Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A igrač uči nešto dok god igra,naravno kako karijera odmiče manje je stvari za naučiti . .

    Comment


    • Kod mehanike šuta seniorskih igrača se, ako je neophodno, uglavnom vrše određene korekcije, nikako se ne menja mehanika iz korena jer je pitanje koliko je to moguće. Taj proces je mukotrpan i zahteva vreme, ono što seniorski igrači koji igraju po klubovima baš i nemaju na raspolaganju. Zato je neophodno da se u mlađim kategorijama, što je ranije moguće (a to zavisi od snage dečaka/devojčice, tj. od njihovog range-a), obavezno radi na korekciji šuta. Koliko ja poznajem rad po klubovima/školama košarke na najnižim nivoima, to apsolutno nije slučaj. Deca su prepuštena sebi ili individualnim treninzima koji se papreno plaćaju, pa ko koliko može sebi da priušti. I onda se čudimo kada u EL timu, pa i po reprezentacijama, imamo nekoliko igrača sa lošom mehanikom šuta.

      Comment


      • Originally posted by taliesin View Post
        Valjda je zato sto je podguzna muva svake vlasti do skoro ziveo u Rusiji pod poternicom iz Srbije. U granicnim demokratijama i partkokratijama svi tajkuni se drze blizu vlasti jer im to jedino cuva kapital do kojeg znaju kako su dosli, Karic nije izuzetak. Uzgred, nema politicke partije u Srbiji kojoj Karic nije davao pare, cak i u vreme Milosevica je finansirao pola opozicije. Naravno, kurajberima iz kruga dvojke koji mrste noseve na Bogoljubovo seljacenje nista nije smetalo da mu zavlace ruku u dzep i zive kao lordovi od njegovih para.

        Karic nece ulagati u Zvezdu ako ne proceni da moze od toga da zaradi ili na neki drugi nacin profitira, jebe se njemu i za imidz i za neke posebno prisne odnose s Vucicem u kojima ce on da igra kako mu Psiho svira. Ako mu bude trebalo da popravi imidz kupice televiziju ili novine na koje baci oko, radio je to vec. Ne zaludjujte se da neko njemu moze da naredi da finansira ovog ili onog, sve njegove pare su odavno van Srbije. Ono sto moze da se desi je da zavuce ruku u dzep i pokloni Covicu pare iz ciste zajebancije, jer mu je tako doslo da uradi. I to je vec radio desetinama puta.

        Opasno se potcenjuje Bogoljub jer je primitivac par excellence, treba da znate da ja u zivotu nisam upoznao lukavijeg i sposobnijeg coveka. U vreme "BK grupe" kad je imao institut, televiziju, banku, osiguravajuce drustvo, najpre Bell Paget pa onda Mobtel, njemu su na svim kljucnim pozicijama u svakoj kompaniji bile zveri od strucnjaka. Covek je preko noci napravio televiziju kojoj po profesionalnim standardima ni danas ne moze da prismrdi nijedna srpska televizija, a to je uradio tako sto je angazovao Tijanica, dao mu odresene ruke i ne znam da li ga je dva puta posle toga zvao telefonom da trazi ovo ili ono. U vreme one najvece inflacije svaki njegov top menadzer je imao garantovanu platu od 5.000 maraka + procente od profita i poslova koje su nabavljali, ljudi su se satirali od posla ali su zaradjivali besne pare da bi ga posle kad je zglajznuo ti isti opanjkavali da je seljak i neznalica. ispred njegovog kabineta su kao prosjaci cekali u redu razni akademici, univerzitetski profesori i drustvena elita da se ogrebe za posao ili kintu, nikog nije vratio s vrata, svakog je saslusao a mnogima je i poklanjao ozbiljnu lovu. Bogoljub je pao zato sto je kao i svaki drugi srpski seljak pomislio da se razume u politiku pa je najpre iznervirao Milosevica kojeg je posle morao da smiruje obavljajuci mu razne prljave poslove. Onda je pokusao ponovo kad je Milosevic pao s vlasti i zakacio se s patrijarsima MMF-a iz G17+ Dinkicem i Labusom koji su najpre pokusali da mu izvuku pare a kad ih je odjebao smestili su mu igru da ga izbace iz vlasnistva Mobtela za koji su imali neverovatnu ponudu Telenora. Na kraju su ga i prodali.

        Hocu reci da on nece uci u Zvezdu ali kad bi usao, ako u medjuvremenu nije promenio karakter, Zvezda bi imala vrhunski menadzment jer Bogoljub nije budala da se bakce sa stvarima o kojima pojma nema. Problem je samo u tome sto on nigde ne ulazi polovicno i ne daje pare na "dodjem ti". Ili ce uzeti Zvezdu ako bude hteo ili ce da pokloni pare Covicu ako proceni da ce mu to iz nekog razloga odgovarati, da deli vlasnistvo s bilo kim a da nema vecinski udeo to se nece desiti. Koliko ja znam on nikad nije ulazio ni u sta a da nije imao vecinsko ili potpuno vlasnistvo. Sad, duge su godine bile u Rusiji, ko zna u sta se Bogoljub pretvorio u medjuvremenu.
        Karic mudra covek. On napravio pare itd itd... To sto su mu dolazili ljudi na noge, to je zato sto je bila zesca beda. Niko na svetu me ne moze ubediti da je on napravio te pare u Srbiji bez vlasti itd.. Cuj on se zamerio slobi I krenuo kontra njega.. Dal si ti realan I verujes u te price. Mozda protiv DS-a I te garniture I jeste podivljao, oni su tanki sto se tice onoga izmedju noga I nisu lukavi I osvetljivi pa je video tu neku sansu. Cim je zagazio tamo de ne treba krenulo je ono sto je trebalo davno da se desi a to je DA ZAVRSI IZ RESETAKA. To je greh te vlasti koju su skupo platili da su uzimali mito I nisu hapsili, verovatno svi to rade ali tad se morao neko I zatvoriti.

        Apsolutno nije bilo covek u Srbiji koji je mogao napraviti pare 90tih a da nije u dosluhu sa vlasti tj da nije njihov covek. NARAVNO DA JE podguzna muva svima bio, samo negde je krenuo gde ne sme,osilio se..CUJ KARIC GENIJE, NAPRAVIO BKTV , MOBTEL ITD..TI STVARNO VERUJES U TO? NIJE PODGUZNA MUVA VUCICU hahahah..pa bio mu u stranci godinama dosao kao mecka isao selima I vikao ura za vucica haha..

        Boze, boze sta naprica za karica, izvini ali meni to sve smesno karic genije
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Karic mudra covek. On napravio pare itd itd... To sto su mu dolazili ljudi na noge, to je zato sto je bila zesca beda. Niko na svetu me ne moze ubediti da je on napravio te pare u Srbiji bez vlasti itd.. Cuj on se zamerio slobi I krenuo kontra njega.. Dal si ti realan I verujes u te price. Mozda protiv DS-a I te garniture I jeste podivljao, oni su tanki sto se tice onoga izmedju noga I nisu lukavi I osvetljivi pa je video tu neku sansu. Cim je zagazio tamo de ne treba krenulo je ono sto je trebalo davno da se desi a to je DA ZAVRSI IZ RESETAKA. To je greh te vlasti koju su skupo platili da su uzimali mito I nisu hapsili, verovatno svi to rade ali tad se morao neko I zatvoriti.

          Apsolutno nije bilo covek u Srbiji koji je mogao napraviti pare 90tih a da nije u dosluhu sa vlasti tj da nije njihov covek. NARAVNO DA JE podguzna muva svima bio, samo negde je krenuo gde ne sme,osilio se..CUJ KARIC GENIJE, NAPRAVIO BKTV , MOBTEL ITD..TI STVARNO VERUJES U TO? NIJE PODGUZNA MUVA VUCICU hahahah..pa bio mu u stranci godinama dosao kao mecka isao selima I vikao ura za vucica haha..

          Boze, boze sta naprica za karica, izvini ali meni to sve smesno karic genije
          Slabo u sta ja verujem ali srecom po ovom osnovu ne moram da se oslanjam na verovanje. Bogoljuba sam upoznao jos 1987. godine i veoma dobro znam kako je postao bogat. Karic je bio prebogat pre nego sto je vecina ljudi uopste i znala ko je on, vec tada kad sam ga upoznao imao je pravu malu imperiju u Peci. Naravno da je u prvoj polovini devedesetih surovao s Milosevicem i izvukao ogromnu korist od toga ali tada je vec imao toliko para da nije morao ni dinar da zaradi devedesetih i opet bi mu praunuci ziveli kao kraljevi. Nego seljak alavi, jednom kad krenes u te tajkunske vode nema dovoljno para na svetu da ti nahrani ambiciju.

          Tako da zalim slucaj ali Karic jeste na svoj nacin poslovni genije, ne verujem u to vec znam. A sledeci put kad budes pozeleo da mi se obratis s visine i na patronizirajuc nacin razmisli malo pre toga da se ne bi blamirao. Nemam ja mnogo strpljenja za kurcevite likove koji pisu o stvarima o kojima nemaju pojma.
          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

          Comment


          • Ovo za Bogoljuba i ta priča koju ste poveli, malo je off, ali moram da primetim da ko god je napravio pare u Srbiji, smatra se da je ukrao. Normalno je da se kada se dodje do velikog novca saradjuje sa vlastima, daje novac i slično kao i sve malverzacije i korišćenje poltike za lični interes. Koliko je dobio toliko je i reketa platio.

            Jednostavno ja nisam čuo da neko ima novca a da neko smatra da ga je pošteno stekao. Umenjuje se nečiji trud i sposobnost bez razloga. Jednom je Kirbi pričao to u Američkoj ambasadi kad sam bio. Naše i njihovo shvatanje novca. Kaže za nas, ko god se obogati mi smatramo da je ukrao, jer smatramo da postoji ograničena količina novca i pokaže na prostoriju. I kaže da ljudi u Srbiji kontaju to u šemi nultog zbira, ako neko ima neko drugi nema, dok je kod Amera to prostorija bez plafona, može da bude milion bogatih.

            Ja koliko sam slušao njega, on sam kaže da je njegovs najveća prednost delegianje zadataka i prepoznavanje kvalitetnih ljudi.
            Ne bi mi bilo krivo da u okviru Čovićevog dopuštenja učestuvje u radu kluba.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Ovo za Bogoljuba i ta priča koju ste poveli, malo je off, ali moram da primetim da ko god je napravio pare u Srbiji, smatra se da je ukrao. Normalno je da se kada se dodje do velikog novca saradjuje sa vlastima, daje novac i slično kao i sve malverzacije i korišćenje poltike za lični interes. Koliko je dobio toliko je i reketa platio.

              Jednostavno ja nisam čuo da neko ima novca a da neko smatra da ga je pošteno stekao. Umenjuje se nečiji trud i sposobnost bez razloga. Jednom je Kirbi pričao to u Američkoj ambasadi kad sam bio. Naše i njihovo shvatanje novca. Kaže za nas, ko god se obogati mi smatramo da je ukrao, jer smatramo da postoji ograničena količina novca i pokaže na prostoriju. I kaže da ljudi u Srbiji kontaju to u šemi nultog zbira, ako neko ima neko drugi nema, dok je kod Amera to prostorija bez plafona, može da bude milion bogatih.

              Ja koliko sam slušao njega, on sam kaže da je njegovs najveća prednost delegianje zadataka i prepoznavanje kvalitetnih ljudi.
              Ne bi mi bilo krivo da u okviru Čovićevog dopuštenja učestuvje u radu kluba.
              S obzirom na to na sta nam drzava lici od pocetka devedesetih do danas ta ideja da su svi koji su se obogatili ukrali to cime su se obogatili nije bez smisla. Jednostavno smo toliko propali i takav je nivo korupcije da kad god neko dostigne neki plafon u imovini i bogatstvu odmah se na njega nakaci gomila politickih krvopija, ne mozes da maknes dalje a da ne udjes u shemu. To, naravno, vazi i za Bogoljuba, on kad je presao u Beograd vec je bio zanimljiv tim korumpiranim vlastima po vise osnova.

              S druge strane, znam da mi je kada sam ga upoznao pricao stvari za koje sam tada kao nakurceni klinac koji misli da sve zna bio uveren da su najobicnije mastarije nekog tamo lika iz Peci koji se obogatio mesetaranjem i trange-frange kombinacijama. "Problem" je u tome sto je on za par godina posle toga napravio i vise od onoga o cemu je pricao. Na primer, pricao je da ce napraviti novine s tirazem od 100.000 primeraka, napravio je televiziju, pricao je da ce osnovati privatni fakultet za menadzment kako bi se obucavali kadrovi za privatni biznis, napravio je univerzitet, pricao je kako ce osnovati institut sa bar deset doktora nauka kako bi strateski osmislio, povezao i unapredio svoje poslove, napravio je institut i imao je vise od deset doktora nauka u njemu. Podsecam da je to bilo 1987. godine kada smo ziveli u komunistickoj drzavi koja se jezila od privatne inicijative i kapitala i gde su vrhunac privatnog preduzetnistva bile babe koje su izdavale sobe na jugoslovenskom primorju. Njega su te devedesete dosta kostale i mozda bi i propao da nije obavljao neke finansijske transkacije za Milosevica o kojima ne bih pricao i da nije imao Mobtel koji mu je u jednom trenutku, dok nije uspostavio biznis u inostranstvu, prakticno bio jedini izvor kesha i odrzao mu kompaniju. S obzirom na pocetnu poziciju koju je imao kad smo usli u krizu, ratove i hiperinflaciju, da smo ziveli u normalnijoj zemlji uveren sam da bi bio nekoliko puta bogatiji nego sto je danas.

              Bogoljub je seljak par excellence i zato ljudi nemaju poverenja u njegove poslovne sposobnosti ali tvrdim, na osnovu onoga sto znam, da ima neverovatan njuh za biznis, da je neobicno marljiv covek (bar je bio u to vreme) i da je imao jednu osobinu koju vecina nasih ljudi na polozaju nema, oko sebe je okupljao ljude koji su sposobniji, skolovaniji i inteligentniji od njega i nikad ih se nije plasio. Kao i svaki drugi primitivac mislio je za sebe da je najpametniji covek na svetu zato sto je umeo da zaradi i novac mu je bio kriterijum za sve. Taj je kupovao ili hteo da kupi sve sto je video i smatrao da moze da mu koristi i svakoga za koga je video da zna nesto sto on ne zna. Shvatam da je za mnoge ljude paradoks to sta je postigao i kako izgleda u javnosti, to da je ekstremno bogat i uspesan a istovremeno jedva pismen, ali to i nije toliki paradoks koliko se misli, nije da se nije desavalo i ranije. Bez namere da uporedjujem, samo cu navesti par primera. Napoleon Bonaparta je bio nikogovic i skorojevic sa Korzike pa je postao car jedne od najcivilizovanijih i najkulturnijih nacija na svetu i jedan od najgenijalnijih vojnih umova u istoriji. Leh Valensa je bio elektricar pa je postao predsednik Poljske, nobelovac i covek koji je maltene svojerucno srusio sovjetsku imperiju u Poljskoj. Nisu svi talentovani ljudi rodjeni i obrazovani u "svili i kadifi", ali i pored toga talenat nadje nacin da se probije. Ja sam pronasao klinca violinistu u Bujanovcu koji je sa 8 godina vec jeo violinu a da vidite gde je odrastao tuga da vas uhvati. Da ga nisam slucajno sreo i pogurao ove moje Norvezane da ga stipendiraju i doguraju do akademije njega nikada niko u zivotu ne bi cuo osim porodice i prijatelja.

              Zivot je cudna zverka, nikada ga ne treba olako uzimati i olako zakljucivati o drugim ljudima.
              Last edited by taliesin; 22-08-17, 12:24.
              Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

              Comment


              • Originally posted by taliesin View Post
                S obzirom na to na sta nam drzava lici od pocetka devedesetih do danas ta ideja da su svi koji su se obogatili ukrali to cime su se obogatili nije bez smisla. Jednostavno smo toliko propali i takav je nivo korupcije da kad god neko dostigne neki plafon u imovini i bogatstvu odmah se na njega nakaci gomila politickih krvopija, ne mozes da maknes dalje a da ne udjes u shemu. To, naravno, vazi i za Bogoljuba, on kad je presao u Beograd vec je bio zanimljiv tim korumpiranim vlastima po vise osnova.

                S druge strane, znam da mi je kada sam ga upoznao pricao stvari za koje sam tada kao nakurceni klinac koji misli da sve zna bio uveren da su najobicnije mastarije nekog tamo lika iz Peci koji se obogatio mesetaranjem i trange-frange kombinacijama. "Problem" je u tome sto je on za par godina posle toga napravio i vise od onoga o cemu je pricao. Na primer, pricao je da ce napraviti novine s tirazem od 100.000 primeraka, napravio je televiziju, pricao je da ce osnovati privatni fakultet za menadzment kako bi se obucavali kadrovi za privatni biznis, napravio je univerzitet, pricao je kako ce osnovati institut sa bar deset doktora nauka kako bi strateski osmislio, povezao i unapredio svoje poslove, napravio je institut i imao je vise od deset doktora nauka u njemu. Podsecam da je to bilo 1987. godine kada smo ziveli u komunistickoj drzavi koja se jezila od privatne inicijative i kapitala i gde su vrhunac privatnog preduzetnistva bile babe koje su izdavale sobe na jugoslovenskom primorju. Njega su te devedesete dosta kostale i mozda bi i propao da nije obavljao neke finansijske transkacije za Milosevica o kojima ne bih pricao i da nije imao Mobtel koji mu je u jednom trenutku, dok nije uspostavio biznis u inostranstvu, prakticno bio jedini izvor kesha i odrzao mu kompaniju. S obzirom na pocetnu poziciju koju je imao kad smo usli u krizu, ratove i hiperinflaciju, da smo ziveli u normalnijoj zemlji uveren sam da bi bio nekoliko puta bogatiji nego sto je danas.

                Bogoljub je seljak par excellence i zato ljudi nemaju poverenja u njegove poslovne sposobnosti ali tvrdim, na osnovu onoga sto znam, da ima neverovatan njuh za biznis, da je neobicno marljiv covek (bar je bio u to vreme) i da je imao jednu osobinu koju vecina nasih ljudi na polozaju nema, oko sebe je okupljao ljude koji su sposobniji, skolovaniji i inteligentniji od njega i nikad ih se nije plasio. Kao i svaki drugi primitivac mislio je za sebe da je najpametniji covek na svetu zato sto je umeo da zaradi i novac mu je bio kriterijum za sve. Taj je kupovao ili hteo da kupi sve sto je video i smatrao da moze da mu koristi i svakoga za koga je video da zna nesto sto on ne zna. Shvatam da je za mnoge ljude paradoks to sta je postigao i kako izgleda u javnosti, to da je ekstremno bogat i uspesan a istovremeno jedva pismen, ali to i nije toliki paradoks koliko se misli, nije da se nije desavalo i ranije. Bez namere da uporedjujem, samo cu navesti par primera. Napoleon Bonaparta je bio nikogovic i skorojevic sa Korzike pa je postao car jedne od najcivilizovanijih i najkulturnijih nacija na svetu i jedan od najgenijalnijih vojnih umova u istoriji. Leh Valensa je bio elektricar pa je postao predsednik Poljske, nobelovac i covek koji je maltene svojerucno srusio sovjetsku imperiju u Poljskoj. Nisu svi talentovani ljudi rodjeni i obrazovani u "svili i kadifi", ali i pored toga talenat nadje nacin da se probije. Ja sam pronasao klinca violinistu u Bujanovcu koji je sa 8 godina vec jeo violinu a da vidite gde je odrastao tuga da vas uhvati. Da ga nisam slucajno sreo i pogurao ove moje Norvezane da ga stipendiraju i doguraju do akademije njega nikada niko u zivotu ne bi cuo osim porodice i prijatelja.

                Zivot je cudna zverka, nikada ga ne treba olako uzimati i olako zakljucivati o drugim ljudima.
                Jbt i politika... ali da pitam Taliesina: Da li je pričao kako je uzimao iz primarne emisije lovu i vrteo na ulici devize (neko je pominjao da su Raj banka i banka braće Karić to radili)?
                Sve je to meni super i njuh i sreća, ali bez podrške u ovoj državi ne biva to.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Jbt i politika... ali da pitam Taliesina: Da li je pričao kako je uzimao iz primarne emisije lovu i vrteo na ulici devize (neko je pominjao da su Raj banka i banka braće Karić to radili)?
                  Sve je to meni super i njuh i sreća, ali bez podrške u ovoj državi ne biva to.
                  Ne znam zaista. Pricalo se svasta o njemu, izmedju ostalog i da je finu lovu zgrnuo iz onog nesrecnog zajma za privredni preporod Srbije. Ne bi me nista zacudilo, napisao sam da je on sposoban a ne da je i posten. Taj "posao" s devizama je radila drzava, ne bi me zacudilo da im je Bogoljub bio jedan od dilera jer im je on dobar deo para i izvukao vani preko cuvene srpsko-svajcarske banke. Odakle inace Bogoljubu pristup novcu iz primarne emisije?
                  Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                  Comment


                  • Originally posted by taliesin View Post
                    Ne znam zaista. Pricalo se svasta o njemu, izmedju ostalog i da je finu lovu zgrnuo iz onog nesrecnog zajma za privredni preporod Srbije. Ne bi me nista zacudilo, napisao sam da je on sposoban a ne da je i posten. Taj "posao" s devizama je radila drzava, ne bi me zacudilo da im je Bogoljub bio jedan od dilera jer im je on dobar deo para i izvukao vani preko cuvene srpsko-svajcarske banke. Odakle inace Bogoljubu pristup novcu iz primarne emisije?
                    Logično da je "državni posao", pa nismo mogli ti i ja da uđemo u "primarnu emisiju", da odemo u kovnicu i kažemo "dobar dan, mi došli po pare" zapravo i mogli smo ali bi Laza bio minimum onoga što nas čeka, diktirali su kurs na ulici i zgrtali ogromne pare a nakon recimo 7/10/15 dana vraćali bez kamate lovu a profit delili sa "gazdama" (sve to je na nekoj od skupština SRJ(SFRJ) ili kako se zvala država, pročešljano (ili Srbije) ali je zastarelo
                    Last edited by nebitan; 22-08-17, 15:39.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Momci, odoste debelo u off. Karić ni na koji način nije deo KKCZ, po mom mišljenju neće ni biti. Ako kojim slučajem uleti sa nekom kintom onda da raspredamo o njemu.

                      Comment


                      • Originally posted by madafaka73 View Post
                        Momci, odoste debelo u off. Karić ni na koji način nije deo KKCZ...
                        I jesi i nisi u pravu. Ovo je prvi put (da se ja secam) da se ovako opsirno raspravlja o potencijalnom sponzoru, ali ruku na srce... Kako je to drugacije od komentarisanja nekih igraca koje nikada videti necemo, ili svih igraca koji su pomenuti, a na kraju nisu dosli u KKCZ?
                        BK je dovoljno intrigantan na mnogo nacina, dovoljno bogat i vec navikao da daje kada proceni da treba, da je u skladu sa temom i komentarisan.
                        Ne znamo kako vrti pik, ali znamo kako vrti lovu, tj. oko toga imamo sukob misljenja, jer imamo razlicite poglede na tehniku vodjenja lopte (posla). Takodje i njegova dosadasnja karijera kao sponzora je diskutabilna jer nije imao prilike da igra za evroligasa novog formata. Moguce je da nece moci da se snadje, pa je potrebno poceti sa pripremama i uigravanjem sa upravom sto ranije.
                        Takodje, ako forum proceni da nije dovoljno posteno zaradio pare, da ce da kalja ugled, da se to ovde utvrdi jasno i javi Covi da ga ne potpisuje ni za zivu glavu (da ne kvari atmosferu).
                        Last edited by Grof; 23-08-17, 08:50.

                        Comment


                        • Originally posted by Grof View Post
                          Takodje i njegova dosadasnja karijera kao sponzora je diskutabilna jer nije imao prilike da igra za evroligasa novog formata. Moguce je da nece moci da se snadje, pa je potrebno poceti sa pripremama i uigravanjem sa upravom sto ranije.
                          Познато је да иако се није размео у многе ствари, ВЕОМА СЕ ДОБРО РАЗУМЕО ДА ОДАБЕРЕ ОНЕ КОЈИ УМЕЈУ.
                          Тако нека он пита шта треба и нека ради,ух који влажан сан.
                          Last edited by Пера Ложач; 23-08-17, 12:11.

                          Comment


                          • Originally posted by Пера Ложач View Post
                            Познато је да иако се није размео у многе ствари, ВЕОМА СЕ ДОБРО РАЗУМЕО ДА ОДАБЕРЕ ОНЕ КОЈИ УМЕЈУ.
                            Posto nije shvaceno, da pojasnim. Drugi deo mog posta je sprdnja vezana za komentare forumasa o potencijalnim igrackim pojacanjima, njihovom znanju, EL iskustvu, ljudskim osobinama (svlacionici...)...
                            Inace sto se BK tice to sto si napisao mi je dobro poznato i jedan sam od onih koji na ovom forumu pisu o njemu kao sposobnom biznismenu. Naravno da ne bih imao nista protiv da se ukljuci u pricu.

                            Comment


                            • Sad procitah surovo realan komentar na uspjeh fudbalera.

                              Ne moraju se vise Cigani praviti da ih zanima kosarka.

                              Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by Johnny Rotten View Post
                                Sad procitah surovo realan komentar na uspjeh fudbalera.

                                Ne moraju se vise Cigani praviti da ih zanima kosarka.

                                Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                                A nije moguce da nekog zanimaju oba sporta?

                                Comment

                                Working...
                                X