Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ....
    Last edited by kendrik; 05-08-17, 10:55. Reason: pogreska

    Comment


    • Originally posted by Daba View Post
      nisam ja taj prvo nisam iz Rakovice a drugo lik se zove kao i nas direktor
      I mozete ga slusati kod Tegija : )

      Comment


      • Di ga je bogi?

        Comment


        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
          Da vas i ja pozdravim zvanicno...poneo sam neku rakiju i meze pa ko voli..
          Elem, nisam bas siguran koliko cu biti aktivan za pocetak, prosto mi se smucilo sve ovo sa forumima nakon nemilih dogadjaja u nasoj "bivsoj kuci"..No da ne davim domacine sa nasim "problemima", vidim da su ovi moji migranti lepo prihvaceni i verujte mi necete pogresiti, dobri su to ljudi...

          PS: Pitanje za Kronosa...Kakvi su ti SveCki sudovi...jesu azurniji od ovih nasih???..Budalo jedna matora
          oprostite mu jer je mlad, pravi delija momak.
          Ako treba idemo i do Lozane

          Comment


          • Originally posted by crni_redstar View Post
            Di ga je bogi?
            Kapiram da ponekad spava. Ili ga je Covic nasao.
            Ja sam covek fin i suptilan.

            Comment


            • Originally posted by kendrik View Post
              ....
              Keni majstore, ti li si?

              Comment


              • Originally posted by kendrik View Post
                I mozete ga slusati kod Tegija : )
                Ides da "obrazujes" KKP topik ili ces direktno da otvaras tatu?
                Ja sam covek fin i suptilan.

                Comment


                • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                  Kapiram da ponekad spava. Ili ga je Covic nasao.
                  Nema spavanja - prelazni rok je ziva stvar!

                  Comment


                  • Keni, ti rece da ostajes tamo ili je doslo do zamjene teze, odnosno da ces biti i tamo i ovdje

                    Comment


                    • Originally posted by Clash View Post
                      Keni majstore, ti li si?


                      Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                      Ides da "obrazujes" KKP topik ili ces direktno da otvaras tatu?
                      Mislim da jos uvek nemamo dovoljno aktivista za tatu.

                      Ceka se jos par ozbiljnih potpisa.

                      Comment


                      • Originally posted by comedian View Post
                        Ovo za Zagreb i Cibonu je tačno. Ne znam kako Tedeski ne pokuša gazdin recept, i proba da fuzioniše dva C kluba. U pravu je Daba, fali im ta tezina istorije grada i kluba, podrška mase u punom Draženu, to utiče na hemiju u ekipi. Ovako džaba im imena. Mislim da je Feldinov potpis i dalje najteži u ABA regionu.
                        To mu je bila originalna ideja ali su ga gradske vlasti odjebale na keca. Kad je od Lokomotive napravljena Cibona bila je veci drzavni projekat od Zvezde i Partizana zajedno, u nju su sipane pare nemilice, obezbedjena joj je cak i fina infrastruktura. Tedeski je prerano uleteo s idejom da uzme Cibonu i ulozi fine pare u nju u vreme kad su "sede glave" jos uvek mislile da je on samo novokomponovani tajkun i dotepenac koji nema sta da trazi u Ciboni. On je onda uzeo mali lokalni klub i stvorio Cedevitu, Cibona je zavrsila kao i svaki drugi drzavni projekat kad mu drzava okrene ledja i ostalo je sve legenda.
                        Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                        Comment


                        • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                          Kapiram da ponekad spava. Ili ga je Covic nasao.
                          Nisam jos, ali trazim ga. Nagradjujem ko ga nadje i prijavi.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • da se prijavim samo

                            jel i ovde ima kladionice

                            Comment


                            • I ti bi mogao da promenis nik.

                              NebojsaNS, a lokacija Zeleznik.

                              Comment


                              • Zvezda započela novu sezonu

                                Košarkaši Crvene zvezde mts zvanično su započeli novu sezonu. Nakon sastanka koji je održan crveno-beli prvotimci su obavili tradicionalna testiranja u sportskoj ordinaciji ’’Vita Maxima’’.

                                Košarkaši Crvene zvezde mts zvanično su započeli novu sezonu – 2017/2018. Okupljanje je započelo sastankom na kom su se pored igrača i stručnog štaba našli i predsednik Kluba Nebojša Čović i direktor Davor Ristović. Nakon što je predsednik Čović poželeo srećan početak nove sezone, prvotimci Crvene zvezde mts su se preselili na opsežna testiranja u sportskoj ordinaciji ’’Vita Maxima’’.

                                U sjajnoj atmosferi igrači su obavili kompletna testiranja pred novo poglavlje koje započinje današnjim okupljanjem. Zvezdini prvotimci izvršili su merenja i detaljna testiranja pod opterećenjem, a na okupljanju su se pojavili svi igrači osim opravdano odsutnih Branka Lazića i Džejmsa Feldina koji će se priključiti u narednoj fazi priprema.

                                Ekipa u sastavu: Petar Rakićević, Nikola Radičević, Aleksa Radanov, Ognjen Dobrić, Dejan Davidovac, Marko Kešelj, Nemanja Dangubić, Stefan Lazarević, Boriša Simanić, Stefan Janković, Nikola Jovanović, Dragan Apić i Milko Bjelica okupiće se i u ponedeljak na prvom zvaničnom treningu.

                                Crveno-beli srećno! Napred u nove pobede!

                                Comment

                                Working...
                                X