Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Postovani dragi forumasi,

    Doslo je do greske (moje ) tako da moram da postavim novu anketu, jer birate TRI moda i dajete TRI glasa odabranim ljudima, a ne jedan.
    Izvinjavam se na neprijatnosti
    ko radi taj i gresi.
    Spavas li mirno Bogi

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Kako da sklonim ove reklame.
      адблоцк плус

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Pitanje je dal se kckamo il smo primorani na to.
        Dovodjenje ovog pleja je po meni budalastina teska. No videcemo.
        Jankovic, Jovanovic, Radicevic, plej, francuz. To je 5 igraca koji nikada nisu igrali ozbiljnu kosarku osim donekle Radicevica.
        Ti igraci ne mogu biti pojacanja u pravom smislu reci.
        I samo manimo demagogiju Covica o 5 miliona budzeta jer je to LAZ.
        Kako bilo koji igrac moze biti veci rizik i veca kocka od Alimpijevica na klupi? Je l' treba da dovedemo nekog pleja privatnika s ogromnom reputacijom koji ce imati duplo vecu platu od ostatka tima, sa trenerom pocetnikom na klupi, cak i da takvog mozemo da platimo? Toliko problema vidim u tom scenariju da me mrzi cak i da pocnem da ih nabrajam. Uvek sam pre za to da u ovoj situaciji u kojoj smo skockamo ratnicku i karakternu ekipu sastavljenu uglavnom od mladih igraca zeljnih dokazivanja. Mi individualni kvalitet necemo imati da se hvatamo za gusu s najboljim ekipama Evrolige ali ga objektivno nismo imali ni prosle godine pa smo se ipak nekako izborili s tim. Ovom pleju nudimo trogodisnji ugovor, svi igraci koje smo doveli imaju ugovor na dve godine i duze, ocigledno je da se pokusava stvoriti kvalitetno jezgro nekog buduceg tima nego da se krpi ekipa za sezonu. Meni to deluje kao dobar i logican pristup.
        Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

        Comment


        • Hvala na razumevanju novih clanova, posto od ovih starih covek moze da dobije samo packu -.-

          Glas ne moze da se menja, ne nudi tu opciju.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Obruka nas Olja, izvinjavamo se duboko, nece se vise ponoviti.

            Olja mogli su zbog ovoga da se vrate tamo, razmisli dobro prije nego kliknes, kao na kontrolnom nekad, po tri-cetiri puta prekontrolisi prije nego predas, u ovom slucaju objavis anketu.

            Izvinite novi forumasi jos jednom, nece se ponoviti vise, valjda.
            Dobro, sali se, i to je simpaticno. Svi kapiramo i zelimo da tranzicija prodje sto brze i organizovanije.

            Meni samo fale starosedeoci u anketi, jer mislim da barem jedan od tri nova Moda mora da bude neko ko poznaje osobe koje vec duze pisu ovde.
            Ja sam covek fin i suptilan.

            Comment


            • Originally posted by Debeljuca sa Vidikovca View Post
              Imao/Ima (neznam sada) par programa gde se vidjao kao basketball expert. Radio je za TV prenosio je tekme. Sada mislim pravi analize i tipovi za neki turski sajt. Uzima dobar novac na twitter, pravi reklamu. Dobiva novac i od igraca itd za reklamu.

              Ima dobre kontakte. Ali cim nesto cuje nezavisno koji mu je izvor odmah postavi, nije bas da pravi double check.

              Njegov rule je ---> "Ako oni lazu mene ja lazem vas" Tip"take it or leave it"
              imas li ti odobrenje da koristis ovaj avatar
              " ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji"

              Comment


              • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                Dobro, sali se, i to je simpaticno. Svi kapiramo i zelimo da tranzicija prodje sto brze i organizovanije.

                Meni samo fale starosedeoci u anketi, jer mislim da barem jedan od tri nova Moda mora da bude neko ko poznaje osobe koje vec duze pisu ovde.
                Naravno, dje su mladi tu sala salu stize

                Proci ce sve kako treba jer svi zelimo isto, da ovo funkcionise kako treba,a stvarno nema potrebe za moderatorima starosjediocima jer ima sasvim dovoljno administratora i super moderatora koji ce nadgledati situaciju. Tako da opusteno, receno je jos juce imacete punu slobodu na forumu i tako i treba da bude. Uredjujte forum kako mislite da treba, osnovno je postovanje prema sagovornicima i da nema direktnog vrijedjanja forumasa, sve ostalo lagano bas
                sigpic

                Comment


                • Sali se Vladan sa mnom...a ne moze bez mene

                  Anketa je postavljena i tajna...glasate za TROJICU.
                  Hvala na razumevanju
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by propolis View Post
                    Citam vas kratko i videh da su svi sa b92 sad ovde
                    propolis nikad nije izdao
                    " ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji"

                    Comment


                    • Originally posted by perkos View Post
                      imas li ti odobrenje da koristis ovaj avatar
                      Kad smo vec kod avatara, ti si ocigledno ukrao Titov.
                      Ja sam covek fin i suptilan.

                      Comment


                      • Originally posted by Debeljuca sa Vidikovca View Post
                        A sta je ovo skroz desno? Demba neki plusic ima.
                        Skroz desno "multikvot" skroz levo davane reputacije (verzija plusića)
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Oba dosadašnja moda i Mladen i Uroš 94 su grobari, naših nema uopšte. Eto neke kompenzacije ako vam šta znači.

                          Comment


                          • Originally posted by kendrik View Post
                            11 izbora, deset zvezdasa i jedan grobar koji je pritom korektan.

                            I na kraju bude Grobar mod.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Ako je reč o riziku mi stalno rizikujemo,pogotovo ove sezone. Niko ne može garantovati kako će trener napredovati, kako koji igrač. Važno da se što pre uigra tim i napravi neka dobra hemija i onda da se nadamo najboljem.

                              Comment


                              • Bolje je rizikovati sa nekim koji je pokazao da moze da igra sa velikim momcima i ako je mali. Nego aa ovim velikim koji dominora na koledzu, a kad izadje na teren sa ogracima koji fizicki mogu da mu pariraju procenti mu padnu na ispod 25%

                                Comment

                                Working...
                                X