvar obrazovanja i vaspitanja, tj. prvo vaspitanja, pa obrazovanja.
                    Ja prvi, iako sam na utakmice CZ isao kada se vecina na ovom forumu nije ni rodila, sam npr. prestao da pratim fudbal kada se YU raspala, tj. da budem precizniji, sve manje i manje, a nakon sto je Vidic otisao, ne secam se da sam otisao ikada vise. Da gledam 'prvoligaske' klubove koji su se do juce takmicili u Beogradskoj zoni, ili ne znam ni kojim ligama Srbije, mi nije padalo na pamet. Pri tome, CZ skoro da i nije imala tim gde mozes da vidis vise od jednog - dva 'krstena' igraca.
                    Sa basketom je slicno. Ako se uzelim basketa, gledam na TV-u one koji znaju da igraju, ili klince. Njima barem mozes da oprostis neznanje.
                    Tako da zakljucim, ima mnogo nas koji smo ljubitelji sporta i navijaci CZ, a ne samo navijaci CZ po svaku cenu. To ne znaci da cu da navijam za neki drugi klub, ali isto tako ne znaci da cu da gledam igrace koji nemaju pojma. A na utakmice cu da idem onda kada budem zeleo i bio u BG. Ne verujem da cu da psujem igrace, ali je to vise stvar licne kulture i vaspitanja, nego poznavanja sporta.

                    Comment


                    • Originally posted by Grof View Post
                      Da li su punoglavci oni koji imaju pare da kupe kartu pored terena, ili u lozi, ili su punoglavci glavati ljudi ogranicenih intelektualnih sposobnosti, ili neko treci?
                      Malo mi previe sebi dajemo za pravo... Cak i ovde na forumu, gde ima ljudi koji se malo vise razumeju u basket, vidimo da ima razlicitih pogleda na igru, igrace, trenere... Sto to ne bi bilo na tribinama??? Nacin ispoljavanja misljenja je stvar obrazovanja i vaspitanja, tj. prvo vaspitanja, pa obrazovanja.
                      Ja prvi, iako sam na utakmice CZ isao kada se vecina na ovom forumu nije ni rodila, sam npr. prestao da pratim fudbal kada se YU raspala, tj. da budem precizniji, sve manje i manje, a nakon sto je Vidic otisao, ne secam se da sam otisao ikada vise. Da gledam 'prvoligaske' klubove koji su se do juce takmicili u Beogradskoj zoni, ili ne znam ni kojim ligama Srbije, mi nije padalo na pamet. Pri tome, CZ skoro da i nije imala tim gde mozes da vidis vise od jednog - dva 'krstena' igraca.
                      Sa basketom je slicno. Ako se uzelim basketa, gledam na TV-u one koji znaju da igraju, ili klince. Njima barem mozes da oprostis neznanje.
                      Tako da zakljucim, ima mnogo nas koji smo ljubitelji sporta i navijaci CZ, a ne samo navijaci CZ po svaku cenu. To ne znaci da cu da navijam za neki drugi klub, ali isto tako ne znaci da cu da gledam igrace koji nemaju pojma. A na utakmice cu da idem onda kada budem zeleo i bio u BG. Ne verujem da cu da psujem igrace, ali je to vise stvar licne kulture i vaspitanja, nego poznavanja sporta.
                      Punoglavci, jebo te. Sta li su onda oni koji stalno idu na utakmice? Praznoglavci?
                      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                      Comment


                      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                        Radičević odlično izgleda na pripremama, strašan radnik ,sutira, asistira, i sjajan pregled igre. Lesor izgleda kao mladi Šeki O Nil, Janković da popravi odbranu a u napadu baš dobar.
                        Hvala ti Periću, ovo sam čekao da neko napiše.
                        Gruvaj na treningu, pokaži šta znašm da bi se nedostaci mogli u hodu ispravljati.
                        Sad samo da nam prikažeš i ostale
                        i za mene najvažiju stvar: kako se drži mlađahni trener?

                        Comment


                        • Intervju sa legendom Crvene Zvezde, Slobodanom Nikolićem

                          http://www.czbgtv.com/2017/08/26/czb...mojom-zvezdom/
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Алимпијевић: Сигурно је у овом тренутку само да ћемо довести још једног играча

                            26 август, 20170
                            Душан Алимпијевић, млади шеф струке Црвене звезде о прве три недеље рада у великом клубу и појачањима

                            ФОТО: Н. Неговановић
                            Лето је време за репрезентативне селекције, сениорске и млађе, мушке и женске, па клубови који обично у августу крену са припремама за нову сезону падну у медијску сенку. Осим приликом довођења нових играча, чија имена се обично налазе у врховима страница новина.

                            Црвена звезда мтс је регионални и српски шампион, освајач Жућкове левице, девета у Евролиги, победа над Дарушафаком делила ју је од пласмана у плеј-оф, али је после тога дошло до темељне промене тима и стручног штаба.

                            Отишли су репрезентатативци Огњен Кузмић у Реал, Марко Симоновић у Зенит, Стефан Јовић у Бајерн, Марко Гудурић у Фенербахче, капитен Лука Митровић у Бамберг, Американац Чарлс Џенкинс у Химки, Дион Томпсон у шпански Бургос, нема ни Нејта Волтерса...

                            Дошли су Американац Џејмс Фелдин из Панатинаикоса, Француз Матијас Лесор из Нантера, бивши репрезентативац Марко Кешељ, Никола Радичевић из Севиље, Никола Јовановић и Стефан Јанковић из колевке кошарке, где су се усавршавали, из ФМП-а са каљења су повучени Алекса Раданов, Дејан Давидовац, Драган Апић и Стефан Лазаревић.

                            Уместо Дејана Радоњића који себе више није видео у Звезди нови шеф је Душан Алимпијевић, помоћници су му бивши репрезентативац, освајач лчетири медаље са великих такмичења, Миленко Топић и Слободан Љуботина. Кондициони тренер је Александар Јовачевић.

                            Младог шефа рођеног Лазаревчанина Душана Алимпијевића (9. март 1986.) питамо како теку припреме које су ушле у трећу недељу, прве две се тренирало у Железнику, ове у дворани Александар Николић?

                            - Све иде својим током, има уцртану путању, планирану пројекцију. Екипа је млада, пуна енергије и жеље за доказивањем, присутан је мотив да се остане у селекцији и избори место у тиму. Сви су свесни значаја играња у Црвеној звезди. Сви заједно били смо на „Маракани“ да дамо подршку фудбалерима против Краснодара, да момци који су дошли са стране осете како је бити део Звездине породице. Многи од њих никада нису ни били на фудбалској утакмици и остали су импресионирани страшћу којом се навијало за црвено-беле, као и одзивом публике. То и нас чека, наравно пред мање гледалаца, али навијачка страст биће иста.

                            Како раде новајлије и како су се уклопили?

                            - Фелдин тренира већ две седмице, Лесор једну, обично се странци касније прикључују. Уклопили су се у добру радну атмосферу.

                            Стефан Јанковић и Никола Јовановић, амерички ђаци, шта може да се очекује од њих, они су за јавност највећа непознаница?

                            - Време ће показати, бескорисно је наметати им било какво бреме очекивања. Интересантни су за медије као амерички студенти српске националности, али они су део тима, као и сви остали и боре се за своје место. Имају и квалитет и таленат и нису ту случајно.

                            Формирање и селекција тиму сигурно нису завршени?

                            - Анализирамо тржиште наспрам наших могућности и не желимо да погрешимо приликом избора. Јер узимамо у обзир не само кошаркашки квалитет, већ и људски, уклапање у атмосферу, радну и социјалну. Наравно све то одређује и наше материјалне могућности. Сигурно је у овом тренутку само да ћемо довести још једног играча, а када почну пријатељски сусрети, видећемо да ли ћемо се појачати још са неким.

                            Тај један је плејмејкер...

                            - Наравно, то није никаква тајна. Рано је за конкретнију причу, али на тој позицији смо најдефицитарнији, а у Европи је генерално највећа потражња за плејмејкерима. С тим да финансијски гиганти то, раније и лакше реше.

                            То ће бити странац...

                            - Сигурно, наших квалитета који нам је потребан нема. Желимо да тај играч има лидерске особине, што не значи да не рачунамо на Радичевића, Ракићевића и Раданова. Не мислим да ће им тај који дође узети све минуте.

                            Како се Ви сналазите, дебитант сте на клупи великог тима какав је Црвена звезда мтс?

                            - У Звезди ништа није случајно, ни избор играча, а ни оних који ће их тренирати. Желимо да играмо агресивно, енергично, да остнемо на нивоу резултатских захтева. Велика одговорност је пред нама, осећамо је и не доводимо у питање. За младе екипе треба имати разумевања, верујем и да ће навијачи показати стрпљење.

                            Идуће недеље крећу утакмице?

                            - Ове недеље завршавамо прву фазу припрема, идуће седмице почињемо са играњем пријатељских утакмица. Биће их укупно осам до почетка АБА лиге 30. септембра – каже Алимпијевић.
                            http://zurnal.rs/kosarka/zvezda/5257...-jednog-igraca
                            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                            Comment


                            • Originally posted by Пера Ложач View Post
                              Hvala ti Periću, ovo sam čekao da neko napiše.
                              Gruvaj na treningu, pokaži šta znašm da bi se nedostaci mogli u hodu ispravljati.
                              Sad samo da nam prikažeš i ostale
                              i za mene najvažiju stvar: kako se drži mlađahni trener?
                              Ima dobru komunikaciju, aktivan je i učestvuje zajedno sa pomoćnicima, i koliko mogu da vidim veliki uticaj Topa , jbg ipak je on bio sjajan igrač i kao takav je i autoritet.

                              Comment


                              • Kako se Milko drži, jel može da prati?

                                Comment

                                Working...
                                X