Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ronin91 View Post
    Јел може неко да протумачи изјаву Алимпијевића од јутрос везано за појачања? Рекао је 2-3 странца, сад ме занима да ли и Фелдина рачуна ту, или без њега
    Bez Feldina.Docice najmanje dva pojacanja, najvise tri, neko moje misljenje je da ce sad doci centari i plej a cetvorka kasnije ako iskoci nesto povoljno na trzistu, i sve zavisi kako to bude izlgedalo sa Bjelicom, Jankovicem i Borisom.

    Comment


    • Originally posted by Vatrogasac View Post
      Ne znam šta ima da se tumači,čovek je jasno rekao da je došao Feldin i da će doći još minimum dva a možda i tri igrača
      Radi se isto kao i svaku godinu
      Мислио сам да није њега већ урачунао у ова 2-3.
      Значи још 2 странца сигурно, а можда и 3

      Comment


      • Originally posted by Ronin91 View Post
        Мислио сам да није њега већ урачунао у ова 2-3.
        Значи још 2 странца сигурно, а можда и 3
        Tako je.Plej i centar plus četvorka koja će verovatno doći kasnije kao i svake sezone

        Comment


        • Ove godine bi bilo pametno da u startu krenemo dobro jer nam raspored ide na ruku i gomila tekmi koja moze da se dobije:

          1 at Zalgiris Kaunas October 13
          2 vs FC Barcelona Lassa October 19
          3 at Khimki Moscow Region October 24
          4 vs Maccabi FOX Tel Aviv October 26
          5 vs Brose Bamberg November 02
          6 at Unicaja Malaga November 10

          To su prvih 6 kola. Zato je bolje doterati sto pre sva pojacanja i uigrati ekipu da od starta pegla jako. Kad krene krkljanac u rasoredu, bice mnogo teze uklapati igraca.

          Comment


          • Ono sto se meni svidja je sto upravo neko rece, radi se kao i svake godine...Imao sam neki ruzan osecaj da ce sa Dejom otici i taj "sistem", medjutim stvarno sve lici na prethodne godine...Ovaj egzodus igraca je bio neminovan ali se dovode igraci slicnih karakteristika, opet se pravi dobra baza sa domacim igracima, biraju se stranci koji nece samo doci "na tezgu"...E sad da li i koliko ce Alimpijevic uspeti da plan sprovede u delo kako je to Dejo radio, videcemo, svakako mu treba dati vremena....Iskreno, ocekivao sam da ce Cho vodjen svojom sujetom, da izdivlja malo i pojuri neke igrace van ovog koncepta ali ipak nije toliko glup...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
              Ono sto se meni svidja je sto upravo neko rece, radi se kao i svake godine...Imao sam neki ruzan osecaj da ce sa Dejom otici i taj "sistem", medjutim stvarno sve lici na prethodne godine...Ovaj egzodus igraca je bio neminovan ali se dovode igraci slicnih karakteristika, opet se pravi dobra baza sa domacim igracima, biraju se stranci koji nece samo doci "na tezgu"...E sad da li i koliko ce Alimpijevic uspeti da plan sprovede u delo kako je to Dejo radio, videcemo, svakako mu treba dati vremena....Iskreno, ocekivao sam da ce Cho vodjen svojom sujetom, da izdivlja malo i pojuri neke igrace van ovog koncepta ali ipak nije toliko glup...
              U pravu si. Pokupljeno je skoro sve domace mlado i perspektivno i potpisano na visegodisnje ugovore.. Odlična baza. Vidim i u Fmp-u se radi slicno samo na nizem nivou. Bice da se, osim finansijskih garancija, Radonji nije gradila baza od pocetka. Naročito odlaskom Gudura i Kuzme.. U jednom momentu sam pomislio da ide scenario posle mene potop. Mnogo me je obradovao ovaj razvoj situacije.

              Comment


              • Originally posted by Боги View Post
                Sam si sebi odgovorio. A mislim i da je to malo. Imao je prosle sezone zaradu od oko negde malo jace 2m$.

                I covek gleda ka Kini tako da tu svaka veza sa nama prestaje
                ti dani su davno prosli. marsall je prosle godine igrao za 75k u razvojnoj. naravno to je nerealna cifra jer je cekao nba ugovor, ali 2 miliona je imao pre 3, 4 sezone u lejkersima je igrao za tadasnji minimalac. mada sigurno moze dobiti u kini vecu lovu nego od nas

                Comment


                • Originally posted by MannyCalavera View Post
                  Ove godine bi bilo pametno da u startu krenemo dobro jer nam raspored ide na ruku i gomila tekmi koja moze da se dobije:

                  1 at Zalgiris Kaunas October 13
                  2 vs FC Barcelona Lassa October 19
                  3 at Khimki Moscow Region October 24
                  4 vs Maccabi FOX Tel Aviv October 26
                  5 vs Brose Bamberg November 02
                  6 at Unicaja Malaga November 10

                  To su prvih 6 kola. Zato je bolje doterati sto pre sva pojacanja i uigrati ekipu da od starta pegla jako. Kad krene krkljanac u rasoredu, bice mnogo teze uklapati igraca.
                  Meni se i ne svidja sto nam je laksi raspored na startu. Trebace nam sigurno vremena za uigravanje tima i adaptaciju strucnog staba, mislim da bi nam vise odgovaralo da ovakav raspored dolazi malo kasnije, a da na pocetku imamo najjace protivnike.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    zar nije Nadal fejkovao sa ovim boost-om tako sto izvadi krv i obogati je u laboratoriji (ili je jednostavno izvadi dok je na planini), a posle je tako obogacenu ubrizga pred turnir? Prestao je cim su zabranili tu praksu, a kakvi su u evroligi propisi nisam siguran, kao i da li u kosarci sme da se koristi ta metoda.
                    hahah istorija dopinga u srbiji je pocela sa nadalom i federerom, eventualno felpsom ali samo kad pliva protiv cavica. ova prica o krvi je stara barem 30 godina i nije nista nepoznato u sportu. bravo za manny-a bilo bi lepo citati vise ovakvih postova. odlicno je objasnio neke stvari. nauka je odavno deo sporta, plasim se da tu gubimo trku, jer sem individualnog entuzijazma, drzava ne cini nista na tu temu

                    Comment


                    • Mislim da posle svega možemo da se manemo EL. Prioriteti su ABA pre svega pa KLS a u Evropi bitno je jedino de se ne obrukamo. Svi pričaju o sokićima a niko o Futuri. Mislim da će to biti zajebanije za igru os Zagreba. kao što su mnogi već rekli Cedevita nema jednostavno tu hemiju i to, pre svega, zbog navijača. Skuplji roster od našeg imaju svake godine, pa ništa. Jednostavno skup dobrih igrača nije tim . Jednostavno nikad ne znaš kad će nekom od stranaca da se digne ona stvar, drugo retko su podređeni timu (vidi pod Pulen), nabijaju statistiku i niti jedan od njihovih nije krvavio kolena. Treće i najvažnije, Bilan im odlazi a ako kojim slučajem ostane igraće preko one stvari kao i veći deo prošle sezone. Sa druge strane imamo vrelu domaćinsku atmosferu u podgorici, koja nije dolazila do izražaja protiv nas, prvo zbog Radonje, jer je on tamo izuzetno poštovan i drugo zbog naše igre. Međutim, sada imamo mladog trenera i mlade igrače koji takvu atmosferu nisu doživeli (pre svih dvojac JJ i Radičević. Doduše verovatno su videli kako je to na derbijima ali ne kao igrači. Druga stvar i još važnija, imaju namazanog trenera. Ne zaboravite da je upravo Džikić prekidao naše velike serije pobeda, prvo sa Krkom (doduše kad se setim suđenja i 5 tehničkih!) pa sa Partizanom. Tačno je da te utakmice više nisu imale neki takmičarski značaj već su bile stvar prestiža. Shodno tome, nama je najbitnija teška petica koja će da razgrće u reketu. Ne zaboravimo, da je ogromna većina trenera ABA ligaša produkt stare jugoslovenske škole košarke koja pod obavezno podrazumeva tešku peticu. Ako dovedemo mekog centra, Džile će pokušati upravo tu da nas razbije, kao što je to Partizan radio godinama. Setim se mučenog forumaša (Markos ako se ne varam ) koji je okukao za teškim centrom u vreme Kikanovića i bratije. Nije mi poznat roster Future ali ne summnjam da su i oni kao i sokići namirisali krv i da će sve učiniti da se domognu EL. Izvinite na dužini posta, pozdrav!
                      Dok ne probam lava, prase je za mene car životinja!

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Pred kraj evroligaske sezone, od povrede Jovica - Kuzmic je prepolovio ucinak. Videcemo sad u Bajernu kako funkcionise tandem Jovke - Cirbes. Ako bude kao u Zvezdi, to je to... carobnjak.
                        Sistem igre je dovodio do toga da su nama centri bili prve opcije ,glavne napadacke figure ,a uzrocno tome ,centri najbolje saradjuju sa plejmejkerima ,pa se zato odlicno i Jovic uklapao u sistem koji je imao Radonjic ,jer je Jovic pre svega pik end rol igrac ,nije skorer na poziciji pleja kao recimo Pulen.

                        Originally posted by drakon1 View Post
                        Mi nismo dobili neke velike pare za Jovica. Vece pare su bile recimo za Luku nego za Jovica (220.000 naspram 160.000).
                        Nisam ni rekao da smo mi kao klub dobili neke velike pare ,vec da je Jovic dobio velike novce.
                        On je dobio u Bajernu 800k ,kod nas tesko da bi dobio vise od 400k ,a to je za njegove igracke kvalitete dosta ispod proseka ,koliko god da mi zeleli da mu damo vise ,jednostavno mi kao klub nismo u mogucnosti da izdvajamo sume koliko su dobili nasi dojucerasnji igraci.

                        Djenka 900k godisnje , Kuzmic 800-900k godisnje , Mitrovic 550k , Jovic 800k ,samo za Simona ne znam tacnu sumu ,ali i on ima sigurno preko 600k godisnje .. Jednostavno svi oni su naplatili svoj kvalitet ,koji je prevazisao nase "finansijske mogucnosti"

                        Comment


                        • @olajo
                          Imas roster Budućnosti na topiku aba lige ostavio twister.

                          Comment


                          • Originally posted by olajo View Post
                            Mislim da posle svega možemo da se manemo EL. Prioriteti su ABA pre svega pa KLS a u Evropi bitno je jedino de se ne obrukamo. Svi pričaju o sokićima a niko o Futuri. Mislim da će to biti zajebanije za igru os Zagreba. kao što su mnogi već rekli Cedevita nema jednostavno tu hemiju i to, pre svega, zbog navijača. Skuplji roster od našeg imaju svake godine, pa ništa. Jednostavno skup dobrih igrača nije tim . Jednostavno nikad ne znaš kad će nekom od stranaca da se digne ona stvar, drugo retko su podređeni timu (vidi pod Pulen), nabijaju statistiku i niti jedan od njihovih nije krvavio kolena. Treće i najvažnije, Bilan im odlazi a ako kojim slučajem ostane igraće preko one stvari kao i veći deo prošle sezone. Sa druge strane imamo vrelu domaćinsku atmosferu u podgorici, koja nije dolazila do izražaja protiv nas, prvo zbog Radonje, jer je on tamo izuzetno poštovan i drugo zbog naše igre. Međutim, sada imamo mladog trenera i mlade igrače koji takvu atmosferu nisu doživeli (pre svih dvojac JJ i Radičević. Doduše verovatno su videli kako je to na derbijima ali ne kao igrači. Druga stvar i još važnija, imaju namazanog trenera. Ne zaboravite da je upravo Džikić prekidao naše velike serije pobeda, prvo sa Krkom (doduše kad se setim suđenja i 5 tehničkih!) pa sa Partizanom. Tačno je da te utakmice više nisu imale neki takmičarski značaj već su bile stvar prestiža. Shodno tome, nama je najbitnija teška petica koja će da razgrće u reketu. Ne zaboravimo, da je ogromna većina trenera ABA ligaša produkt stare jugoslovenske škole košarke koja pod obavezno podrazumeva tešku peticu. Ako dovedemo mekog centra, Džile će pokušati upravo tu da nas razbije, kao što je to Partizan radio godinama. Setim se mučenog forumaša (Markos ako se ne varam ) koji je okukao za teškim centrom u vreme Kikanovića i bratije. Nije mi poznat roster Future ali ne summnjam da su i oni kao i sokići namirisali krv i da će sve učiniti da se domognu EL. Izvinite na dužini posta, pozdrav!
                            Ma Dzikic je trenerska prevara,odlican za timove sa sredine tabele i neobaveznu kosarku.Oni su vec zatvorili roster i mi ovakvi kakvi smo,bez dva tri pojacanja mozemo da ih gazimo.Sehovici,Nikolici,Ilic,Ivanovic,Lendri,Gibs on,pre ce biti ravnopravan protivnik FMP koji se za sad jako lepo pojacava.

                            Comment


                            • Nigel Williams Goss bi mogao da bude jako dobar potez ako ga zavrsimo na neki visegodinji. Covek predvodio Gonzagu do finala NCAA, vec to je indikator kvaliteta, a iz onog sto sam gledao, visok, prodoran, sumnjivog suta, ali kaznjava ako mu se ostavi previse prostora. Stefan Jovic bukvalno, sa malo vise snage i krakatosti a malo manje pregleda igra. Jako dobra prica u najavi, bolje nego Pulen ili Rocesti siguran sam, pogotovo na neke duze staze.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Zaboravite na Ročestija.Preskup i potpuno nedostupan.Milionče u poslenjoj sezoni u Rusiji

                                Comment

                                Working...
                                X