Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Pejko View Post
    Onaj turski novinar napomenuo za Viljamsa Gosa,sto znaci...daleko je od zvezda,kao ja od meseca.
    Taj nam ne treba,po meni . . . Kao drugi plej prospekt,eventualna zarada da,ali kao prvi plej ni u ludilu

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Ma salio sam se za Muslija. On ako dobije 300, 350.000 sve nogom u dupe
      Ja mislim da bi za godinu dana Muslijeva cena skočila duplo igrajući kod nas. . . Najiskrenije

      Comment


      • Originally posted by Ica View Post
        Ja mislim da bi za godinu dana Muslijeva cena skočila duplo igrajući kod nas. . . Najiskrenije
        Slazem se

        Comment


        • Zna li neko od upućenijih da li je istina da nam je prvi pik za poziciju 4 Ostin Dej?

          Comment


          • Originally posted by Ica View Post
            Taj nam ne treba,po meni . . . Kao drugi plej prospekt,eventualna zarada da,ali kao prvi plej ni u ludilu
            Onda nek se trazi drugo resenja,imali bi onda 3 pleja...a koliko vidim po ovim klipovima,slabo asistira,sto nikako ne valja,posto je slican takav i radicevic...kolko bi nam samo znacio jedan Markus Vilijams sada...

            Comment


            • Nisam čuo za to,ne volim visoke igrače koji imaju samo šut i ništa više od toga

              Comment


              • Koliko bi nam značio jedan Stefan Jović sada!

                Comment


                • Nismo mi u mogucnosti da dovedemo iskusnu EL ili Ec opciju na pleju. Radicevic je nepoznanica, ne toliko kao igrac, vec pre svega koliko ce se moci snaci u vrhunskoj konkurenciji, ali mislim da nam ipak ostavlja mogucnost da rizikujemo sa nekim koledz igracem, na bar dve godine ugovora.

                  Comment


                  • Imamo mogućnost,Pulen,Ročesti. . . Ali ne uzimamo

                    Comment


                    • Originally posted by Tesla/24 View Post
                      Zna li neko od upućenijih da li je istina da nam je prvi pik za poziciju 4 Ostin Dej?
                      Dva igraca istog tipa vec imamo u timu, Jankovic i Simanic. Jeste da je Daye trenutno bolji igrac od obojice ali ne vidim razlog zasto bi uzimali igraca na poziciji 4 koji igra samo licem prema kosu, obozava da pripali za 3 i u odbrani ne moze da sacuva nikoga.
                      This is the beginning of your day
                      Life is more intricate than it seems
                      Always be yourself along the way
                      Living through the spirit of your dreams

                      https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                      Comment


                      • Originally posted by Ica View Post
                        Koliko bi nam značio jedan Stefan Jović sada!
                        Slazem se. Pitanje: ako sad vec navodno imamo para za skuplje igrace, zasto nismo zadrzali Jovica i povecali mu platu? S njim bi znali koga imamo i placamo. Koliko on dobija u Bayernu?

                        Comment


                        • Ako već imamo mogućnosti da uzmemo jednog Ročestija,ne razumem razlog zbog kog ga ne uzimamo,doneo bi iskustvo,ima osećaj za asistenciju,dosta dobar šut,dok bi na primer ovaj Goss bio mačka u džaku,mogao bi potencijalno dosta da nam donese,ali i oduzme i zato sam pre za nekog iskusnijeg koji ima iskustvo igranja u evropi

                          Comment


                          • Nedostajace Jovic to nema sta. S druge strane on ti je stalni rizik od povrede. Decko ima diskus herniju, i to je nesto sto se samo operativno resava i on ce uvek biti neko kog mozes da izgubis na veci broj tekmi ako se preforsira (kao proslogodisnji period EL/ABA/KRK kad smo ga i sjebali). Ok je da se okockoas kad mu dajes 100-150k. Ako mu dignes platu na 400-500k da bi ostao onda moras da gledas i te stvari.

                            Comment


                            • Originally posted by drakon1 View Post
                              Slazem se. Pitanje: ako sad vec navodno imamo para za skuplje igrace, zasto nismo zadrzali Jovica i povecali mu platu? S njim bi znali koga imamo i placamo. Koliko on dobija u Bayernu?
                              Oko 700, 800.000 godisnje
                              Sve je jasno.

                              Comment


                              • Originally posted by Tesla/24 View Post
                                Ako već imamo mogućnosti da uzmemo jednog Ročestija,ne razumem razlog zbog kog ga ne uzimamo,doneo bi iskustvo,ima osećaj za asistenciju,dosta dobar šut,dok bi na primer ovaj Goss bio mačka u džaku,mogao bi potencijalno dosta da nam donese,ali i oduzme i zato sam pre za nekog iskusnijeg koji ima iskustvo igranja u evropi
                                Rochestie je mnogo vise skorer nego sto je kreator. On je u sustini kombo. Uz to ima 32 godine i ne bi mogao da sacuva Kuzmica s loptom a kamoli pokretnog beka nekog. On ti je idela za run'n'shoot ekipe sto mi nikada necemo biti sa ovakvim budzetima.

                                Comment

                                Working...
                                X