Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Johnny Rotten View Post
    Udjoh na B92 forum i to na temu prelazni rok 2014/15. Ovaj vraca sezonsku ako Radonja ostane, ovaj baca bombu, ovaj tvrdi da goreg trenera nije vidio u zivotu, ovaj da ga SNS drzi na klupi Zvezde. Da stvari budu jos gore 3 godine kasnije na danas aktivnoj temi, ti isti zale Radonjin odlazak kao da je Pet Rajli. Licemjerstvo na steroidima.

    Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
    Pre bih rekao da su ljudi nesto naucili.
    Ja sam covek fin i suptilan.

    Comment


    • Originally posted by Победа View Post
      Добрић је често био веома лош када је добијао прилику. Сећам се утакмице у гостима са ЦСКА чини ми се, Добрић креће у дриблинг и губи лопту као да је први пут узео исту у руке.

      У КЛС је добро играо, али је играо добро у КЛСу и у ФМПу. Не знам колико можемо да очекујемо од њега у будућности.
      Govorim o tome da je u "sitnijim" utakmicama u ABA pre svega trebao ranije dobijati više prilike i minutaže. Uz to ide samopouzdanje, pa je moguće da i protiv CSKA ne bi delovao kao da je prvi puta izašao na teren.


      Miloše, siguran sam da Dame neće vrišteći pobeći ukoliko koristim srpske kolokvijane izraze.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by Johnny Rotten View Post
        Udjoh na B92 forum i to na temu prelazni rok 2014/15. Ovaj vraca sezonsku ako Radonja ostane, ovaj baca bombu, ovaj tvrdi da goreg trenera nije vidio u zivotu, ovaj da ga SNS drzi na klupi Zvezde. Da stvari budu jos gore 3 godine kasnije na danas aktivnoj temi, ti isti zale Radonjin odlazak kao da je Pet Rajli. Licemjerstvo na steroidima.

        Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
        Ne menja se samo mrtav i glup.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • @Achtung
          Upravo se ne radi o emocijama. Ti nastupas emocionalno i pausalno ocenjujes ko ie vecina i ko kako posmatra sport. Ja sam vrlo svestan radonjicevih kvaliteta i njih neosporavam kao ni sistem koji je napravio, ali da li si ti svestan njegovih mana?

          @talijesin
          Naveo sam te dve utakmice vise kao ilustraciju da nisam od onih koji ce sad pricati kako su bili odusevljeni tada njime. A ni tada ni sad ne mislim da jedna utakmica pravi nekoga imacem ili nemacem pojma. Nisam prestao kritikovati ga ni nakon toga ali sam znao da je on u tom trenutku bio najbolje resenje i da mu treba dozvoliti kontinuitet i imam puno postovane za rezultate i igru koju je prikazivao tim.

          Ne bih voleo da ovo sad ode u raspravu o radonjicu jer nije trenutak za tako nesto. Cela prica je navedena s ciljem da se pravi razlika izmedju trolovanja i drugacijeg misljenja

          Comment


          • Originally posted by Tsigalko View Post
            Mwill je za marsalla bog otac licno. Recimo da qu will-goss i marsalll vrlo slicni igraci s tim da bih i tu prednost dao wil-gossu
            Preveliki je talent gap izmedju njih trojice al ne u korist onih igraca za koje tvrdis

            Marshall je recimo bio lottery pik koji je i u NBA imao neke odlicne utakmice kad je dobio minute npr. career high mu je 17 asistencija, 20-15 game je imao u Lakerse, rekorder Tar Heelsa u asistencijama za jednu sezonu i dan danas, al je imao problema sa povredama. zglob na ruci i ACL i generalno je igrao u losim timovima.

            Goss je tip sa Gonzage koji ni u cemu nije nesto poseban niti posebno dobar, ne moze on nikako kao senior od 4 godine koji nije uopste draftovan biti bolji od lottery pika niti imati ikakvu prednost u odnosu na njega.Za Williamsa vec znate, tip je sad samo flashy basketas.

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Mislim da moderator ne bi trebalo da ulazi u ocenu argumentovanost i konstruktivnosti kritika. To je uvek subjektivna ocena i vodi ka problematici sta jeste argumentovano a sta nije. Trebalo bi da postoje jasna, nedvosmislena i objektivna pravila, a moderator da kontrolise da li ih forumasi krse ili ne. To sto si napisao za vredjanje i pljuvanje je skroz ok. Banovi bi trebalo da se koriste za bas ozbiljne slucajeve, a ne da se dele kao konfete.

              Do sada si ovde po pitanju Radonjica mogao da procitas od argumentovane kritike i razmene misljenja do zabavne diskusije, bas onako kako treba. "Ma, ne volim ga jednostavno" to nije (da, cuo sam licno tu vrstu kritike kad ponestane argumenata), ali ok, neki kasnije sazrevaju. Ali sve posle toga je samo pljuvanje i za ban. Veoma lako je razlikovati.
              Last edited by Dobar Los Milos; 05-08-17, 23:54.
              Ja sam covek fin i suptilan.

              Comment


              • Originally posted by MrTwister View Post
                Preveliki je talent gap izmedju njih trojice al ne u korist onih igraca za koje tvrdis

                Marshall je recimo bio lottery pik koji je i u NBA imao neke odlicne utakmice kad je dobio minute npr. career high mu je 17 asistencija, 20-15 game je imao u Lakerse, rekorder Tar Heelsa u asistencijama za jednu sezonu i dan danas, al je imao problema sa povredama. zglob na ruci i ACL i generalno je igrao u losim timovima.

                Goss je tip sa Gonzage koji ni u cemu nije nesto poseban niti posebno dobar, ne moze on nikako kao senior od 4 godine koji nije uopste draftovan biti bolji od lottery pika niti imati ikakvu prednost u odnosu na njega.Za Williamsa vec znate, tip je sad samo flashy basketas.
                Jeste draftovan. 55. pik

                Comment


                • @Laki

                  Ne pijem tu pricu da Ra nije uspeo da psihicki pripremi ekipu, iz prostog razloga sto mu je ekipa posle toga bila impresivna kad su u pitanju psiholoski zahtevni mecevi.
                  Tocak tka kako tocak zeli.

                  Comment


                  • Originally posted by Tsigalko View Post
                    @Achtung
                    Upravo se ne radi o emocijama. Ti nastupas emocionalno i pausalno ocenjujes ko ie vecina i ko kako posmatra sport. Ja sam vrlo svestan radonjicevih kvaliteta i njih neosporavam kao ni sistem koji je napravio, ali da li si ti svestan njegovih mana?
                    Jesam. Nije problem osporavati sistem, problem je argumentovano iznijeti teze koje to potkrepljuju. Od mene nikada nećeš čuti mišljenje formirano nakon jedne utakmice, niti da nekoga jedan dan osporavam drugi opravdavam.
                    Da napomenem , bez potrebe da dalje razvijamo diskusiju , ovde je akcenat bio na tome koliko se impulsivno košarka prati kao sport ,i koliko je to kao trend - pogrešno. Kritika se nije odnosila na tebe već na bilo koga drugoga ko sport prati kao svoje privatno vlasništvo, pa šturo pljuje ili hvali nekoga i nečiji rezultat na malom uzorku.

                    Comment


                    • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                      Jeste draftovan. 55. pik
                      Ne mijenja poentu, igraci draftovani na zadnjhi 10tak mjesta obicno nikad ne vide ozbiljnu NBA karijeru uz naravno par izuzetaka.

                      Comment


                      • Twister zasluzuje posebnu dobrodoslicu.

                        Za starosedeoce: crouching Varvar, hidden Grobar, mnogo dobar lik, i razlog zbog kojeg je BB know-how ovog foruma upravo skocio za 30%.
                        Last edited by Dobar Los Milos; 06-08-17, 00:01.
                        Ja sam covek fin i suptilan.

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post

                          Jedino mi se ne sviđa što je Bogi prešao 50%, zvuči mi poznato.
                          Bogi zadnji piči kući.

                          Comment


                          • Originally posted by MrTwister View Post
                            Preveliki je talent gap izmedju njih trojice al ne u korist onih igraca za koje tvrdis

                            Marshall je recimo bio lottery pik koji je i u NBA imao neke odlicne utakmice kad je dobio minute npr. career high mu je 17 asistencija, 20-15 game je imao u Lakerse, rekorder Tar Heelsa u asistencijama za jednu sezonu i dan danas, al je imao problema sa povredama. zglob na ruci i ACL i generalno je igrao u losim timovima.

                            Goss je tip sa Gonzage koji ni u cemu nije nesto poseban niti posebno dobar, ne moze on nikako kao senior od 4 godine koji nije uopste draftovan biti bolji od lottery pika niti imati ikakvu prednost u odnosu na njega.Za Williamsa vec znate, tip je sad samo flashy basketas.
                            Procitaj objasnjenje zasto goss a ne marshall. Nigde nisam rekao da je ovaj bolji. A za mwilla ostajem pri tvrdnji da jeste. Lottery pick koji to nije potvrdio

                            Comment


                            • Originally posted by mikara92 View Post
                              Feldin najzvučnije naše pojačanje u zadnjih ko zna koliko godina. Fenomenalan napadač, pogađa iz svih situacija, sjajna kontrola lopte, sekundarni plej, atraktivan. Defanzivac par ekselans!
                              Bas da je sekundaran plej i nije. Mnogo bolji je u defanzivi i sutu. I zato je vrlo vazno svim tim suterima u napadu (Feldeine, Lazic, Dangubic, Dobric) kao i visokima u reketu obezbediti pleja koji razigrava saigrace. Videli smo na sta je licila igra bez Jovica.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Originally posted by MrTwister View Post
                                Ne mijenja poentu, igraci draftovani na zadnjhi 10tak mjesta obicno nikad ne vide ozbiljnu NBA karijeru uz naravno par izuzetaka.
                                A što se Marshalla tiče, lik je super igrač. Pratio sam ga samo u Lejkersima i tu je bio dobar. Možda nije dokazao to njegovo 12, 13 mesto na draftu, nzm koje tačno ali je imao predobre partije i on je pokazao da može da igra u NBA Ligi. Baš dobro vodi igru, igrač kojem je pas prva stvar pa posle sve ostalo. Neki šut fora Kaspi. Ne baš lep na oko. Nzm sada u kakvom je stanju. Video u D ligi da imao prošle sezone 15 poena i 9 asistencija u proseku.

                                Comment

                                Working...
                                X