Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Daba View Post
    Vuče preuzmi palicu a Twister moze da bude za Aba ligu
    Rado Dabo, ali nemam vremena. Ja sam ti fantasy ovisnik Sad bih možda i mogao, ali od oktobra, nema šanse

    Comment


    • Hoce li pripreme biti u Bg ili se ide na neku planinu?

      Comment


      • U bgd kao i prethodne dve sezone
        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

        Comment


        • Zna li se kad i koje pripremne utakmice ce se igrati?
          Ja sam covek fin i suptilan.

          Comment


          • Ajmo malo da zakuvamo pricu

            Sta misli forum drustvo o Henry Simsu? Nije klinac, ima 27 godina. Ima solidan skillset kao za 4ku ali je u sustini 5ca. Imao je i epizode u NBA gde je u Fili pruzao dobre partije. Dobro se krece, ima i u post up par poteza, baby hook as obe ruke, ima midrange jumper a moze i da spusti loptu na parket. Malo je tanji skakac za NBA okvire, solidan defanzivac iako nije neki freak atleta. Sims je FA trenutno.

            Comment


            • Originally posted by Cold187um View Post
              Zar se vec ne pregovara sa onom skupom opcijom na 4?
              A to bi bio?

              Comment


              • Sims je prosek,takvih po Americi ima gomila,nama treba centar koji je navikao na Evropu,igrao El ili Ec sa uspehom

                Comment


                • Originally posted by caniggia View Post
                  Hoce li pripreme biti u Bg ili se ide na neku planinu?
                  Interesantna je ta prica vezana za visinski trening. Ja sam ziveo dugo u USA u predgradju Denvera, i to nekih 10ak kilometara od kompleksa za Olimpijske pripreme TEAM USA u Colorado Springsu. Denver je na nesto ispod 1,600m nadmorske, Posto sam se i sam dugo bavio sportom, visinski trening kao takav ima beneficije za sportiste ali nazalost ako se sportisti skinu sa visine, efekat istog se u roku od 2-3 nedelje gubi i samim tim nije idealan kada su u pitanju pripreme klubova u profesionalnim timskim sportovima sa dugim sezonama. Da bi se zadrzao efekat visinskih treninga na atletske performanse igraca, neophodno je stalno se vracati na visinu i ponovo praviti bazu itd. Takodje period adaptacije i treninga u tim uslovima je uvek izuzetno stresan za telo.

                  S druge strane takav nacin priprema i treninga je idealan za kraca takmicenja-turnire tipa Olimpijada, Eurobasket, Svetsko prvenstvo itd jer u tom periodu tim koji trenira na visini dobije taj boost sa visine kada sidje dole. Tako da za Evroligu/ABA i slicna takmicenja visinski trening je od maltene nikakvog znacaja.

                  Comment


                  • Originally posted by Ica View Post
                    nama treba centar koji je navikao na Evropu,igrao El ili Ec sa uspehom
                    Takvog centra mi nikad nikad nismo ni dovodili niti možemo to da platimo
                    Cirbes,Bobi,Kuz .. svi su dolazili ili bez nekog većeg iskustva ili bez većeg učinka ili uloge u svojim bivšim klubovima

                    Comment


                    • Možda nisu bili glavni igrači, onda ne bi ni doši u Zvezdu da jesu, ali iskustvo su imali, kakvo takvo, pogotvo Kuzmić.

                      Comment


                      • Sims je po meni suv prosek.
                        Niti se njemu dolazi u Evropu. Prosle sezone je odbio Makabi.

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          Interesantna je ta prica vezana za visinski trening. Ja sam ziveo dugo u USA u predgradju Denvera, i to nekih 10ak kilometara od kompleksa za Olimpijske pripreme TEAM USA u Colorado Springsu. Denver je na nesto ispod 1,600m nadmorske, Posto sam se i sam dugo bavio sportom, visinski trening kao takav ima beneficije za sportiste ali nazalost ako se sportisti skinu sa visine, efekat istog se u roku od 2-3 nedelje gubi i samim tim nije idealan kada su u pitanju pripreme klubova u profesionalnim timskim sportovima sa dugim sezonama. Da bi se zadrzao efekat visinskih treninga na atletske performanse igraca, neophodno je stalno se vracati na visinu i ponovo praviti bazu itd. Takodje period adaptacije i treninga u tim uslovima je uvek izuzetno stresan za telo.

                          S druge strane takav nacin priprema i treninga je idealan za kraca takmicenja-turnire tipa Olimpijada, Eurobasket, Svetsko prvenstvo itd jer u tom periodu tim koji trenira na visini dobije taj boost sa visine kada sidje dole. Tako da za Evroligu/ABA i slicna takmicenja visinski trening je od maltene nikakvog znacaja.
                          Svaka cast na postu eto i ja po stare dane da naucim nesto.
                          Znam da su ono pre 30 godina svi su praktikovali te visinske pripreme i kosarkasi i fudbaleri ali od tada se i sport globalno mnogo promenio
                          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                          Comment


                          • Originally posted by Ica View Post
                            Sims je prosek,takvih po Americi ima gomila,nama treba centar koji je navikao na Evropu,igrao El ili Ec sa uspehom
                            Ako je to jedino merilo koje je vazno, onda najbolje da puknemo sve pare za Muslija, jer nam je to jedini realan target. Ima iskustva, moze da se uklopi nekako u budzet, ima iskustva u Evropi u dobroj ekipi u EC.

                            Sve sto ima takva iskustva, a nije sjebano iz nekog razloga u Evropi se uvek razgrabi zacas. Tako da ti ostaju sirovine da ih razvijas/mladi igraci ili da uvuces importa koji nema iskustva u Evropi.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Možda nisu bili glavni igrači, onda ne bi ni doši u Zvezdu da jesu, ali iskustvo su imali, kakvo takvo, pogotvo Kuzmić.
                              Ma kakvo iskustvo druže.Bio godinu dana u Pao gde je bio dosta slab sa veoma malom ulogom
                              Cirbes je igrao El dve godine pre nas ali takodje nije bio nosilac,pa čak ni kod nas prve godine.Bobi ni toliko
                              Svi su došli i ovde izgradili sve što sad imaju uz dobar rad i upravo tu ulogu koju im je Radonja dodelio

                              Comment


                              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                                Da bi se zadrzao efekat visinskih treninga na atletske performanse igraca, neophodno je stalno se vracati na visinu i ponovo praviti bazu itd.
                                zar nije Nadal fejkovao sa ovim boost-om tako sto izvadi krv i obogati je u laboratoriji (ili je jednostavno izvadi dok je na planini), a posle je tako obogacenu ubrizga pred turnir? Prestao je cim su zabranili tu praksu, a kakvi su u evroligi propisi nisam siguran, kao i da li u kosarci sme da se koristi ta metoda.

                                Comment

                                Working...
                                X