Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Rođen je u Beogradu 1993. godine, od roditelja Draga i Aide Janković, koji su u glavni grad Srbije došli iz ratnog Sarajeva, grada u kojem su odrasli i u koji su se njihovi roditelji doselili iz Crne Gore."

    mislio sam da je neko mladje godiste, i nije bas tako mlad.

    Comment


    • Originally posted by Daba View Post
      ako je intervju uziman sada na prvom treningu onda ga ima sigurno na sajtu sport networka pogledaj te tamo.

      Hvala Dabo, sad sam gledao na njihovoj FB stranici, i među klipovima ima i ovaj( https://www.youtube.com/watch?v=I2waEV7kUaA ), ali vidim da je sklonjen, tako da je verovatno to bio taj.
      Ljubav, sloboda i osmeh i sreća i suza i mržnja i tuga i strah.

      Comment


      • Upravo popricao sa bivsim vam trenerom DR, u Podgorici. Koju funkciju ima Mirko Pavlovic u KKCZ? Ako uopste ima...

        Comment


        • Čini mi se da se pisalo da ga je Čović oterao, tako da ni jednu.
          Ljubav, sloboda i osmeh i sreća i suza i mržnja i tuga i strah.

          Comment


          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
            Upravo popricao sa bivsim vam trenerom DR, u Podgorici. Koju funkciju ima Mirko Pavlovic u KKCZ? Ako uopste ima...
            Sta kaze Dejo, odmara li ili se sprema negde?

            Comment


            • Originally posted by Clash View Post
              Sta kaze Dejo, odmara li ili se sprema negde?
              sprema se, INDIVIDUALNO

              Comment


              • Originally posted by Clash View Post
                Sta kaze Dejo, odmara li ili se sprema negde?
                Nista posebno, bio ovaj Pavlovic sa njim , inace se znamo od prije 20god, javimo u prolazu (nekada).
                Kako mi je on izuzetno draga osoba (bilo mi je mnogo krivo kad je presao kod Vas,jer sam znao sto ce da uradi), rekao sam mu da mi je ove godine najljepsa vijest bila ta da je napustio CZV.....na sta su se obojica nasmijali.

                Comment


                • Originally posted by Clash View Post
                  Sta kaze Dejo, odmara li ili se sprema negde?
                  cuva rezultat.

                  Comment


                  • Steta za malog Aranitovica, mislim steta za nas, veliki je talenat iako ga zaobidju povrede ima bas velike mogucnosti.

                    Comment


                    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                      Steta za malog Aranitovica, mislim steta za nas, veliki je talenat iako ga zaobidju povrede ima bas velike mogucnosti.
                      Nakon ponovljenog kidanja prednjih ukrstenih ligamenata (jedne od najozbiljnih povreda po kosarkasa), evidentno je potrazena sredina u kojoj ce momak moci da igra.
                      Neka ga povrede zaobidju, steta je prevashodno sto mu je karijera otisla u ovom smeru zbog istih...

                      Comment


                      • Ovo je recimo zanimljivo, spisak igrača Crvene Zvezde koji su u sezoni 2013-14 osvojili juniorsku Evroligu. Osam igrača igralo je i naredne godine kada su u finalu F4 EL izgubili od Real Madrida. U zagradi su imena njihovih trenutnih klubova.

                        Stefan Kenić (Smederevo 1953)
                        Jovan Anđelković (Konstantin)
                        Danilo Ostojić (Metalac)
                        Vojislav Stojanović (Orlandina)
                        Nikola Rakićević (Buffalo)
                        Bratislav Jeković (Admiral)
                        Aleksa Radanov (FMP/Crvena Zvezda)
                        David Miladinović (Napredak)
                        Marko Radovanović (FMP)
                        Nikola Popović (Boston)
                        Boriša Simanić (Crvena Zvezda)
                        Aleksandar Aranitović (Partizan)
                        Stefan Lazarević (FMP/Crvena Zvezda)

                        Comment


                        • http://sportklub.rs/Kosarka/ABA-Leag...e-promena.html
                          Simanic za SK

                          Comment


                          • covic se jos jednom sam sebi posrao u usta..
                            znaci jos nisu pocele ni pripremne utakmice, a vec 5 stvari koje je najavljivao(sto kroz prikaz "planskog" rada, sto kroz merenje patke) doslo suprotno..

                            pa tako i ovo poslednje, gde ono njegovo sani moze u partizan jedino ako ce marinkovic u zvezdu, pravda sad kao nekim satro obestecenjem od 100k, koji u stvari i nije obestecenje, vec neisplacene plate i plate do ostatka ugovora ili sta vec
                            FILIPE ODLAZI!!!

                            Comment


                            • Originally posted by Amon RA View Post
                              covic se jos jednom sam sebi posrao u usta..
                              znaci jos nisu pocele ni pripremne utakmice, a vec 5 stvari koje je najavljivao(sto kroz prikaz "planskog" rada, sto kroz merenje patke) doslo suprotno..

                              pa tako i ovo poslednje, gde ono njegovo sani moze u partizan jedino ako ce marinkovic u zvezdu, pravda sad kao nekim satro obestecenjem od 100k, koji u stvari i nije obestecenje, vec neisplacene plate i plate do ostatka ugovora ili sta vec
                              Tito? Mijenjaj nick, tebe ćemo za počasnog člana foruma kakva Ramona te snašla

                              Comment


                              • it iz aj lekler
                                FILIPE ODLAZI!!!

                                Comment

                                Working...
                                X