Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Ne kazem da je los ali slozices se da je sve samo ne bomba.
    Prva sezona u profesionalnoj kosarci. On, Francuz. Vrlo, vrlo rizicno i po meni nepotrebno
    Dal tako jedan igrac moze da bude vodja tima????

    Pravimo ekipu za sedmoboj.

    Ali sto cemo da izludimo od floutera.
    Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

    Comment


    • Jel ovo ganac cetka?

      Comment


      • Originally posted by Боги View Post
        Jel ovo ganac cetka?
        aha
        pritajni tigar, skriveni zmaj.

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Nema bombi ne lozite se.
          Centar Francuz ako dodje je sve osim bombe.
          Plej takodje
          Slažem se. Ne znam zašto su mnogi najavljivali buran vikend, kao da dolaze Ljulj, Meli i Ajon. Daj Bože da griješim, ali mislim da će Feldin ubjedljivo biti najveće ime ovog prelaznog roka i realno biće prva violina tima. Ako neko zna ko je plej koji dolazi neka da bar neke naznake, da li je stvarno šampion nba bio?

          Comment


          • Originally posted by taliesin View Post
            Pravimo ekipu za sedmoboj.

            Ali sto cemo da izludimo od floutera.
            Videcemo
            Nesto mi on vuce vise na beka al ajde.
            Ma daj bre Pulena

            Comment


            • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
              Fersu je odavno samo running gag.
              Imao/Ima (neznam sada) par programa gde se vidjao kao basketball expert. Radio je za TV prenosio je tekme. Sada mislim pravi analize i tipovi za neki turski sajt. Uzima dobar novac na twitter, pravi reklamu. Dobiva novac i od igraca itd za reklamu.

              Ima dobre kontakte. Ali cim nesto cuje nezavisno koji mu je izvor odmah postavi, nije bas da pravi double check.

              Njegov rule je ---> "Ako oni lazu mene ja lazem vas" Tip"take it or leave it"
              Last edited by Debeljuca sa Vidikovca; 05-08-17, 15:02.

              Comment


              • Pullen po meni nikako ne bi legao na ovu ekipu. Nama treba plej koji razigrava i igrace oko sebe cini boljima, ne skorer. To vec imamo na nekoliko pozicija.

                Comment


                • Originally posted by taliesin View Post
                  Sta znam, meni bi ovaj plej sto nam je prva opcija bio skroz cool da ga dovedemo, mnogo vise bih voleo njega nego Rocestija ili Pulena. Jeste da je uvek veliki rizik s igracima koji prvu sezonu u Evropi odradjuju kod nas ali ako dodje na vreme moze to lepo da se ispegla.
                  Slažem se, i Francuza bih potpisao ako postoji mogućnost na više sezona. Imaš tim za narednih nekoliko godina uz eventualnu doselekciju, 2-3 igrača.
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • Originally posted by Боги View Post
                    Pullen po meni nikako ne bi legao na ovu ekipu.
                    -Pullen bi legao samo sebi i svojej statistici.

                    Sto dalje od nas. Taj bi cas razburickao atmosferu u ekipi. A kalomi da slusa/uci od naseg mladog kouca.
                    Last edited by Debeljuca sa Vidikovca; 05-08-17, 15:05.

                    Comment


                    • Originally posted by Debeljuca sa Vidikovca View Post
                      Imao/Ima (neznam sada) par programa gde se vidjao kao basketball expert. Radio je za TV prenosio je tekme. Sada mislim pravi analize i tipovi za neki turski sajt. Uzima dobar novac na twitter, pravi reklamu. Dobiva novac i od igraca itd za reklamu.

                      Ima dobre kontakte. Ali cim nesto cuje nezavisno koje je izvor odmah postavi, nije bas da pravi double check.

                      Njegov rule je ---> Ako oni lazu mene ja lazem vas. Tip take it or leave it.

                      Ma znamo ga, kao i njegovu verodostojnost. Cim on objavi neko ime, odmah mozes isto da precrtas.

                      Nego, lepo je da si tu i da se opet citamo kao ljudi.
                      Ja sam covek fin i suptilan.

                      Comment


                      • Самоубиство би било довести играча тип Пулена на позицији 1..

                        Comment


                        • Citam vas kratko i videh da su svi sa b92 sad ovde

                          Comment


                          • Originally posted by taliesin View Post
                            Sta znam, meni bi ovaj plej sto nam je prva opcija bio skroz cool da ga dovedemo, mnogo vise bih voleo njega nego Rocestija ili Pulena. Jeste da je uvek veliki rizik s igracima koji prvu sezonu u Evropi odradjuju kod nas ali ako dodje na vreme moze to lepo da se ispegla.
                            Ko nam je bio pva opcija?

                            Comment


                            • Originally posted by Боги View Post
                              Pullen po meni nikako ne bi legao na ovu ekipu. Nama treba plej koji razigrava i igrace oko sebe cini boljima, ne skorer. To vec imamo na nekoliko pozicija.
                              Zapravo angažovanje i pleja i cntra bi trebalo biti povezano, ako je plej razigravač da i centru bude opcija pik a ako je šuter plej centar trebada bude grtalica.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by propolis View Post
                                Citam vas kratko i videh da su svi sa b92 sad ovde
                                heheh evo i mog brata

                                Comment

                                Working...
                                X