Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva anketa, gde je?

    Comment


    • 11 izbora, deset zvezdasa i jedan grobar koji je pritom korektan.

      Comment


      • Originally posted by kendrik View Post
        11 izbora, deset zvezdasa i jedan grobar koji je pritom korektan.

        Welcome to RSB bro.

        Comment





        • Kao prvi očekujem posebne povlastice
          Ljubav, sloboda i osmeh i sreća i suza i mržnja i tuga i strah.

          Comment


          • Originally posted by Genije10 View Post
            Na pleja dolazi neiskusni stranac, sa koledz iskustvom i odlicnim brojkama na koledzu.
            Kockaju se fino nasi. Posebno kad je bekap neki momak za kojeg ne znamo kako ce izgledati.
            A Cedevita dovede igraca sposobnog da sam daje 25ppg
            Pitanje je dal se kckamo il smo primorani na to.
            Dovodjenje ovog pleja je po meni budalastina teska. No videcemo.
            Jankovic, Jovanovic, Radicevic, plej, francuz. To je 5 igraca koji nikada nisu igrali ozbiljnu kosarku osim donekle Radicevica.
            Ti igraci ne mogu biti pojacanja u pravom smislu reci.
            I samo manimo demagogiju Covica o 5 miliona budzeta jer je to LAZ.

            Comment


            • Originally posted by Reginald Cousins View Post



              Kao prvi očekujem posebne povlastice
              Bice ban. Dogovorili smo se.

              Comment


              • Originally posted by Genije10 View Post
                A Cedevita dovede igraca sposobnog da sam daje 25ppg

                "Kome da 5, taj placa veceru"

                Attached Files
                Last edited by Dobar Los Milos; 05-08-17, 15:27.
                Ja sam covek fin i suptilan.

                Comment


                • Postovani dragi forumasi,

                  Doslo je do greske (moje ) tako da moram da postavim novu anketu, jer birate TRI moda i dajete TRI glasa odabranim ljudima, a ne jedan.
                  Izvinjavam se na neprijatnosti
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Postovani dragi forumasi,

                    Doslo je do greske (moje ) tako da moram da postavim novu anketu, jer birate TRI moda i dajete TRI glasa odabranim ljudima, a ne jedan.
                    Izvinjavam se na neprijatnosti
                    Cetka nas sve poznaje i bio bi dobar mod
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by Боги View Post
                      Bice ban. Dogovorili smo se.


                      Uvedite opciju da se menja glas.
                      Ljubav, sloboda i osmeh i sreća i suza i mržnja i tuga i strah.

                      Comment


                      • Originally posted by kendrik View Post
                        11 izbora, deset zvezdasa i jedan grobar koji je pritom korektan.

                        Keni, nemoj tako.
                        Da li neko brani pristalicama Partizana da se ovdje prikljuce. Mogu ti samo reci da sam licno pozvao jednog vaseg pristalicu a koji je izmedju ostalog veoma kvalitetan forumas ali je covjek rekao da trenutno nema vremena za te stvari i zahvalio se na pozivu.Naravno, ostavio je mogucnost da jednog dana mozda i preuzme tu palicu.
                        Kronos je jedini ovdje. Sa druge strane, nisam nesto primjetio da ste se satrali braneci covjeka. Dobrom starom cika Arseniju, svaka cast.

                        Comment


                        • Obruka nas Olja, izvinjavamo se duboko, nece se vise ponoviti.

                          Olja mogli su zbog ovoga da se vrate tamo, razmisli dobro prije nego kliknes, kao na kontrolnom nekad, po tri-cetiri puta prekontrolisi prije nego predas, u ovom slucaju objavis anketu.

                          Izvinite novi forumasi jos jednom, nece se ponoviti vise, valjda.
                          sigpic

                          Comment


                          • zasto nema tita u ponudi za moda?

                            I zasto samo jedan grobar i to kronos pored zivog kendrika?
                            Tocak tka kako tocak zeli.

                            Comment


                            • Originally posted by Debeljuca sa Vidikovca View Post
                              Sve ima svoje vreme, B92 forum izgubio ono sto ga cinio specialnim. Bio tamo od 2003 ali taj forum vise ni blizu od onog starog.
                              Ali isto nisam imao vreme da budem pred kompom. Privatne obaveze, te puno posla, selidba, za koj dan prinova. Te skolovanje u sprskom jeziku i gramatici.

                              Ipak lepo je da se opet citamo i da opet pricamo o najboljem sportu na svetu uz to nasa Zvezda!
                              Мило ми је да се читамо поново,Недостајао си.
                              И та тњитеру недостајеш.

                              Comment


                              • Mislim da bi bilo dobro da bude jednak broj navijača Zvezde i Partizana među novim moderatorima, bez obzira na broj glasova.
                                Ljubav, sloboda i osmeh i sreća i suza i mržnja i tuga i strah.

                                Comment

                                Working...
                                X