Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MannyCalavera View Post
    Naravno sve sto si rekao je istina ali postoje nivoi u tome sta dovodis bez iskustva. Kad dovedes hibridno krilo kao Bolden i ocekujes tranziciju/odbranu i spot-up shootera to je jedno. Kad dovodis lika da ti on vodi ekipu i da on organizuje napad i igru ekipe to je onda potpuno drugi nivo rizika. Prvi moze donekle da te proda tu i tamo (pazi mi smo sa Thompsonom i njegovim suterskim sumrakom dobijali tekme) ali plej moze da ti ubunari celu ekipu i sistem. Tako da je tacno, uvek moramo na rizik, ali postoje nivoi istog.

    Da li bih ja voleo iskusnog pleja naravno i da ima gomilu kvaliteta. Koliko je to realno da cemo videti u Zvezdi ove godine je ? Tako da moras da se okockas negde, nazalost mi smo u situaciji da to radimo na pleju posle par sezona stabilnosti sa startnim plejom. Vec dajes Radicevicu sansu da se dokaze btw.
    Potpisujem sve, ali veliku ulogu igraju finansije. Mere stednje na nekim pozicijama da bi se druge popunile.. Meni je logicnije bilo jeftinije opcije na beku i 4ci, a skuplje na 5 i 1, ali ko sam ja da pricam o tome

    Comment


    • Pa dobro, ako je struka procenila da je to dovoljno za osvajanje ABA lige (neiskusni plejevi) - super, jer to je prioritet za klub a šta se uradi u EL, koliko god pobeda dođe, sve su poklon.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Боги View Post
        Potpisujem sve, ali veliku ulogu igraju finansije. Mere stednje na nekim pozicijama da bi se druge popunile.. Meni je logicnije bilo jeftinije opcije na beku i 4ci, a skuplje na 5 i 1, ali ko sam ja da pricam o tome
        Pozdrav, slažem se sa ovim tvojim. Šta misliš kad bi teoretski spao izbor na Pulena ili ovog Karter-Gosa koga bi pre izabrao?

        Comment


        • Meni bi sve pare isle na keca, i samo bih jednog visokog dovodio. I to bas ovog Lessorta. Ocigledno u klubu planiraju Feldina i tu 4-ku da imaju najvecu ulogu u napadu. Ne slazem se al sta ja znam.

          Comment


          • Francuz bi nam bio pun pogodak kao visoki na 5. Samo je poenta da
            bude ugovor na 3-4 godine.

            Comment


            • Mozda smo trebali dovoditi i igrace iz ABA. Ima tu sigurno nekoliko kvalitetnih igraca, makar da budu druga opcija. Prvi koji mi je pao na pamet je Ivan Marinkovic. Naravno da nije kalibar za EL, ali kao solidno mlad igrac, mogao je u ABA cuda da pravi-nastavi od prosle sezone.

              Comment


              • Pa sve rezerve smo popunili vec il nasim igracima ili ovom trojcom domacih novajlija od preko. Nema se vise mesta za rezerve samo startere.

                Comment


                • Kada pogledaš prvu stranu ovog topika i uporediš sa situacijom koja je sada u klubu onda ti ni ovih 45 stepeni napolju ne padaju teško

                  Comment


                  • Pazi ono, mozemo mi da idemo i na combo-a nekog kao startera, koji je OK kreator. Nazalost ono sto je Feldeine igrao u PAO nije reprezentativno u odnosu na njegov realni skillset. On je solid sekundarni PnR runner i kreator, i bio je dobar kao to u Cantu-u i Fuenlabradi. Dobice vise slobode u Zvezdi. Tako da mozemo mi da idemo na lika i koji je kombo i da onda malo podelimo taj teret kreacije.

                    Klasicnih point-a i nema mnogo vise, a i to sto ima kvalitet za EL se brzo razgrabi.

                    Comment


                    • Originally posted by Chupa View Post
                      Pa sve rezerve smo popunili vec il nasim igracima ili ovom trojcom domacih novajlija od preko. Nema se vise mesta za rezerve samo startere.
                      Šta kaže Čovićm kolko nam je još para ostalo, da možemo da se orijentišemo?

                      Comment


                      • Neka dovode koga hoce, samo da to bude shto pre, da se koliko-toliko uigra ova nova ekipa.

                        Comment


                        • Meni je takodje malo cudno ako ispadne da ce bek i 4-ka biti skuplji od pleja i centra, ipak su plej i centar osnov tima i najosetljivije pozicije, pogotovo plej, ali ajde da sacekamo kompletiranje tima do kraja pa da vidimo kako ce to da izgleda u celosti. Moguce je da je Radicevicu obecana ozbiljnija uloga ove sezone (nego sto vecina ocekuje) pa se ne ide na nekog previse skupog pleja koji ce ga gusiti, mada to je samo moje razmisljanje, mozda je nesto drugo u pitanju...
                          Last edited by 011; 05-08-17, 17:21.

                          Comment


                          • Ne treba zaboraviti doprinos Lazica, Dobrica i Dange u ovoj sezoni...Nemaju takve igrace nasi konkurenti za ABA...Ubedjen sam da ce ovo biti jedan dobro izbalansiran tim sasvim dovoljnog kvaliteta da izrutinira u regionu...pa sve i da Cedevita dovede 5 startera Amera...titule osvaja tim a nije Cho glup da odstupi od "sistema" bez obzira sto je otisao "general"...Bice to sve dobro...
                            Last edited by ZvezdaIznadSvega; 05-08-17, 17:22.
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Originally posted by abizolirni View Post
                              Mozda smo trebali dovoditi i igrace iz ABA. Ima tu sigurno nekoliko kvalitetnih igraca, makar da budu druga opcija. Prvi koji mi je pao na pamet je Ivan Marinkovic. Naravno da nije kalibar za EL, ali kao solidno mlad igrac, mogao je u ABA cuda da pravi-nastavi od prosle sezone.
                              Abi, Marinković je da ti slikovito objasnim (setićeš se i ti) "dupetom" zatvorio vrata na izlasku iz Zvezde, tako da je verujem Čovi potpuo van vidokruga.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Eto i mene ovde. Nazalost, tamo se nije moglo postovati normalno i zavrsilo se brisanjem mog naloga.
                                Novi da otvaram ne zelim.
                                Ovde cu manje da pisem, a nadam se da ce im teme ostati puste, nije da nisu zasluzili svojim (ne)cinjenjem.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X