Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    [img]http://i.imgur.com/aZtelb2.gif[/img]
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      OK. Pa podeli nesto o njemu ako si gledao. Mada iz letnje lige malo sta ima da se vidi. Visoki pikovi dobiju odresene ruke i puste ih da trpaju da se pravi hype oko igraca.

      Ipak takmicarska kosarka (iako bila na nizem nivou kao NCAA) mnogo vise govori od drkanja na terenu po Las Vegasu i Orlandu...
      On ima dobar pedigre. Sigurno znas da je igrao f4. Cim ti se svidja gledao si ga tamo. Ali vjerujem da ne poznajes tu konferenciju kao ja koji to malo bolje pratim. Oni su stigli na f4 samo zbog slabog kvaliteta te konferencije i on je imao te brojke na koledzu jer je igrao protiv igraca koji su ispod onog sto ga ceka u Evropi. Kada je igrac na solidnom fizickom nivou, on ne moze da ostvari prednost. Jer niti je brz, a nema ni neku bog zna kontrolu pa da kroz to napravi prednost.

      Igrao je letnju ligu gdje je nivo igre, fizicki(kljuc je na ovom), na malo vecem nivou. Bez obzira sto se ljetnja liga igra neobavezno, ali tamo on je imao procente suta ispod 22%!??? Izgledao je ocajno. Predled igre nista specijalno.
      On jeste racionalan i dobar koledz igrac. Koji je dobar u svemu, a ni u cemu top.
      Moguce da ja i grijesim, ali za razliku od drugih koji sude ja tu kosarku pratim vise. I znam kako i gdje on ostvaruje prednosti. Kada ne moze da ostvari prednost gdje je navikao, on je izgubljen slucaj.

      Comment


      • Zeznuo sam se pri glasanju i overio samo Bogija. Video anketu kad sam ušao a bilo ispisano preko 10 strana od pislednje posete i nisam video na vreme da treba za trojicu da glasam. Elem, računajte po još jedan glas za NMX-a i DLM-a.
        This is the beginning of your day
        Life is more intricate than it seems
        Always be yourself along the way
        Living through the spirit of your dreams

        https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

        Comment


        • Originally posted by Genije10 View Post
          On ima dobar pedigre. Sigurno znas da je igrao f4. Cim ti se svidja gledao si ga tamo. Ali vjerujem da ne poznajes tu konferenciju kao ja koji to malo bolje pratim. Oni su stigli na f4 samo zbog slabog kvaliteta te konferencije i on je imao te brojke na koledzu jer je igrao protiv igraca koji su ispod onog sto ga ceka u Evropi. Kada je igrac na solidnom fizickom nivou, on ne moze da ostvari prednost. Jer niti je brz, a nema ni neku bog zna kontrolu pa da kroz to napravi prednost.

          Igrao je letnju ligu gdje je nivo igre, fizicki(kljuc je na ovom), na malo vecem nivou. Bez obzira sto se ljetnja liga igra neobavezno, ali tamo on je imao procente suta ispod 22%!??? Izgledao je ocajno. Predled igre nista specijalno.
          On jeste racionalan i dobar koledz igrac. Koji je dobar u svemu, a ni u cemu top.
          Moguce da ja i grijesim, ali za razliku od drugih koji sude ja tu kosarku pratim vise. I znam kako i gdje on ostvaruje prednosti. Kada ne moze da ostvari prednost gdje je navikao, on je izgubljen slucaj.
          Zapravo ja bas gledam dosta NCAA pored Euroballa. Znam u kakvoj konferenciji je Gonzaga, ali daleko od toga da posle na samom turniru se nisu takmicili sa daleko boljim ekipama. I opet je igrao sjajno. Tako da sam ga gledao dosta na collegeu. On definitivno nije igrac koji ce na sledecem nivou (koji to god bio) da bude neko ko ce redovno da ti da 15p+ ali sto se tice same organizacije napada, PnR i sl. tu bi morao da bude dobar jer to radi dugo vremena. Defanzivno je dobar i nije neko ko trosi lopte. Ako se pretvori u spot up shooter otici ce gore i procenti u nekoj meri.

          Sustina je sta hoces od play-a u ovom trenu u Zvezdi. Ako hoces Wannamakera ili Dilejnija, on to nije.

          Comment


          • Pozdrav svima, vise citam nego pisem ali citam redovno . Obavio svoju forumasku duznsost i glasao.

            Comment


            • Koliko sam samo miliona puta ponovio da Zvezda nije u stanju da dovodi gotove produkte, vec mora da radi na tome da upravo igraci koji dolaze iz naseg kluba odlaze kao gotovi produkti. Sto smo, naravno sezonama unazad i pokazali da mozemo. Dosta je primera. Zvezda jos nije povukla ovako hrabar potez do sada, da dovede igraca direktno sa koledza na prvog pleja, pa je to odmah u startu rizik. Ali, ako se pokaze dobrim potezom, mi smo visestruko dobili. Mislim da je sve ovo zbog slucaja 'Bolden', pa se rukovodstvo malo ohrabrilo i krenulo da vuce malo hrabrije i po svemu sudeci i rizicnije poteze.

              Comment


              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                Zapravo ja bas gledam dosta NCAA pored Euroballa. Znam u kakvoj konferenciji je Gonzaga, ali daleko od toga da posle na samom turniru se nisu takmicili sa daleko boljim ekipama. I opet je igrao sjajno. Tako da sam ga gledao dosta na collegeu. On definitivno nije igrac koji ce na sledecem nivou (koji to god bio) da bude neko ko ce redovno da ti da 15p+ ali sto se tice same organizacije napada, PnR i sl. tu bi morao da bude dobar jer to radi dugo vremena. Defanzivno je dobar i nije neko ko trosi lopte. Ako se pretvori u spot up shooter otici ce gore i procenti u nekoj meri.

                Sustina je sta hoces od play-a u ovom trenu u Zvezdi. Ako hoces Wannamakera ili Dilejnija, on to nije.
                Ja samo vjerujem da takav plej Zvezdi ne donosi nista pretjerano. I rekoh ti sta se desava kad prednost ne moze da ostvari fizicki.
                Ja sam vec rekao ovdje ili na porukama nekom, to je igrac koji se mnogima svidja. Ja sam samo ubjedjenja da imam oko i da on te partije ne moze da drzi na nivou kosarke gdje su profi igraci. Bar ne u ovom trenutku.
                Kada bih se ja pitao Zvezdi bih predlozio drugacijeg pleja, nijansu skupljeg. Da je Radonjic tu on ne bi bio opcija, ali sad bi mogao biti. Zvezda bi dobila ludaka na pleju koji bi bio lider tima i dobila bi muda do poda.

                Da se vratim sek na Willijamsa. Ja ne omalovazavam tvoje misljenje, mnogi azmisljaju tako kao ti u vezi njega. Samo se ja ne slazem sa njim. Iz tog razloga sam ga pazljivo pratio na letnjoj ligi i gledao te meceve.

                Comment


                • Da se jednom zavrsi i ovaj prelazni rok, pa da imamo sta da analiziramo.
                  Ja sam covek fin i suptilan.

                  Comment


                  • Ajde Ristoviću pali tu grejalicu više, vreme je za Vilijamsa-Gosa za početak

                    Comment


                    • Originally posted by Боги View Post
                      Koliko sam samo miliona puta ponovio da Zvezda nije u stanju da dovodi gotove produkte, vec mora da radi na tome da upravo igraci koji dolaze iz naseg kluba odlaze kao gotovi produkti. Sto smo, naravno sezonama unazad i pokazali da mozemo. Dosta je primera. Zvezda jos nije povukla ovako hrabar potez do sada, da dovede igraca direktno sa koledza na prvog pleja, pa je to odmah u startu rizik. Ali, ako se pokaze dobrim potezom, mi smo visestruko dobili. Mislim da je sve ovo zbog slucaja 'Bolden', pa se rukovodstvo malo ohrabrilo i krenulo da vuce malo hrabrije i po svemu sudeci i rizicnije poteze.
                      Naravno sve sto si rekao je istina ali postoje nivoi u tome sta dovodis bez iskustva. Kad dovedes hibridno krilo kao Bolden i ocekujes tranziciju/odbranu i spot-up shootera to je jedno. Kad dovodis lika da ti on vodi ekipu i da on organizuje napad i igru ekipe to je onda potpuno drugi nivo rizika. Prvi moze donekle da te proda tu i tamo (pazi mi smo sa Thompsonom i njegovim suterskim sumrakom dobijali tekme) ali plej moze da ti ubunari celu ekipu i sistem. Tako da je tacno, uvek moramo na rizik, ali postoje nivoi istog.

                      Da li bih ja voleo iskusnog pleja naravno i da ima gomilu kvaliteta. Koliko je to realno da cemo videti u Zvezdi ove godine je ? Tako da moras da se okockas negde, nazalost mi smo u situaciji da to radimo na pleju posle par sezona stabilnosti sa startnim plejom. Vec dajes Radicevicu sansu da se dokaze btw.

                      Comment


                      • Mislim da se kod nas prelazni rok nikad ne zavrsava jednostavno u takvoj smo situaciji igrac sad moze biti kod nas sutra da ne zadovolji pa opet trazi novog.
                        Kod nas ce sledece sezone najveci problem biti na poziciji trenera i uopste struke zeleni su mnogo.
                        Mene je za razliku od nekih ovde koji vec najavljuju kalemegdan u junu mnogo strah od Cedevite za Zdovcem na kormilu ali ajde zivi bili pa videli.

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          Naravno sve sto si rekao je istina ali postoje nivoi u tome sta dovodis bez iskustva. Kad dovedes hibridno krilo kao Bolden i ocekujes tranziciju/odbranu i spot-up shootera to je jedno. Kad dovodis lika da ti on vodi ekipu i da on organizuje napad i igru ekipe to je onda potpuno drugi nivo rizika. Prvi moze donekle da te proda tu i tamo (pazi mi smo sa Thompsonom i njegovim suterskim sumrakom dobijali tekme) ali plej moze da ti ubunari celu ekipu i sistem. Tako da je tacno, uvek moramo na rizik, ali postoje nivoi istog.

                          Da li bih ja voleo iskusnog pleja naravno i da ima gomilu kvaliteta. Koliko je to realno da cemo videti u Zvezdi ove godine je ? Tako da moras da se okockas negde, nazalost mi smo u situaciji da to radimo na pleju posle par sezona stabilnosti sa startnim plejom. Vec dajes Radicevicu sansu da se dokaze btw.
                          Apsolutno tacno. Samo eto stvar misljenja, sto bih ja rizikovao sa drugim igracem. Razumijemo se.

                          Comment


                          • Meni je bilo jasno momenta kad smo doveli Radicevica i dali mu sasvim pristojnu platu, da nema sanse da cemo dovesti pleja koji ce da guli 30 minuta i drzi sve konce igre u svojim rukama...prosto nema logike...E sad, da li Radicevica mozemo da "promovisemo" u Jovica za narednu sezonu, to je vec pitanje...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Originally posted by Genije10 View Post
                              Ja samo vjerujem da takav plej Zvezdi ne donosi nista pretjerano. I rekoh ti sta se desava kad prednost ne moze da ostvari fizicki.
                              Ja sam vec rekao ovdje ili na porukama nekom, to je igrac koji se mnogima svidja. Ja sam samo ubjedjenja da imam oko i da on te partije ne moze da drzi na nivou kosarke gdje su profi igraci. Bar ne u ovom trenutku.
                              Kada bih se ja pitao Zvezdi bih predlozio drugacijeg pleja, nijansu skupljeg. Da je Radonjic tu on ne bi bio opcija, ali sad bi mogao biti. Zvezda bi dobila ludaka na pleju koji bi bio lider tima i dobila bi muda do poda.

                              Da se vratim sek na Willijamsa. Ja ne omalovazavam tvoje misljenje, mnogi azmisljaju tako kao ti u vezi njega. Samo se ja ne slazem sa njim. Iz tog razloga sam ga pazljivo pratio na letnjoj ligi i gledao te meceve.
                              Ma diskutujemo i pricamo. Svako ima svoje misljenje. Da li sam ja uveren u njega da ce biti dobar na EL nivou. Daleko od toga. Svako mora da pokaze kvalitet i da se dokaze ovde. On cak nije ni medju moja prva 3-4 pika za naseg pleja. Komentar mi je direktno vezan za opste price vezane za igrace sa "iskustvom" i one bez istog. Dosta se tu preuvelicava, iz prostog razloga jer ili imas kvalitet ili nemas za odredjeni nivo. Da na pleju sa iskustvom moze da se dobije na nekom dodatnom kvalitetu ali izuzetno su retki primeri da je neko bas od totalnog panja na PG poziciji u ranim dvadesetima postao zverka. Jednostavno to se u nekim godinama vec vidi, kao sto sam kazes. Posto pratis US kosarku, onda i sam znas da u talent poolu iz NCAA i D-Lige uvek ima bekova da se proberu koji su odmah difference makeri u Evropi, sto nije cest slucaj sa teskashima. To je sve sto sam hteo da kazem.

                              Ajde sad otkrij svog pika

                              Comment


                              • Originally posted by mikara92 View Post
                                Ajde Ristoviću pali tu grejalicu više, vreme je za Vilijamsa-Gosa za početak
                                Nemoj brate grijalicu ni spominjati, pogibosmo od vrućine. Neka sad slika otvoren frižider.

                                Comment

                                Working...
                                X