Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cetka View Post
    Zamolio bih moderaciju ovog foruma da na mesto moderatora (novopridošlih) pored Bogija i Kronosa, stavi i Twistera koji je malo kasnije stigao na foruma ali je znalac košarke i nepristrasan (bar ima preduslove) jer ne navija ni za Zvezdu ni za Partizan. Mislim da Uini neće dolaziti a za Fendera (ko zna) i ako dođe neće se ljutiti. Očekujem da i ostali forumaši podrže Twistera za moda.
    Twister latentni grobar

    Comment


    • Alimpijević baš kratko na RTS 5-6 minuta. Ono formira se tim, dovešće se još 2-3 pojačanja stranca i slično. Dobro deluje Alimpije, želim mu mnogo sreće i uspeha sa Zvezdom. Po običaju biće veoma voljen i popularan kad ode od nas a dotle svašta će preživeti.

      Comment


      • Originally posted by cetka View Post
        Zamolio bih moderaciju ovog foruma da na mesto moderatora (novopridošlih) pored Bogija i Kronosa, stavi i Twistera koji je malo kasnije stigao na foruma ali je znalac košarke i nepristrasan (bar ima preduslove) jer ne navija ni za Zvezdu ni za Partizan. Mislim da Uini neće dolaziti a za Fendera (ko zna) i ako dođe neće se ljutiti. Očekujem da i ostali forumaši podrže Twistera za moda.
        Vise puta je rekao da nema vremena i volje, a istina je da bi bio pun pogodak.

        Comment


        • Ja bih za moderatora predložio Wooka, dečko je pre svega ljubitelj sporta i kao takav siguran sam da ima kapacitet da moderira temu. Osim toga, poznaje košarku i siguran sam da ako bi imao volje, razgovor na forumu bi vodio u zanimljivom pravcu.

          Demokratija je njesra.

          Comment


          • Samo demokratski, na izborima

            Ja bih da barem jedan od domaćina bude moderator na basketu. Nećemo se ponšati ovde kao sekta.

            Comment


            • I ja sam glasao za Wook-a, između ostalih. Čovek prati i evropsku košarku a NBA čak i više, čini mi se. Naravno, demokratija + dobra volja da se radi taj posao na prvom mestu
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • To sam vam napomenuo već, 2 grobara su modovi već, Uroš94 i Mladen. Bilo bi ok da budu izabrani po ovim rezultatima Bogi i još jedan naš delija da bude 2-2.

                Comment


                • Verujem da niko od nas nema vremena da se tome posveti, a vi koji budete izabrani izmedju ostalog znate kako disete kao kolektiv.

                  Najbitnije od svega je da oni koji budu izabrani redovno citaju temu.

                  Ne mozes na ovu dvojicu da racunas, meni je totalno nebitno i da svi modovi budu Zvezdasi.

                  Comment


                  • Ljudi, ja nikako odgonetnuti. Alimpije je pričao o strancima, rekao je max 2-3 stranca. Računao je tu Feldina ili ne?

                    Comment


                    • Vuče preuzmi palicu a Twister moze da bude za Aba ligu
                      Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                      Comment


                      • Originally posted by mikara92 View Post
                        Ljudi, ja nikako odgonetnuti. Alimpije je pričao o strancima, rekao je max 2-3 stranca. Računao je tu Feldina ili ne?
                        Ne
                        Rekao je jos 2 mozda 3
                        I nije tajna da cekamo pleja i peticu.
                        Zatim ce se videti kako tim funkcionise na treninzima, utakmicama i verovatno dovesti cetvorka.
                        Jer niko ne zna koliko moze Jankovic.

                        Comment


                        • Originally posted by mikara92 View Post
                          Ljudi, ja nikako odgonetnuti. Alimpije je pričao o strancima, rekao je max 2-3 stranca. Računao je tu Feldina ili ne?
                          Ja se iskreno nadam da nije tu racunao Feldina,znaci jos 1,4 i 5.

                          Comment


                          • Nema svako informacije koje ovde kruze, niti je svako tako zainteresovan za KK, i zato je Alimpije, pored marketinga i upoznavanja sa sirom zvezdaskom masom, mogao da da neke informacije. Da li bilo vredno ranog ustajanja, ne znam, ja sam do malopre spavao.
                            Ja sam covek fin i suptilan.

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Ne
                              Rekao je jos 2 mozda 3
                              I nije tajna da cekamo pleja i peticu.
                              Zatim ce se videti kako tim funkcionise na treninzima, utakmicama i verovatno dovesti cetvorka.
                              Jer niko ne zna koliko moze Jankovic.
                              Zar se vec ne pregovara sa onom skupom opcijom na 4?

                              Comment


                              • @Daba
                                Mačuješ se od rane zore ... ccccc
                                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                                Comment

                                Working...
                                X