Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Johnny Rotten View Post
    Slazem se da za EL nema kvalitet da kreira sam za sebe. Zato nam i treba timski produktivan plej. Iz spot up situacija bez problema moze ici preko 10+ poena na utakmici.

    Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
    Sut iz spot up situacija mu je napadacki glavno oruzje, al je to daleko od Gudurinog repertoara u napadu. Tako da mislim da nam treba plej skorer koji nije operisan od kreacije, i koji ume da zavrti pick, pogotovo ako dodje Lesort na 5.

    Comment


    • Naravno ne svaku po 10+, ali klasican primjer limitiranog igraca koji je u Zvezdi imao preko 10 ppg je Simonovic. A moramo se sloziti da vise kosarke ima u Ognjenu nego li u Simonovicu. Plej sa asistencijama u rukama i vjerujem da Dobric moze odigrati sasvim korektno.

      Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
      Last edited by Johnny Rotten; 05-08-17, 21:23.

      Comment


      • Originally posted by abizolirni View Post
        Sto se tice napada na kos, mislim da he tu cak i jaci nego Gudura, prije svega zbog fizikalija.
        Slazem se, uz spot up sut glavno napadacko oruzje.

        Comment


        • Originally posted by 011 View Post
          Sut iz spot up situacija mu je napadacki glavno oruzje, al je to daleko od Gudurinog repertoara u napadu. Tako da mislim da nam treba plej skorer koji nije operisan od kreacije, i koji ume da zavrti pick, pogotovo ako dodje Lesort na 5.
          Vidjeno u liku i djelu Williams Gossa. Meni se on izuzetno svidja iako nije pokazao Bog zna sta u Ljetnjoj ligi. Ali ta liga nije bas neko mjerilo.

          Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Originally posted by Johnny Rotten View Post
            Vidjeno u liku i djelu Williams Gossa. Meni se on izuzetno svidja iako nije pokazao Bog zna sta u Ljetnjoj ligi. Ali ta liga nije bas neko mjerilo.

            Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
            Iskreno nisam ga gledao detaljnije, samo par klipova sa yt. Pitanje je uvek i rizik kako bi se snasao u evropi, ali moze da bude dobar potpis ako se sloze kockice i dobro se uklopi.

            Comment


            • Dobric mora pod hitno da sredi "drsku". Kontrola lopte mu je ubedljivo najslabiji deo igre, cak se i levom prilicno muci a desnom je skoro i ne dira. Ako to sredi uz sut i fiziku bice tu poena. Ako ne ostace u dosta ogranicenijoj ulozi.

              Comment


              • Znam da smaram al aj nek neko postavi uputstvo da maknem jebene reklame

                Comment


                • Pošto očekujem da ovo bude njegova sezona, kad ističe ugovor Dangubi? Mislim da je on sledeća Čovićeva opcija za malo veću prodaju, naročito ako odigra celu sezonu onako kako može, naročito napadački jer za odbranu ne sumnjam.

                  Comment


                  • Originally posted by 011 View Post
                    Iskreno nisam ga gledao detaljnije, samo par klipova sa yt. Pitanje je uvek i rizik kako bi se snasao u evropi, ali moze da bude dobar potpis ako se sloze kockice i dobro se uklopi.
                    Gledao sam March Madness i djeluje impresivno i radi sve sto vrhunski plej treba da radi. Tempira igru, pronalazi slobodne saigrace, preuzima odgovornost kad treba. Pisalo je par forumasa o njemu par sati ranije i mislim da ga mogu bolje od mn opisati. Procitaj, ako ti nije mrsko.

                    Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Znam da smaram al aj nek neko postavi uputstvo da maknem jebene reklame
                      Zavisi koji browser koristiš. Za Mozilu i Chrome ja sam instalirao Adguard Adblocker addon

                      https://addons.mozilla.org/en-US/fir...ard-adblocker/
                      https://chrome.google.com/webstore/d...ikgbkllg?hl=en

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Znam da smaram al aj nek neko postavi uputstvo da maknem jebene reklame
                        Kakve reklame brate?
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Znam da smaram al aj nek neko postavi uputstvo da maknem jebene reklame
                          Lazo prijatelju kucaj na googlu ADblocker i ponudi ti da se odmah integrise sa tvojim pretrazivacem i gotovo.
                          To me gazda davno naucio

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Znam da smaram al aj nek neko postavi uputstvo da maknem jebene reklame
                            Instaliraj adblock

                            Comment


                            • Po meni par Pulen i Feldain bi bio dobar. Više bih volio nekog nalik Joviću ili Teu umesto Pulena ali ne znam koga. Taj Gos je mlad i još iz koledž košarke,a imamo već dosta mladih.

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Znam da smaram al aj nek neko postavi uputstvo da maknem jebene reklame
                                Adblock ce sigurno pomoci, samo ne znam o kojim reklamama pricas, mi to nemamo
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X