Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav drugari, još jedan od onih što je baš dugo pratio b92 forum i jedan od onih što je češće igrače viđao u kafani nego na utakmicama

    Comment


    • Ja sam još sinoć predložio našim adminima da Bogiju daju i funkciju, nama odavde je svejedno, tj sad smo svi odavde samo što pre to da se reši da se otvore teme i uredi pdf.

      Comment


      • Originally posted by abizolirni View Post
        Mislim da je Vucevic sa tim potezom ubo potez karijere sto se tice rana na sebi. O cemu li je Jokic razmisljao da mi je znati.
        Ne brini se za njega. Ima on čitav tim iza sebe, koji misli o svakoj sitnici, pošto je fransizni igrač.

        Tamo je sve dovedeno do savršenstva. 2 koraka su ispred Evrope. Prosečan košarkaški vek starova je jedno 5-6 godina duži, nego evropskih zvezda.

        Comment


        • ko god da bude mod... moj predlog je da od samog pocetka se pocnu primjenjivati propisana pravila. Kasnije niko nece moci reci, ovome je oprosteno a meni nije. Nadam se da ce i forumasi biti fer i konstruktivni za saradnju jer vidimo kako nas muka sve zajedno zblizila. Nema razloga da tako i ne ostane.

          Naravno modovi starosjedioci ce sigurno biti od velike pomoci.

          Comment


          • Originally posted by abizolirni View Post
            ko god da bude mod... moj predlog je da od samog pocetka se pocnu primjenjivati propisana pravila. Kasnije niko nece moci reci, ovome je oprosteno a meni nije. Nadam se da ce i forumasi biti fer i konstruktivni za saradnju jer vidimo kako nas muka sve zajedno zblizila. Nema razloga da tako i ne ostane.

            Naravno modovi starosjedioci ce sigurno biti od velike pomoci.
            slazem se Bogi provati se posla uzmi Kronosa, Milosa, NMX a ako je tu i krenite sa moderisanjem i otvaranjem tema
            forum je maltene isti kao bivsi po dizajnu tako da necete mnogo morati da lutate
            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

            Comment


            • Strpite se samo malo..ide anketa za modove pa ih birajte..ko ce po postovima da trazi glasove

              tt sa A5 u inat Mi6
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Inace dobrodoslica svima!
                Pa I spam botovima.
                Nadam se normalnim I zustrim diskusijama.

                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by Wook View Post
                  Ne brini se za njega. Ima on čitav tim iza sebe, koji misli o svakoj sitnici, pošto je fransizni igrač.

                  Tamo je sve dovedeno do savršenstva. 2 koraka su ispred Evrope. Prosečan košarkaški vek starova je jedno 5-6 godina duži, nego evropskih zvezda.
                  Да, нажалост јесте тако. Огромна је разлика.

                  Comment


                  • Uopste mi se ne svidja Covicev plan za jacanje ekipe.Planira da dovede jos dvojicu igraca i to sa limitom od 350 000.

                    Za te pare ne mogu da se nadju kvalitetna resenja na 1 i 5.Za te pare mogu da dodju samo igraci tipa Volters i Dion Tompson.Nama na pleju treba pre svega vrhunski asistent i kreativac kao Markus.Jer je ostatak ekipe operisan od kreacije i treba neko to da poveze a Radicevic nije neki asistent.

                    Isto tako i sa centrom ne sme da se omane jer nam je izuzetno mekana unutrasnja linija.Jankovic,Simanic,Bjelica i Apic su svileni igraci i ta petica mora biti strvina kao Kajl Hajns.

                    Covic je uspeo da uz pomoc PAO-a uspeo da skine platu Feldinu na 350 000,pokusao je i Pulenu da iskoriguje cenu sa nekim bonusima i klauzulama,sto je isti naravno odbio.

                    Ne bih ja bio u Covicevoj kozi,treba da kupi dva Lamborginija a on jedva da ima pare i za Ficu.Pitanje je dana kada ce ga Bartomeu provaliti.Djordi je jasno postavio budzet od minimalnih 4 miliona za prvi tim a nas je negde oko 2,5.Covic tu racuna i mladje kategorije i Fmp i nekako zamaskira budzet koji satro iznosi 5 miliona.

                    Comment


                    • Originally posted by Боги View Post
                      Moze i DLM ako je zainteresovan
                      Gde mene nadje posle svega sta se izdesavalo?

                      Btw, Kendrik dislikes this.

                      Facit je da to ne moze biti ni neka usijana ili sujetna glava, a ni neki best friend. Vini mi je tu najbolja varijanta, a video sam i Profu ovde.
                      Ja sam covek fin i suptilan.

                      Comment


                      • Не знам колико је онај турски новинар поуздан, рече да нас Рочести одбио, а да се чека одговор од Пулена

                        Comment


                        • Gde vam je Vini?

                          Comment


                          • Ljudi gledajte sa strane da se bira mod pre svega radi otvaranja novih tema i uredjivanja. Nadam se da neće biti potrebe za nekim oštrenjem ili favorizovanjem, odrasli smo ljudi. Sve se da rešiti razgovorom. I treba malo vremena da prodje da se svi naviknete na izgled foruma i funkcije.

                            Da se stvara lepa atmosfera a ne neka autoritarna sa lošom komunikacijom.

                            Comment


                            • Originally posted by Ronin91 View Post
                              Не знам колико је онај турски новинар поуздан, рече да нас Рочести одбио, а да се чека одговор од Пулена
                              Taj klovn je preneo samo sta je Covic danas izjavio.

                              Comment


                              • Cestitke Bogiju i Kronosu.
                                Jos DLM i Profa i to je to.

                                Comment

                                Working...
                                X