Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Wook View Post
    Nemojte lako otpisivati Cedevitu sa Zdovcom. Bice to disciplinovana i nezgodna ekipa.
    Mrsic nam je bio najbolji adut...
    Ja sam covek fin i suptilan.

    Comment


    • Nba ima najveće majstore i šteta što to pretvaraju u cirkus. Velikim zvezdama sve tolerišu, pravila su relativna puste po pet-šest koraka. Zvezde čim pogledaš faul, beskrajni tv tajm-auti, ubiše reklame,i još štošta. Pare sve uništiše.

      Comment


      • Нико није спомињао да смо заиста имали малих проблема с повредама, скоро никаквих. Осим Лукиних колена, Дангубића и Јовића, остало је врхунски било. Повреде мишића минималне, одлична спрема и темпирање физичке форме.
        Од ове тројице, Јовићев проблем је хроничан, Лука није имао среће, Дангубић исто.
        Тешко ће бити без Гачевића, али не могу да причам када нисам упознат с новим кондиционим.

        Comment


        • Ovo za Zagreb i Cibonu je tačno. Ne znam kako Tedeski ne pokuša gazdin recept, i proba da fuzioniše dva C kluba. U pravu je Daba, fali im ta tezina istorije grada i kluba, podrška mase u punom Draženu, to utiče na hemiju u ekipi. Ovako džaba im imena. Mislim da je Feldinov potpis i dalje najteži u ABA regionu.

          Comment


          • Comment


            • Originally posted by Daba View Post
              niko ih ne otpisuje ali doci do pobednickog mentaliteta je dug put
              trebaće to i nama, moraće ponovo da se gradi ...
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • dupli ...
                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                Comment


                • Originally posted by Daba View Post
                  bio je rvac nekada valjda ce i on da ih utegne na kraju krajeva neka prepisu taktiku i rad Gacevica i super.
                  Aca Jovančević, bivši rvač, reprezentativac, sa Alimpijevićem je bio u svim klubovima. Bio kondicioni u rukometu i vaterpolu u Vojvodini.

                  Comment


                  • Originally posted by kankkunen View Post
                    trebaće to i nama, moraće ponovo da se gradi ...
                    Dovoljno da su tu prije svega Laza pa i Danguba, Bjelica ... njima je taj gen vec usadjen.

                    Comment


                    • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                      Ako nas sad u ovoj situaciji ne skinu, mogu da zaborave EL sledece 3 godine. Znaju to dobro i zato se pumpa.
                      КАда би имали барем 300 највернијих навијача, а да нису фамилија било би нешто од њих,
                      Навијачи праве разлику, а они долазе због добре игре и "крвавих колена".

                      Comment


                      • Originally posted by Hogar View Post
                        Nba ima najveće majstore i šteta što to pretvaraju u cirkus. Velikim zvezdama sve tolerišu, pravila su relativna puste po pet-šest koraka. Zvezde čim pogledaš faul, beskrajni tv tajm-auti, ubiše reklame,i još štošta. Pare sve uništiše.
                        Off: Momenat u kojem igraci GS grupno podizu pehar po prvi put, posle decenija za franšizu, hoce da proslave, a komentatorka gura Steph-u mikrofon u usta i pita ga kako se oseca. Un-fakin-verovatno.
                        Ja sam covek fin i suptilan.

                        Comment


                        • Da vas i ja pozdravim zvanicno...poneo sam neku rakiju i meze pa ko voli..
                          Elem, nisam bas siguran koliko cu biti aktivan za pocetak, prosto mi se smucilo sve ovo sa forumima nakon nemilih dogadjaja u nasoj "bivsoj kuci"..No da ne davim domacine sa nasim "problemima", vidim da su ovi moji migranti lepo prihvaceni i verujte mi necete pogresiti, dobri su to ljudi...

                          PS: Pitanje za Kronosa...Kakvi su ti SveCki sudovi...jesu azurniji od ovih nasih???..Budalo jedna matora
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Originally posted by abizolirni View Post
                            Dovoljno da su tu prije svega Laza pa i Danguba, Bjelica ... njima je taj gen vec usadjen.
                            Ne znam šta bi Laki rekao na boldovano
                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • Poz za sve, posebno za drugare sa dvojke.

                              Comment


                              • Cedevita za narednu sezonu najviše dobija sa promenom trenera. Zvezda suprotno. Obe ekipe su do ove sezone imale kontinuitet na klupi, Zvezda sa Radonjićem pozitivan a Cedevita sa Mršićem negativan. Zdovc je trener sa dosta iskustva a baš to fali Alimpijeviću i zato bih bio vrlo oprezan sa nekim predviđanjima i paušalnim ocenama. Dobar trener je pola ekipe. Može da se desi da imamo duplo bolju ekipu a da trener ne uspe to da ishendluje. Što se tiče same ekipe sastav za sada deluje sasvim korektno i uz dva do tri pojačanja, kako se najavljuje, može to da izgleda odlično. Posebno što se kao pojačanja očekuju nosioci igre, prvi plej i prvi centar. Iskreno se nadam da će Alimpijević pokazati dovoljno znanja, hrabrosti verujem da ima, da osvoji ABA titulu.
                                This is the beginning of your day
                                Life is more intricate than it seems
                                Always be yourself along the way
                                Living through the spirit of your dreams

                                https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                                Comment

                                Working...
                                X