Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    Još jedan, recimo Kronos ili neki drugi Partizanovac?
    Dajte Kronosa za moda...a može i onog drugog sa njihov teme
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Ma nema potrebe da bude Partizanovac.. moze i neko od objektivnijih Cigana ( ne ovih kao ja npr ) s obzirom da je doslo nekih 50 ak navijaca Zvezde na sada na forum...

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Još jedan, recimo Kronos ili neki drugi Partizanovac?
        Nemoj mene - prvi koji zakuka na sudije (a zakukace, veruj mi- znam ja njih) bi odma` na...ao
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Kakve sam srece, naravno da se forum b92 nacisto raspadne dva dana posto se ja registrujem. Nadam se da cemo ovde duze potrajati. Pozdrav svoj sabraci sa B92 i ekipi koja nas je ovde docekala. A sad - ima li sta novo, oce li te bombe i de ovde stoje slemovi?

          Comment


          • Tito će imati ulogu počasnog člana foruma. Ispratio sam sad malo njegov forumaški opus, nadam se da se svi slažete s tim.

            Comment


            • Posto se ovde stranice ispisuju nevidjenom brzinom moze li mi neko da mi kaze gde se nalazi objasnjenje za debeljucu s vidikovca?

              Comment


              • Originally posted by Tsigalko View Post
                Posto se ovde stranice ispisuju nevidjenom brzinom moze li mi neko da mi kaze gde se nalazi objasnjenje za debeljucu s vidikovca?
                sta te tu konkretno interesuje da ne tragas bezveze sada
                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                Comment


                • Kad smo kod sljemova,postoje li i ovde ili je neka druga vrsta zastite od bombi i mitskih zveri?

                  PS : Jel covke rekao na kojoj poziciji igra taj sto kosta puno?

                  Comment


                  • Ne razumem samo na osnovu cega se ocekuju BOMBE od pojacanja.
                    Toga nece biti.

                    Comment


                    • BOJANU ZOVITE, oprestam joj sto nije verovala u bobija

                      ne mogu opisati koliko zelim da borisa pokida sezonu i prerste u zver te ucutka dezurne babe narikace.
                      bonnet de douche

                      Comment


                      • Originally posted by Pejko View Post
                        Aham,sad jos vise cenim gospodina Dejana...
                        A vesterne, je l' voliš da gledaš?
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Ne razumem samo na osnovu cega se ocekuju BOMBE od pojacanja.
                          Toga nece biti.
                          Zato sto su najavljivina kao bombe na bivsem nam forumu.

                          Comment


                          • Originally posted by Daba View Post
                            sta te tu konkretno interesuje da ne tragas bezveze sada
                            Pa na b92 napisase da se ne radi o tebi nego o nekome drugom i da si sve objasnio na sk? Pominjase se jos neki tip koji ima veliki uticaj na radonjica?

                            Comment


                            • Kronos u elementu, uhvaćen u trenutku kada moderiše (Gif iz future...)
                              [img]http://i.imgur.com/4t9bWHP.gif[/img]
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by cetka View Post
                                Dajte Kronosa za moda...a može i onog drugog sa njihov teme
                                Komso, je l` ti nije zao da isterujem haubicu po ovoj vrucini u dvoriste?
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X