Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Боги View Post
    Ljudi, da l' niste provalili da je bila zajebancija oko te konferencije. Aluzija je bila na ovaj egzodus sa b92, pa kao Covic se javlja povodom novonastalih desavanja

    Ok, otvoricu ja temu za live.
    Live temu moze ionako ce tu biti haos ostalo nemoj molim te
    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

    Comment


    • Originally posted by Daba View Post
      to nam je sto nam je drugi tim nemamo, i igracima i strucnom stabu da damo podrsku, uprava je prica za sebe njih ne bi komentarisao
      i posle zvezde cese oni snaci a mi cemo opet biti uz nas klub.
      Rekoh ja par postova iznad. Očekujem epsko istorijski uvod, razradu u stilu šampiona kakvi smo trenutno i naravno boldovano za predstojeću sezonu.

      Comment


      • Pa necu ljudi, ali hajde neko neka otvori prelazni rok. Bice jos dolazaka (to bar ja znam ), a da ovde samo pisemo o ostalim temama.. Sponzori nadolazeci, pitanja i odgovori u vezi KK, finansijska situacija i slicno. Dosta je tema. Rano je jos za 17/18 temu. To kada i ako pristignu neki forumasi, pa da se osmisli neki lep uvod i slicno.

        Comment


        • Ajde Bogi otvori temu. Da sad ne trazimo 5 dana ko ce.

          Comment


          • Originally posted by MannyCalavera View Post
            [ATTACH=CONFIG]15111[/ATTACH]

            Evo brojki za Francuske klubove. Imaj u vidu da jednostavno troskovi u odredjenim ligima su veci nego kod nas. Drugo porezi su jaki po EU, trece administracija kosta vise (ne moze ekonom da primi 30-40k dinara ). Tako ti je i u Rusiji, Turskoj, Italiji etc. Realno smo 4ta klasa budzeta.
            od ove godine minimalni budzet da bi igrao acb ligu je 2.3 miliona. budzet koji pominje covic je sa sve ukupnim troskovima znaci ne samo za plate igraca. mislim da se u francuskoj moglo dobro pazariti ove godine jaiteh ode u limoz, labeyrie u straybur, poirier u baskoniju. jedan od njih bi nam resio problem na pet

            Comment


            • Tako je Dabo!!! Zivela Zvezda

              Malo losije ja to sve gutam, ali sta je tu je.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Bogi kad smo vec ovde zapoceli neka gura taj prelazni rok do kraja.
                Ttau ces otvoriti, ostaje znaci tema za novu sezonu, live i eventualno kafana gde ce narod da stavlja klipove muzicke
                i gola dupeta sto rece onaj debil da mu ime ne spominjem. Mislim da za sada ne treba noih tema.
                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                Comment


                • Originally posted by Knipex View Post
                  Ne otvaraj ti više ništa ako Boga znaš
                  Da, razmisljam o tome da kad budem hteo da ocistim frizider pozovem Bogija da ga otvori. Sta god da je bilo u njemu bice prazan kad ga Bogi otvori, da se ne mucim sa iznosenjem namirnica.
                  Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                  Comment


                  • Samo vi zajebavajte, ali ako neko do.. Pa evo dajem rok pola 5 ne otvori prelazni rok, otvaram ga ja pa ste ga najebali

                    Imate tamo na klupi pitanje da se izjasnite da li da je preimenujemo u tatu, ili ilustraciju.. Kafanu cu ja da otvorim.

                    Comment


                    • Originally posted by Krvavo koleno View Post
                      @olajo
                      Imas roster Budućnosti na topiku aba lige ostavio twister.
                      Hvala prijatelju!
                      Dok ne probam lava, prase je za mene car životinja!

                      Comment


                      • Bogi nije ilustracija valjda nego lustracija.. Moze ciji je tata jaci, sto ne mora da znaci da ce biti kao originalna tema. Vise kao neka svastara, kafana..

                        Comment


                        • Originally posted by Krvavo koleno View Post
                          Bogi nije ilustracija valjda nego lustracija.. Moze ciji je tata jaci, sto ne mora da znaci da ce biti kao originalna tema. Vise kao neka svastara, kafana..
                          Da, pardon.

                          Comment


                          • Aj da Bogi otvori temu. Odma stize pojacanje.
                            Nakon toga da zatvori

                            Comment


                            • Ne bih ja žurio sa otvaranjem tema, ovo za sad je sasvim dovoljno. Imate i na dnu glavne strane temu o svemu i svačemu
                              ja sam za to da se družimo sa domaćinima, da se ne ograđujemo na ovom PDF-u.
                              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Aj da Bogi otvori temu. Odma stize pojacanje.
                                Nakon toga da zatvori
                                mozda i ono ode kao Bolden
                                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                                Comment

                                Working...
                                X