Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja se nadam kvalitenom pleju, mislim da od njega i centra sve zavisi. Samo pričaju o jakoj četvorci a nisa siguran da možemo platiti dobre 1,4,5.Neko mora biti jeftiniji ili ostati na ovim četvorkama što imamo.

    Comment


    • Imam info da je najvjerovatnije naš novi plej Nigel Williams-Goss. Ako griješim ispravite me. Pozdrav za ekipu ;)

      Comment


      • Otkud u anketi uini i fendeljupce kad se ne zna hoce li i dolaziti?!

        Comment


        • Meni je najvise zao sto je Aaron Craft skupljen odmah posle play off-a u Italiji. On bi bio idealan igrac za nase potrebe, uz to bi imali para za njega. Igrao je proslu sezonu u Trentu, a potpisao je za Monako.

          Malo je nizi od Jovica, ali izuzetno slican profil igraca. Fenomenalan u odbrani na lopti i redovno maltretira protivnicke plejeve. Dobar kreator i lider, ne trosi lopte i cak za razliku od Jovica ne pravi previse turnovera. Spolja kao i Jovic sirov, ali dobar ulaz. Veoma dobre glave, igra odlicno u gustim tekmama i momentima. Ima iskustva a nije mator. Dzaba sve to kad je otisao u Monako

          Comment


          • Originally posted by Genije10 View Post
            Jesi li ga gledao van koledz kosarke?
            Da. Igrao u strazburu pre 3 godine Evroligu. I bio tezak prosek za importa, otisao na kraju godine. Gledao i malo u D-Ligi, gde stvarno njegov sut dolazi bas do izrazaja ali malo sta drugo.

            Comment


            • Originally posted by mikara92 View Post
              Radičević vs Volters (biće Nikola bolji, ubjeđen sam)
              Janković vs Mitrović (od Mitra će biti korisniji definitivno) *** Čini se da neće patiti od glavne Mitrove mane, mlitavosti. No, Mitar je zato bio odličan na niskom postu, takođe sa izvrsnim pregledom igre i osećajem za istu.
              Jovanović vs Tompson (Tompson prednost) *** Ovo će biti upravo obrnuto
              Feldin-Dženkins 1 (Feldin raznovrsniji napadač, odbranu će da pegla isto) *** F. je raznovrsniji napadač, ali je sve ostalo debelo u plusu na Đenkinoj strani
              Kešelj vs Simonović (Simon bolji 5x)
              Gudurinu ulogu može preuzeti Dobrić *** Ni u vlažnim snovima
              Originally posted by Dobar Los Milos View Post
              Nema plucici.


              Ovo baš fali. Može li se dodati nekako? Dobro ocenjen post čitam sa većom pažnjom i teže mi promakne. Pitanje za starosedelačku moderaciju.

              Originally posted by Genije10 View Post
              A Cedevita dovede igraca sposobnog da sam daje 25ppg
              Nije se upoznao sa Lazom. Još.

              Originally posted by cetka View Post
              Skroz desno "multikvot" skroz levo davane reputacije (verzija plusića)
              Kako se to koristi i gde se vidi?
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Од јуче у 15:15 до сада је исписано 70- седамдесет страницам што би рекао Даба то је добрих ДЕСЕТ ПОСТО од укупног броја постова. Обзиром да је форум почео са радом пре ОСАМ година....
                Неко овди мора да части.

                Comment


                • Originally posted by MannyCalavera View Post
                  Da. Igrao u strazburu pre 3 godine Evroligu. I bio tezak prosek za importa, otisao na kraju godine. Gledao i malo u D-Ligi, gde stvarno njegov sut dolazi bas do izrazaja ali malo sta drugo.
                  Ne pitam te za Marfija brat.

                  Comment


                  • Originally posted by caniggia View Post
                    Otkud u anketi uini i fendeljupce kad se ne zna hoce li i dolaziti?!
                    Ako se izaberu, onda mora da dođu. to je ta politika

                    Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Originally posted by MannyCalavera View Post
                      Meni je najvise zao sto je Aaron Craft skupljen odmah posle play off-a u Italiji. On bi bio idealan igrac za nase potrebe, uz to bi imali para za njega. Igrao je proslu sezonu u Trentu, a potpisao je za Monako.

                      Malo je nizi od Jovica, ali izuzetno slican profil igraca. Fenomenalan u odbrani na lopti i redovno maltretira protivnicke plejeve. Dobar kreator i lider, ne trosi lopte i cak za razliku od Jovica ne pravi previse turnovera. Spolja kao i Jovic sirov, ali dobar ulaz. Veoma dobre glave, igra odlicno u gustim tekmama i momentima. Ima iskustva a nije mator. Dzaba sve to kad je otisao u Monako
                      Dobar deo igrača ima izlaz iz ugovora kada su u pitanju EL klubovi.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Originally posted by Laki21 View Post


                        Ovo baš fali. Može li se dodati nekako? Dobro ocenjen post čitam sa većom pažnjom i teže mi promakne. Pitanje za starosedelačku moderaciju.
                        Imas reputaciju koja je vidljiva poslije 50+ postova.

                        Na koji fazon ona radi, bas ni meni nije jasno jer su cifre u mnogo K.

                        Comment


                        • Originally posted by Genije10 View Post
                          Ne pitam te za Marfija brat.
                          Goss ne moze da ima iskustva van NCAA kad je diplomirao pre dva meseca Znaci nula iskustvo

                          EDIT:

                          Ovaj zadnji NCAA Turnir (gde je Gonzaga izgubila u finalu) bio je fantastican. U svim tekmama do jaja i lider te generacije. Uz to su bili verovatno najbolja defanzivna ekipa u NCAA prosle godine.
                          Last edited by MannyCalavera; 05-08-17, 16:12.

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post


                            Ovo baš fali. Može li se dodati nekako? Dobro ocenjen post čitam sa većom pažnjom i teže mi promakne. Pitanje za starosedelačku moderaciju.



                            Nije se upoznao sa Lazom. Još.



                            Kako se to koristi i gde se vidi?
                            Pa sa tim ti raste reputacija na forumu a za sam post dobiješ obaveštenje da ti je neko udelio reputaciju sa ili bez komentara.
                            Laki, vremenom ćeš to prihvatiti kao normalno.
                            Last edited by nebitan; 05-08-17, 16:11.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Goss ne moze da ima iskustva van NCAA kad je diplomirao pre dva meseca Znaci nula iskustvo
                              Nije ograo letnju ligu za Jutu?

                              Comment


                              • Ne bi bilo lose da svi koriste iste nikove kao na bivsem forumu b92

                                Comment

                                Working...
                                X