Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lako vam se ovde pridrušiti kad ste skoro svi novi

    Comment


    • Cedevita opasno prijeti prije svega jer imaju ozbiljnog trenera. Igracki kadar je uvijek bio pristojan. Bice jako zanimljiva sezona.

      Comment


      • Bilo bi odlično kada bi došao Williams-Goss, samo ne znam koliko je realno da uopšte uzme u razmatranje da ide preko bare.

        Comment


        • Pa ako nam je ponudjen onda je sigurno uzeo u razmatranje

          Comment


          • Originally posted by Cold187um View Post
            Ma Dzikic je trenerska prevara,odlican za timove sa sredine tabele i neobaveznu kosarku.Oni su vec zatvorili roster i mi ovakvi kakvi smo,bez dva tri pojacanja mozemo da ih gazimo.Sehovici,Nikolici,Ilic,Ivanovic,Lendri,Gibs on,pre ce biti ravnopravan protivnik FMP koji se za sad jako lepo pojacava.
            Drago mi je ako je tako. Nisam mesec dana bio ovde pa nisam u toku što se rostera tiče (osim Zvezdinog). Prijatelj iz Podgorice me je uveravao kako će Milo i bratija da ulože dobar kapital u državni projekt, jer su osetili šansu. Sa druge strane možda je Džikić alibi trener, ali znam da je pored Vujoševića imao najviše pobeda protiv Zvezde (za Radonjinog mandata). Takođe, sećam se da su mnogi sa onog foruma, svojevremeno prizivali Džikića za trenera. Ponavljam, pretpostavljam da raspolažeš sa validnijim informacijama i radujem se tome. Hvala u svakom slučaju!
            Dok ne probam lava, prase je za mene car životinja!

            Comment


            • Neko ko je zainteresovan da otvara novu temu za prelazni rok?

              Ja odbijam

              Neka za prvo vreme ovde budu desavanja bas vezana za klub, a tamo cemo o PR. Kada dodje vreme za novu sezonu, otvoricemo temu

              Comment


              • Originally posted by Боги View Post
                Neko ko je zainteresovan da otvara novu temu za prelazni rok?

                Ja odbijam

                Neka za prvo vreme ovde budu desavanja bas vezana za klub, a tamo cemo o PR. Kada dodje vreme za novu sezonu, otvoricemo temu
                nema potrebe za prelazni rok jer se jos malo zavrsava, treba otvoriti sa novi sezonu i live.
                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Nigel Williams Goss bi mogao da bude jako dobar potez ako ga zavrsimo na neki visegodinji. Covek predvodio Gonzagu do finala NCAA, vec to je indikator kvaliteta, a iz onog sto sam gledao, visok, prodoran, sumnjivog suta, ali kaznjava ako mu se ostavi previse prostora. Stefan Jovic bukvalno, sa malo vise snage i krakatosti a malo manje pregleda igra. Jako dobra prica u najavi, bolje nego Pulen ili Rocesti siguran sam, pogotovo na neke duze staze.
                  Meni Goss nit smrdi nit mirise.
                  Imao sam priliku pratiti ga na march madness i mene nije odusevio.
                  Dobre fizicke predispozicije, sumnjiv sut i pregled igre.
                  On bi dobar fit bio kao drugi plej, nama nikako ne bi legao.

                  Comment


                  • Bogi u koliko sutra Covic drzi konferenciju?

                    Comment


                    • Ljudi, da l' niste provalili da je bila zajebancija oko te konferencije. Aluzija je bila na ovaj egzodus sa b92, pa kao Covic se javlja povodom novonastalih desavanja

                      Ok, otvoricu ja temu za live.

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Daj Ostina Deja,Lesorta, DJ Coopera i zdravo.
                        Sasvim bih se složio sa ovim ako imamo mogućnosti. Ovo za krv i visinske pripreme mi je logično za fudbal, atletiku, evropsku košarku i ostalo ali za NBA baš i nije pošto su ovi stalno u avionu. Računam da se tu sve izmeša i da je nemoguće iskontrolisati.

                        Comment


                        • Daba treba da otvori temu za sezonu. Svi prelazni rokovi se polako završavaju, prekretnice su i klupske i forumaške, pa taman on da nam donese sreću u sezoni koja će biti veoma turbulentna. Ono njegovo - podrška treneru i ekipi - će ove sezone biti ključno...

                          Comment


                          • Pozdrav drustvo. Cenim da nova sezona donosi mnogo upitnika. Prvo I osnovno da li je Covicu dobro . Ovako nesto EL tim ne radi, bar ne onaj koji se mora boriti za tu istu iz godine u godinu. Stvarno je tesko pricati o bilo cemu kad imas toliko novih igraca, trenera I ljudi u klubu generalno. Takodje se ne zna ko jos dolazi u klub od igraca, mada sumnjam da ce imati veci kvalitet od Feldina, upitan je I koliki je broj tih igraca.

                            Kako god, meni je pod najvecim upitnikom trener, razni ljudi pricaju kako je najperspektivniji, mlad, talentovan itd...u tu pricu prosto ne verujem, svaki trener mora nesto proci u zivotu sto se tice posla, on je ovde segrt koji bi trebao za vrlo kratko vreme da postane majstor.

                            Nek nam je sa srecom
                            Last edited by LosmiSK; 06-08-17, 15:10.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Боги View Post
                              Ljudi, da l' niste provalili da je bila zajebancija oko te konferencije. Aluzija je bila na ovaj egzodus sa b92, pa kao Covic se javlja povodom novonastalih desavanja

                              Ok, otvoricu ja temu za live.
                              Ne otvaraj ti više ništa ako Boga znaš
                              This is the beginning of your day
                              Life is more intricate than it seems
                              Always be yourself along the way
                              Living through the spirit of your dreams

                              https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Pozdrav drustvo. Cenim da nova sezona donosi mnogo upitnika. Prvo I osnovno da li je Covicu dobro . Ovako nesto EL tim ne radi, bar ne onaj koji se mora boriti za tu istu iz godine u godinu. Stvarno je tesko pricati o bilo cemu kad imas toliko novih igraca, trenera I ljudi u klubu generalno. Takodje se ne zna ko jos dolazi u klub od igraca, mada sumnjam da ce imati veci kvalitet od Feldina, upitan je I koliki je broj tih igraca.

                                Kako god, meni je pod najvecim upitnikom trener, razni ljudi pricaju kako je najperspektivniji, mlad, talentovan itd...u tu pricu prosto ne verujem, svaki trener mora nesto proci u zivotu sto se tice posla, on je ovde segrt koji bi trebao za vrlo kratko vreme da postane majstor.

                                Nek nam je sa srecom
                                to nam je sto nam je drugi tim nemamo, i igracima i strucnom stabu da damo podrsku, uprava je prica za sebe njih ne bi komentarisao
                                i posle zvezde cese oni snaci a mi cemo opet biti uz nas klub.
                                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                                Comment

                                Working...
                                X