Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I od tih 12 sto ce da igraju nema 90%.

    Comment


    • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
      Da li je Nigel Williams-Goss uopšte realna opcija? Koliko znam, izabran je na draftu ove sezone kao 55 pik od strane UTAH. Ovaj zadnji draft je bio toliko jak i dubok draft da je stvarno bilo preteško biti izabran tu.
      Puni su ko brod na pleju. Ricky Rubio je starter, Dante Exum im je long term prospect i imaju i Raul Neto-a koji je pod ugovorom, plus je tu Donovan Mitchell kao kombo. Goss je cist kec, pa makar da je kombo pa da ga svercuju. On jeste draftovan ali nije potpisan ugovor sa njim tako da je FA.

      Comment


      • Znači falilo bi nam 11,43% igrača, neki jeftiniji, možda Katić

        Comment


        • Originally posted by Chupa View Post
          I od tih 12 sto ce da igraju nema 90%.
          Ne bih rekao, svasta padne Covicu na pamet. Cak i da se kompletiramo u januaru, pu-pu-pu...
          Ja sam covek fin i suptilan.

          Comment


          • Ja sam otvorio temu za bivse igrace i trenere jer mi je srce nekako uvek uz te koji su otisli i uvek se nadam da ce se neki i vratiti pa ako je sve ok mozda bi moderatori mogli da je zalepe uz ostale teme

            http://www.sportklub.info/forum/show...raci-i-treneri
            This is the beginning of your day
            Life is more intricate than it seems
            Always be yourself along the way
            Living through the spirit of your dreams

            https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

            Comment


            • Uff nije ovo tema za te teske realnosti. Sutra 2 pojacanja! Pa kad ne bude onda prekosutra.

              Comment


              • Originally posted by Knipex View Post
                Ja sam otvorio temu za bivse igrace i trenere jer mi je srce nekako uvek uz te koji su otisli i uvek se nadam da ce se neki i vratiti pa ako je sve ok mozda bi moderatori mogli da je zalepe uz ostale teme

                http://www.sportklub.info/forum/show...raci-i-treneri
                Odradjeno
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Otvorite i jednu za komsije. Imaju tu dosta materijala.
                  Ja sam covek fin i suptilan.

                  Comment


                  • Alimpije će sutra biti gost na RTS u sklopu neke medijske promocije, približavanja mladog trenera široj populaciji. Neće tu biti ekskluzive, možda ubaci nešto što je Čović aminovao i to je to.
                    Nego, ja bih malo o Dobriću. Ono što je dečko pokazivao krajem sezone je zaista bilo impresivno. Bez obzira na nešto slabije KLS protivnike, onih nekoliko 20+ poena uz odlične procente, praćeno istrčanim kontrama u seriji, vezanim trojkama... je baš iskočilo u prvi plan. Očigledno da ga je Radonja lepo spremio za novu ulogu u predstojećoj sezoni, e sad Radonje nema, pa ostaje nada da će Alimpije nastaviti gde je prethodnik stao.
                    Pričao sam nekoliko puta tokom prošle godine o jednom od dva iz JJ dua sa trenerom koji ga je trenirao dve godine, interesovalo me je da li ima šanse da dođe u Zvezdu, kako se snašao u USA i sl. I tada, a i pre neki dan sam čuo isto - dečko ima potencijal, odlične fizikalije, ali i problem prilagođavanja na evropsku košarku.
                    Sve pokazuje da moramo biti veoma strpljivi sa celim timom, od trenera pa do 14. ili 15. u rotaciji. Trebaće mnogo rada, znanja i sreće da se osvoji ABA i ove godine, veliki izazov je pred celim klubom.

                    Comment


                    • Originally posted by Боги View Post
                      Pullen po meni nikako ne bi legao na ovu ekipu. Nama treba plej koji razigrava i igrace oko sebe cini boljima, ne skorer. To vec imamo na nekoliko pozicija.
                      Stvarno? Ajde, ziv nisam da cujem ko su to nasi skoreri sem mozda Feldina.

                      A na cetvorci dajte Hayesa ili Ndoura, mislim da bi nam takav tip igraca odlicno legao uz Jankovica i Simanica.

                      Comment


                      • Neka otvori neko sa njihove strane. Glupo je da im prvi post na temi krasi crveno-beli avatar
                        This is the beginning of your day
                        Life is more intricate than it seems
                        Always be yourself along the way
                        Living through the spirit of your dreams

                        https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                        Comment


                        • Bas mislim da bi Pullen bio idealan na ovu ekipu. Nema tu puno igraca sa poenima u rukama, sem Feldina svi ostali su sporadicni suteri i skoreri, mislim da niko ne bi imao konstantnost sem mozda Feldina u poenterskom smislu.

                          Comment


                          • Originally posted by Born Ready View Post
                            Stvarno? Ajde, ziv nisam da cujem ko su to nasi skoreri sem mozda Feldina.

                            A na cetvorci dajte Hayesa ili Ndoura, mislim da bi nam takav tip igraca odlicno legao uz Jankovica i Simanica.
                            Keselj [emoji41]

                            Comment


                            • Ја се надам Дангубићу, тј. да ће експлодирати ове сезоне. Кошаркашке предиспозиције за тако нешто има, глава је проблем.

                              Comment


                              • Originally posted by 011 View Post
                                Bas mislim da bi Pullen bio idealan na ovu ekipu. Nema tu puno igraca sa poenima u rukama, sem Feldina svi ostali su sporadicni suteri i skoreri, mislim da niko ne bi imao konstantnost sem mozda Feldina u poenterskom smislu.
                                Ali ko onda da kreira? Davidovac? Nismo mi Sasari pa da pravimo ekipu sacinjenu od indijanaca.

                                Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X