Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ...čekajući tita...red je da se stane u kraj ovoj euforiji na forumu

    Comment


    • e kad kum zorzo pozeli dobar dan, to ce stvarno biti dobar dan 😁

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Covic je govorio i o Borisi.
        Kaze da je predlagao da proslu sezonu igra u FMPu al su menadzeri i roditelji odbili.
        Ocekivao je i vecu minutazu za Borisu.

        Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
        Reklo bi se da su mu to najveći neprijatelji košarkaške karijere,uz naravno strikana koji se na društvenim mrežama
        kad je reč o Boriši ponaša poput totalnog kretena.

        Jel sad Miško Borišin menadzer?
        sigpic
        ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

        Comment


        • Do sada u kk solidan posao uradjen ali bez dva legitimna El igrača (plej i centar)to neće biti respektabilna ekipa čak ni za Aba

          Comment


          • Samo da vas pozdravim.

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangarić View Post
              Brate ne mogu da vas pohvatam Nego čuo sam da na tom vašem forumu ima jedna teta da je malo zagorela pa reko ako može tu neki fejs nešto za jednog mog drugara neću da ga odajem ko je
              brate ne da je zagorila vec i pise na Svedskim forumima o radu svog vjestog crvenog jezika. Reci kolegi da kod nje moze proci samo ako je caknut u glavusu kao i ona.

              Comment


              • Evo Dabo poruke od Tileta:

                ja cem sutra najverovantije doci, neam sad vremena ni zivaca da se regitrujem plus radim danas..
                sigpic
                ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                Comment


                • Comment


                  • Originally posted by daba 67 View Post
                    hahahaha teta je u Švedskoj sada ako se isplati tvom ortaku da ide cak tamo, neka joj objasni kakve je greske u koracima napravila
                    a Kronos ima adresu
                    Originally posted by abizolirni View Post
                    brate ne da je zagorila vec i pise na Svedskim forumima o radu svog vjestog crvenog jezika. Reci kolegi da kod nje moze proci samo ako je caknut u glavusu kao i ona.
                    Ma ovaj moj kolega leči takve,polako upoznaćete ga Sad sam mu preneo informaciju ne znam kako se snalazi u tim hladnijim klimama navikao je na plaže Crne Gore ali delija je onaj pravi tako da ne verujem da će imati problema ni tamo
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Sreca pa nije iz kreveta ( avatar )

                      Comment


                      • Dobro jutro svima, da dam i ja mali košarkaški doprinos temi, uz ogradu da nemam oko za materiju kao većina vas Zadnja 4 mjeseca živim i radim u Chalon sur Saone, odakle je ponikao naš potencijalni centar Lessort. Ovo mu je prva sezona van Elana i prvi put da je i dobio ozbiljnu šansu. Neki dan sam pričao sa ovdašnjim poznavaocima basketa o njemu, i generalno žao im je, jer jereprezentativni potencijal, ali jebiga oni su bez njega ove godine sa isluženim amerima uzeli titulu. Gledajući par tekmi Elana (baš sam propustio Nanter, a mogao sam ići), utisak mi je da je njihova liga ustvari poligon za ostatak amera koji nisu prošli nigdje. Stvarno šteta jer imaju mnogo mladih visokih igrača koji kao i Lessort čekaju šansu. Mislim da bi smo sa njegovim dolaskom dobili( uz dobar razvoj) redovnog dabl-dabl EL igrača, i sigurnog putnika za NBA. Interesovanje za njega je po meni pokazatelj da klub dobro radi i da postoji sistem . Izvinjenje za malo duži post

                        Comment


                        • Musli!

                          Comment


                          • Pozdrav svima. Na B92 sam "stradao" u ranoj fazi na gornjim spratovima. Bili neki divni momci gore, a fitilj kratak jbg..Elem, nisam stručan, nemam info iz prve ruke....volim Zvezdu, e ako je to dovoljno ja bih vam se rado priključio. Još jedan pozdrav ;)

                            Comment


                            • Pozdrav svima, nemam pojma kako, ali obreh se i ja na ovom mestu, neki me znaju sa foruma, neki sa tw.
                              Imao bih samo sugestiju, ako već nije neko predlagao, da se otvori vise kkcz topika ( I za ostale klubove, ako ima dovoljno forumaša, naravno), npr sezona 17/18, spekulacije, bivsi igraci itd...ovako moze biti dosta nepregledno.

                              Comment


                              • Originally posted by Talični Tom View Post
                                Reklo bi se da su mu to najveći neprijatelji košarkaške karijere,uz naravno strikana koji se na društvenim mrežama
                                kad je reč o Boriši ponaša poput totalnog kretena.

                                Jel sad Miško Borišin menadzer?
                                Jeste.

                                Comment

                                Working...
                                X