Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by lacoste View Post
    Какво је ваше мишљење о Jaredu Cunninghamu? Да ли имамо платежне способности за њега и да ли би одговарао нашем тренутном ростеру?
    Trenutnom rosteru nikako.Popunjeni smo
    Sa druge strane nisam uopšte oduševljen njima.Atletičar uglavnom

    Comment


    • Originally posted by Vatrogasac View Post
      Takvog centra mi nikad nikad nismo ni dovodili niti možemo to da platimo
      Cirbes,Bobi,Kuz .. svi su dolazili ili bez nekog većeg iskustva ili bez većeg učinka ili uloge u svojim bivšim klubovima
      Bobi,Cirbes,Kuzma(pao,repka) ...igraci naviknuti na Evropu! Do sada smo doveli sve sam prosek,mlade nade osim Feldina koji je El igrac a pritom na 2 god za realno male pare . . Bas zato treba platiti centra koji vredi a ne tamnopute mačke u džaku

      Comment


      • Zar Zvezda ne ide na Zlatibor na pripreme?

        Secam se mozda pre 2 ili 3 god. bas sam gluvario na Zlatiboru kad su nasi bili na pripremama.

        Comment


        • Originally posted by Johnny Rotten View Post
          Ja sam mislio da ce ih saturacija provaliti, ali izgleda grijesim.

          Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
          Pazi saturacija sama po sebi ti nista ne govori. Ti u trenutku kad ti neko uzme krv, dobije sve vrednosti na aparatu. Ti ne znas sta je pocetna/normalna vrednost za tog sportistu. Sve je prirodni proizvod njegovog tela tako da nema vestackih agenata koje bi mogli da otkriju laboratorijski. I onda tu dolazi intervalno testiranje do izrazaja. Ako si ti brale 1. maja imao VO2 Max od 60mL/kg a za mesec dana mi jases 80, brate nema treninga koji to moze tako da digne.

          Comment


          • Granger i Musli po meni bi bio maksimum za naše uslove. . Imali bi tada odlicno izbalansiranu ekipu 90% domaće igrače u sastavu

            Comment


            • Originally posted by MannyCalavera View Post
              Pazi saturacija sama po sebi ti nista ne govori. Ti u trenutku kad ti neko uzme krv, dobije sve vrednosti na aparatu. Ti ne znas sta je pocetna/normalna vrednost za tog sportistu. Sve je prirodni proizvod njegovog tela tako da nema vestackih agenata koje bi mogli da otkriju laboratorijski. I onda tu dolazi intervalno testiranje do izrazaja. Ako si ti brale 1. maja imao VO2 Max od 60mL/kg a za mesec dana mi jases 80, brate nema treninga koji to moze tako da digne.
              Ja sam mislio da mu izmjere saturaciju i uporede sa normalnom ljudskom vrijednoscu, ali onda sam se sjetio da je svaki covjek razlicit. Zanima me da li si ljekar jer vidim da poznajes materiju ?

              Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by Ica View Post
                Granger i Musli po meni bi bio maksimum za naše uslove. . Imali bi tada odlicno izbalansiranu ekipu 90% domaće igrače u sastavu
                Grejndžer je itekako iznad naših mogućnosti

                Comment


                • A Wiliams ,Kinsi i novajlija iz Pao nisu?

                  Comment


                  • Ti znaš koliko Granger i Musli traže?

                    Comment


                    • Originally posted by Ica View Post
                      Ti znaš koliko Granger i Musli traže?
                      Muslija Unikaha tera.Zeli ga Andora. Jel mu Andora nudi 1 mil?
                      Apsolytno sam siguran da je Musli dostupan al da su druge stvari prepreka.

                      Comment


                      • Originally posted by Ica View Post
                        Ti znaš koliko Granger i Musli traže?
                        Za Grejndzera, pa druzw ne treba biti mnogo pametan i skontati da je on iznad nasih mogucnosti. Decko je fenomenalan igrac i vec par sezona igra na high level, tako da nam je on definitivno nedostizan. Legao bi nam samo tako, al jbg...

                        Comment


                        • Onaj turski novinar napomenuo za Viljamsa Gosa,sto znaci...daleko je od zvezda,kao ja od meseca.

                          Comment


                          • Originally posted by Johnny Rotten View Post
                            Ja sam mislio da mu izmjere saturaciju i uporede sa normalnom ljudskom vrijednoscu, ali onda sam se sjetio da je svaki covjek razlicit. Zanima me da li si ljekar jer vidim da poznajes materiju ?

                            Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
                            Nisam. Trenirao kosarku celo detinjstvo, osnovnu i srednju skolu. Nakon 1999. i NATO bombardovanja otisao gore na zadnju godinu srednje, pa Fax, igrao Diviziju 2 koledz ligu pre 16-17 godina basket i am. fudbal dok se nisam ispovredjivao. I dok sam bio na studijama zavrsio sam i za sportskog trenera gore, odatle upucenost.
                            Last edited by MannyCalavera; 06-08-17, 11:14.

                            Comment


                            • Misaona imenica za Muslija je 1m,veruj mi. Maksimum 500-700k i to ,a Granger te pare samo u Kini moze dobiti. . . Ima smisla za Muslija da neke druge stvari koče. . To se slažem

                              Comment


                              • Originally posted by Ica View Post
                                Misaona imenica za Muslija je 1m,veruj mi. Maksimum 500-700k i to ,a Granger te pare samo u Kini moze dobiti. . . Ima smisla za Muslija da neke druge stvari koče. . To se slažem
                                Ma salio sam se za Muslija. On ako dobije 300, 350.000 sve nogom u dupe

                                Comment

                                Working...
                                X