Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prvi put gledam neki klip sa ovim Weber-om.
    Ako je vjerovati klipu ( potvrdio je i RWD ), momak je zmaj.

    Comment


    • Auu brate , sta je stranica ispisano ..
      Zadnju koju sam video je 738 ,sada vec dodjoste do 771 ..

      Ne znam ni dal sam video nekad na forumu da je na nekoj temi bilo 138 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu.

      Kakva dominacija ovog dela foruma ..

      Sto se tice Slotera .Da se ne zezamo , kao neka back up opcija moze ,ali on da nam bude prva petica ,pa mi jedino onda da dovedemo Krisa Pola (da ga cornemo od Hjustona) da bi ovaj bio produktivan.
      Isti napadac kao De Andre Dzordan ..

      Grendzer je meni najprecenjeniji plej/bek sto pika po evroligi ,ali bolji od Pulena ,mislim ima veci "skillset" ,ovaj je brutalan suter ,dok Grendzer ima solidan sut spolja,ali je i dobar na samom obrucu ,sto i nije cudno ,kada mu se pogleda torzo i muskulutura ,a i bolje razigrava .. Ako se trazi skorer na poziciji pleja ,Pulen je bolja opcija ..

      Comment


      • Originally posted by ivica14 View Post
        Vec je potpisao za nekog, ne nam tacno za koji klub...
        Gravelines (Pro A, Francuska)

        Comment


        • Cooper valjda ima izlaz u ugovoru za EL ponude..

          Comment


          • Sad sam našao da je 8.jula potpisao dvogodišnji ugovor sa Gravelinom, stvarno šteta. Smiješan klub a takva igračina.

            Comment


            • Samo da se javim i upišem na temu. Pozdrav svima!
              Ljubav, sloboda i osmeh i sreća i suza i mržnja i tuga i strah.

              Comment


              • Cooper je dobar kreator to nema dileme, ali ujedno uzima previse shuteva da bi bio neki Jovic klon. Pogotovu spolja sta uzima je u najmanju ruku receno upitna selekcija shuta. Pogotovu shut iz driblinga je problematican gde gubi mnogo na efikasnosti. Kao catch'n'shoot je mnogo bolji ali imas problem kad imas igraca koji je toliko dominantan na lopti, da jednostavno ne moze da igra bez nje i onda je minus na parketu a ne plus. Sto se tice para, verovatno bi mogli da ga dovedemo...

                Ne kazem da on ne bi bio dobro resenje za ABA ligu i da se to osigura i sve sto ide s tim. S druge strane za EL, vidim mnogo problema kad krene tucha u nekoj od tekmi u Grckoj ili Turskoj i sl.

                Comment


                • Da Bogi, i ja sam čuo da ima izlaz u ugovoru. Takvog igrača kad bi doveli išao bi piti do zore, lik je u Evrokupu ima prosjek oko 17p, 10as i 6 skokova, brutalno!

                  Comment


                  • Problem sa njim uopste nije kosarkaske prirode. On nikada nije sporan bio

                    Comment


                    • Comment


                      • Originally posted by kendrik View Post




                        Mislim da jos uvek nemamo dovoljno aktivista za tatu.

                        Ceka se jos par ozbiljnih potpisa.
                        Evo jos jednog potpisa... iako sam vise citao nego pisao na 92-jci nadam se da cu naci vremena da se ukljucim aktivnije u pisanje ovde. Poseban pozdrav za mog brata Dabu...

                        Comment


                        • Originally posted by Debeljuca sa Vidikovca View Post
                          Neverujem ja da ce to tek tako brzo.
                          Ima igrace za pripreme. Sto se vise ceka, pada cena.
                          Знајући Чову, очекујемо миЦку звер око Нове Године!

                          Comment


                          • perkos perkos je na mreži sada
                            Junior Member



                            Datum registracije 31.10.2016




                            Da vam poželim dobrodošlicu


                            b92 ne napuštam dok se još čuja puška sa ljubinog groba
                            " ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji"

                            Comment


                            • Originally posted by Reginald Cousins View Post
                              Samo da se javim i upišem na temu. Pozdrav svima!
                              Wat up Bubbs?

                              Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by mikara92 View Post
                                Da Bogi, i ja sam čuo da ima izlaz u ugovoru. Takvog igrača kad bi doveli išao bi piti do zore, lik je u Evrokupu ima prosjek oko 17p, 10as i 6 skokova, brutalno!
                                Mala ispavka. Covek je imao u FIBA Europe Kupu odlicne brojke, sto je realno cetvrti rang takmicenja u Evropi posle EL, Evrokupa i BCL. Doduse ako mislis na onaj Eurokup pre par godina kad je igrao, to je OK ali tada je to bilo i znatno slabije takmicenje.

                                I pored toga, kad gledas igraca na pozici pleja gledas sta radi za ekipu i igraci oko njega koji zavise od njega sta daju a ne samo njegove brojke.
                                Last edited by MannyCalavera; 05-08-17, 13:05.

                                Comment

                                Working...
                                X