Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Сулудо би било довести играча као Пулен. Па плеј треба од ових лимитираних играча да извуче максимум, а не да гледа само кош.

    Comment


    • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
      Prelazni rok svi vise liči na Game of thrones.
      zar nije u zadnjih 5 god. tako

      Comment


      • Originally posted by Born Ready View Post
        Stvarno? Ajde, ziv nisam da cujem ko su to nasi skoreri sem mozda Feldina.

        A na cetvorci dajte Hayesa ili Ndoura, mislim da bi nam takav tip igraca odlicno legao uz Jankovica i Simanica.
        Kreacija cista nula

        Comment


        • Originally posted by Johnny Rotten View Post
          Ali ko onda da kreira? Davidovac? Nismo mi Sasari pa da pravimo ekipu sacinjenu od indijanaca.

          Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
          Zasto mislis da Pullen ne bi mogao uz poenterski ucinak i da kreira? Mislim da se malo potcenjuju njegove organizatorske sposobnosti kao i asistencije, umeo je on u Cedeviti jako lepo da asistira i kreira, dosta dobro je funkcionisao tada pick sa Bilanom.
          Last edited by 011; 05-08-17, 20:59.

          Comment


          • Licno sam misljenja da u ekipi ne treba biti previse skorera. Pominje se skupa 4ka i od nje ocekujem poene. Tu je Feldin. Keselj bilo kad moze za 3 pogoditi. Dobric je pokazao da ima poene u rukama. Stefan Jankovic se snalazi u raznim napadackim situacijama. Treba nam plej koji ce tempirati igru i praviti saigrace boljima.

            Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Sto mislite da Pulen ne kreira.. Kada ima s kim ume i da doda. On je sa Bilanom imao vrhunsku saradnju i produkciju. Bilanu je to bila top sezona, od tada je u padu.
              Edit - 011 preduhitrio.
              Last edited by Krvavo koleno; 05-08-17, 21:00.

              Comment


              • Originally posted by 011 View Post
                Zasto mislis da Pullen ne bi mogao uz poenterski ucinak i da kreira? Mislim da se malo potcenjuju njegove organizatorske sposobnosti kao i asistencije, umeo je on u Cedeviti jako lepo da asistira i kreira, dosta dobro je funkciaonisao tada pick sa Bilanom.
                Погледај статистику Пулена кроз каријеру и све ће ти бити јасно

                Comment


                • Originally posted by Johnny Rotten View Post
                  Licno sam misljenja da u ekipi ne treba biti previse skorera. Pominje se skupa 4ka i od nje ocekujem poene. Tu je Feldin. Keselj bilo kad moze za 3 pogoditi. Dobric je pokazao da ima poene u rukama. Stefan Jankovic se snalazi u raznim napadackim situacijama. Treba nam plej koji ce tempirati igru i praviti saigrace boljima.

                  Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
                  Gde je Dobric pokazao da ima poene u rukama, u kls-u ?

                  Comment


                  • Originally posted by Победа View Post
                    Погледај статистику Пулена кроз каријеру и све ће ти бити јасно
                    Statistika je kao bikini [emoji11]

                    Comment


                    • Pozdrav ekipi!

                      Comment


                      • Originally posted by caniggia View Post
                        Statistika je kao bikini [emoji11]
                        Истина, али када неко је имао само једнју сезону у каријери преко 3 асистенције по мечу..

                        Comment


                        • Teško će biti u kreaciji... Uz napomenu da ne mora da se kreira isključivo sa keca. Još jedna stvar. Očigledno je da ćemo mi negovati tranziciju i visok tempo tokom celog meča. Iz takve filozofije će dolaziti laki poeni i tu ne vidim problem. Ali ga vidim kod pozicionog napada, na postavljenu odbranu protivnika, posebno ako se dovede neiskusan plej ili plej skorer.

                          Comment


                          • Mislim daleko je Pullen od Joviceve organizacije i asistencija, ali nije da je operisan od kreacije.

                            Comment


                            • Originally posted by 011 View Post
                              Gde je Dobric pokazao da ima poene u rukama, u kls-u ?
                              Naravno,kao i Guduric koji je sezonu kasnije imao vaznu ulogu u timu i bio nas game winner u pojedinim utakmicama. Sjeti se da je bez problema sipao po 20+ poena ABA ligasima sezone 2015/16.

                              Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by Победа View Post
                                Погледај статистику Пулена кроз каријеру и све ће ти бити јасно
                                Statistika je kao bikini [emoji11]

                                Comment

                                Working...
                                X