Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Daba View Post
    Dobrić je po meni legitimni naslednik Gudure
    Kad bi Danguba i Gudura imali sina, a Laza ga odgajao.
    Ja sam covek fin i suptilan.

    Comment


    • Posle Laze, najspremniji je Coach Al
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Ma nije, Tedeski ce opet sledece da slije koliko god treba. On zeli da taj projekat uspe, i vrlo je uporan.
        Ako nas sad u ovoj situaciji ne skinu, mogu da zaborave EL sledece 3 godine. Znaju to dobro i zato se pumpa.
        Ja sam covek fin i suptilan.

        Comment


        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
          Murphy je paklen šuter, nadam se da imamo adekvatan odgovor na njega, najavljuju 40 stepeni za vikend ali u sluzbenim prostorijama Zvezde kazu biće još toplije.
          Videcemo koliko celazic davati prostora da sutira uopste 😁😁😁
          Last edited by ivica14; 05-08-17, 10:26.

          Comment


          • Cedevita svake godine pravi jak tim ali oni nemaju nniti navijace niti neku hemiju u timu koja je tu najbitnija.
            Mislim da ce i ove sezone da isto tako bude nemaju oni pobednicki mentalitet.
            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

            Comment


            • Originally posted by Daba View Post
              Cedevita svake godine pravi jak tim ali oni nemaju nniti navijace niti neku hemiju u timu koja je tu najbitnija.
              Mislim da ce i ove sezone da isto tako bude nemaju oni pobednicki mentalitet.
              Videli su svoju šansu i to je normalno, Tedeski sanja da se vrati u Evroligu, ima jak i stabilan klub ali nema navijače i istoriju kao što reče gazda Ludogoreca ovo mi je zabava dok ne kupim Csk Sofiju. Moze Cedevita da bude jaka svake godine i prvak ali u zagrebu vlada Cibona, moje misljenje ako ubodemo pleja je da Cedevita opet nema šanse.

              Comment


              • Čitao sam vas dugo na b92 ali se nikad nisam tamo registrovao. Ali eto morao sam i ja da ispoštujem selidbu

                Što se tiče Zvezde, ako se ubodu stranci, bićemo opet bez konkurencije u ABA-i.

                Što se tiče Evrolige, valjda se nećemo brukati. Sredina tabele i ja zadovoljan (i naravno sanjanje top8 i f4 se podrazumeva ).
                Nebrušeni mozak

                Comment


                • АБА и КЛС су приоритети, не смемо уопште да размишљамо да изгубимо ту титуле.
                  У ЕЛ очекујем до 10 победа максимално, не више.

                  Потенцијални проблем може бити одлазак Гачевића, не знам какав је овај нови кондициони, ако неко има неки инфо о њему, нека напише.

                  Comment


                  • Imamo mi mnogo tih "ako" ove sezone.
                    Ja sam covek fin i suptilan.

                    Comment


                    • Originally posted by Победа View Post
                      АБА и КЛС су приоритети, не смемо уопште да размишљамо да изгубимо ту титуле.
                      У ЕЛ очекујем до 10 победа максимално, не више.

                      Потенцијални проблем може бити одлазак Гачевића, не знам какав је овај нови кондициони, ако неко има неки инфо о њему, нека напише.
                      Daba zna, neki bivsi rvac. Super za Lazu, ali videcemo sta moze i zna sa ostalima. Gacevic je ipak bio sjajan i sakupio je dosta iskustva koje ce nam faliti.
                      Ja sam covek fin i suptilan.

                      Comment


                      • bio je rvac nekada valjda ce i on da ih utegne na kraju krajeva neka prepisu taktiku i rad Gacevica i super.
                        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                        Comment


                        • Nemojte lako otpisivati Cedevitu sa Zdovcom. Bice to disciplinovana i nezgodna ekipa.

                          Comment


                          • niko ih ne otpisuje ali doci do pobednickog mentaliteta je dug put
                            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                            Comment


                            • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                              Kad bi Danguba i Gudura imali sina, a Laza ga odgajao.
                              Taj rad.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • a ti ga trenirao da ima krvava kolena
                                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                                Comment

                                Working...
                                X