Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Daba View Post
    Dobrić je po meni legitimni naslednik Gudure
    Nisu uporedivi,Guduric ima talenta ko u prici Dobric je fantastican radnik,bice oboje odlicni kosarkasi ali razlicit pristup kosarci i realno razlicit tip igraca

    Comment


    • Originally posted by Боги View Post
      Ne treba ocekivati preteranu skupu opciju na kecu.. Bice slicna prica kao sa peticom, bar za sada sto se prica. Na 4ci je vec druga prica
      Kad ce se bilo sta ozvaniciti?

      Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Slucaj Ristic

        Пре месец дана сам имао прилике да разговарам са нашим играчем Ристићем. Он има још неке обавезе које треба да заврши на факултету. Пошто је он вредан, он би то могао да испуни до децембра или јануара. Али у сваком случају рачунамо на Душана. Он је играч Црвене звезде и преко ње би требао да гради своју играчку будућност и свој буде даљи пут. Наравно, увек постоји могућност да остане у НБА, где се онда праве одговарајући трансфери у складу са НБА правилима.

        Comment


        • Originally posted by Боги View Post
          Ne treba ocekivati preteranu skupu opciju na kecu.. Bice slicna prica kao sa peticom, bar za sada sto se prica. Na 4ci je vec druga prica
          Hm, pa nema bas logike da se stedi na 1 i 5, ako negde moze da se krpi to je upravo na 4 imamo tu Jankovica, Bjelicu, Simanica, pa i Keselja.

          Comment


          • Originally posted by metallica View Post
            Procitao bih ceo intervju sa gospodinom predsednikom kluba.Ako neko moze da postavi isti,bio bih veoma zahvalan.
            imas par stranica desetak i vise ovde ranije sam ja okacio skenove iz zurnala pa klikni na njih i uvecaj sliku
            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

            Comment


            • http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...nav_id=1290145

              Comment


              • Originally posted by zvezda samo zvezda View Post
                Mislim da ipak trebamo traziti pass firist pleja, Pullen je okej igrac odlican napadac, ali nama treba drugaciji plejmejker.

                Moramo shvatiti da nama treba PRVI centar ekipe, Sloter to u zivotu nije bio, on je neka 4 ne zna ni sam sta je, igrac za rotaciju, igrac zadatka, kao prvi igrac na 4 ili 5 smesan je.
                Mozda Briante Weber? Malac je defanzivno zver, jedan od najboljih kradljivaca NCAA ikada, plus i u D-League je bio tu dobar. Fizicki veoma nadaren, nesebican i dobar kreator, slasher je. Nije pure shooter ali nije ni neko ko forsira i troshi lopte. Glavni downside mu je sto je covek imao malo coljav istorijat povreda. Inace imao je malo i NBA pozive i kad je igrao bio je dobar. Cak je na prolece u martu dobio visegodisnji ugovor sa Hornetsima ali je pre nedelju dna otpusten.

                Sto se ne okockati sa nekim ko ima NBA kvalitet ali ima i malo taj peh sa povredama. Dobar IQ, nije potroshac lopti, pass first i dace u defanzivi extra kvalitet.

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Musli je takodje kandidat da bude glavni bundzija ako ne legnu plate. A i generalno je gazdi jedan od manje omiljenih igraca.
                  Musli je jedano od (košarkaški) najglupljih igrača na svojoj poziciji. To plus neatletinost (ako bi dolazio) kompletne centarske linije ništa nam dobro ne bi donela. Tu mora doći neka Micka™ Zver.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Originally posted by abizolirni View Post
                    Covic zajebo insajdere,objavice novog igraca prije nego sto ustanu
                    Neverujem ja da ce to tek tako brzo.
                    Ima igrace za pripreme. Sto se vise ceka, pada cena.

                    Comment


                    • Izgleda da je naš novi krilni centar Markus Sloter!

                      Comment


                      • Originally posted by mikara92 View Post
                        Izgleda da je naš novi krilni centar Markus Sloter!
                        Ko kaze[emoji1]

                        Comment


                        • Originally posted by mikara92 View Post
                          Izgleda da je naš novi krilni centar Markus Sloter!
                          Po cemu si to zakljucio?

                          Uopste ne trazimo takav tip igraca.

                          Comment


                          • Pre bih Grangera od Pullena, slični procenti šuta, Granger znatno bolji asistent. Pritom su Grangerovi procenti napravljeni u jačem takmičenju.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by profaarmor View Post
                              Nisu uporedivi,Guduric ima talenta ko u prici Dobric je fantastican radnik,bice oboje odlicni kosarkasi ali razlicit pristup kosarci i realno razlicit tip igraca
                              Dobrić ako već treba da se upoređuje s nekim bolje je s Dangubićem, sličniji su profil igrača.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Pre bih Grangera od Pullena, slični procenti šuta, Granger znatno bolji asistent. Pritom su Grangerovi procenti napravljeni u jačem takmičenju.
                                Frka je sa Grangerom sto on vec ima ponudu od Baskonije da bude tamo backup/combo i da igra zavidnu minutazu, sto sa sobom vuce i dobru platu. Ne mozemo mi tu da pariramo s keshom.

                                Comment

                                Working...
                                X