Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by caniggia View Post
    Otkud u anketi uini i fendeljupce kad se ne zna hoce li i dolaziti?!
    Bogi, Kronos i Dapcuga i zatvaraj radnju.

    Comment


    • Originally posted by abizolirni View Post
      Imas reputaciju koja je vidljiva poslije 50+ postova.

      Na koji fazon ona radi, bas ni meni nije jasno jer su cifre u mnogo K.
      Али колико сам могао да приметим да можеш дати клик за репутацију само ПЕТ пута у 24 сата, или грешим?

      Comment


      • Originally posted by Debeljuca sa Vidikovca View Post
        Bogi, Kronos i Dapcuga i zatvaraj radnju.
        bez mene molim vas nisam ja za taj posao zaista nemojte na mene da racunate u tom smislu
        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

        Comment


        • Originally posted by Laki21 View Post
          Dobar deo igrača ima izlaz iz ugovora kada su u pitanju EL klubovi.
          Kad su višegodišnji ugovori u pitanju, pa nakon odigrane sezone mogu da iskoriste tu klauzulu.
          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

          Comment


          • Originally posted by Genije10 View Post
            Nije ograo letnju ligu za Jutu?
            Nisam gledao njega u letnjoj ove godine. Mislim i da nije igrao nesto, mozda jednu tekmu i sl.

            Comment


            • Originally posted by MannyCalavera View Post
              Nisam gledao njega u letnjoj ove godine. Mislim i da nije igrao nesto, mozda jednu tekmu i sl.
              7meceva. Uzmi pogledaj. Da vidis kako izgleda kad nema prednosti koje ima na koledzu.
              Last edited by Genije10; 05-08-17, 16:19.

              Comment


              • Originally posted by Genije10 View Post
                7meceva.
                OK. Pa podeli nesto o njemu ako si gledao. Mada iz letnje lige malo sta ima da se vidi. Visoki pikovi dobiju odresene ruke i puste ih da trpaju da se pravi hype oko igraca.

                Ipak takmicarska kosarka (iako bila na nizem nivou kao NCAA) mnogo vise govori od drkanja na terenu po Las Vegasu i Orlandu...

                Comment


                • Originally posted by Пера Ложач View Post
                  Али колико сам могао да приметим да можеш дати клик за репутацију само ПЕТ пута у 24 сата, или грешим?
                  Mislim da moze i vise ali ne mozes davati stalno istim ljudima. Moras malo da "saras". To ti bude kao neki refres

                  Comment


                  • Originally posted by Debeljuca sa Vidikovca View Post
                    Bogi, Kronos i Dapcuga i zatvaraj radnju.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Sa jedne strane mi se svidja ideja o dovodjenju nekog iskusnijeg na mesto pleja, a opet, zbog stvaranja trajnije hemije, imam utisak da na kecu treba traziti nekoga ko je voljan da potpise na tri godine - sto etablirani igraci nece uraditi, bar ne sa nama.
                      Petica je druga prica i mislim da tu mozemo traziti kratkorocinje resenje.

                      Comment


                      • Šta je sa ovim Francuzom zapelo, je li stvarno zdravstveni problem(vid) ili obeštećenje?

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post

                          Ovo baš fali. Može li se dodati nekako? Dobro ocenjen post čitam sa većom pažnjom i teže mi promakne.
                          Taj rad.

                          A i gre'ota je procitati Abe-a, Patrinusa, Safeta itd i ne lupiti plus. Osecam se kao da sam ukrao nesto.
                          Ja sam covek fin i suptilan.

                          Comment


                          • Pozz svima, dugo sam citao b92 forum, najvise ovu temu naravno , pa sam odlucio da se prikljucim diskusiji.

                            Comment


                            • Originally posted by Daba View Post
                              bez mene molim vas nisam ja za taj posao zaista nemojte na mene da racunate u tom smislu
                              Amerikanac !!!

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Dobar mix. Mlado staro i mega staro. Znaci nemoze bolje.
                                A svi ste nonstop na forum. Selection made in heaven!

                                Comment

                                Working...
                                X