Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo sa 4 stranca i ostankom Simanića deluje mi kao neko kompromisno rešenje. Živ nisam da vidim kako će to funkcionisati.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by abizolirni View Post
      Tito najavio dolazak sutra. Ima da procenti prste na sve strane.
      66.7% da će doći sutra, 100% da neće

      Comment


      • Pozdrav svima,što se tiče Ročestija evidentno je da su zasmetale godine i visina plate,Pulen je vec enigma,toliko se pise vec 2 god o njemu a ništa! Ja bi platio Grangera koliko treba pa da imamo prvu violinu ekipe u svakom momentu!

        Comment


        • Originally posted by Knipex View Post
          Poznajući lik i delo gospodina Dejana Radonjića ova Čovićeva izjava može da se podvede jednu od najvećih gluposti koje je izjavio do sada.
          Ne poznajemo ni jednog ni drugog lično,ne znamo šta se dešavalo u pregovorima i možemo samo da naslućujemo šta se dešavalo
          pa DR nije trener KK CZ.teorije su razne,mišljenja takođe,ali se većinom baziraju na ličnim simpatijama ili animozitetu prema nekom
          od njih dvojice.Pa je tako nekima Čović ovakav i onakav,kriv za sve,dok je drugima Dejan kriv iz tog i tog razloga.

          Istina je samo jedna ,verujem da ćemo je i saznati jednog dana.Do tada ćemo slušati razne teorije i istine.

          Najbitnije je da gledamo i podržimo sadašnjeg trenera,tim koji će imati na raspolaganju i damo im svesrdnu podršku i da se naoružamo
          strpljenjem kao nikad do sad.
          sigpic
          ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

          Comment


          • Originally posted by abizolirni View Post
            Tito najavio dolazak sutra. Ima da procenti prste na sve strane.
            Ne mora da zuri, moze nesto da ostane da se resava i posle last cuta
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Ovo sa 4 stranca i ostankom Simanića deluje mi kao neko kompromisno rešenje. Živ nisam da vidim kako će to funkcionisati.
              Po principu "istina je da sam najavio ostanak Simanica, ali strucni stab je procjenio sta je najbolje za Borisinu karijeru u ovom trenutku i shodno tome raskidamo ugovor s istim".

              Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Spavate li mirno, starosedeoci sa SK foruma?

                Comment


                • Boriša po meni nije zasluzio zalaganjem u predhodnom periodu da bude u 12,....za njega Mega ili Fmp ili prodaja

                  Comment


                  • Originally posted by Giacomo Casanova View Post
                    Spavate li mirno, starosedeoci sa SK foruma?
                    Brate ne mogu da vas pohvatam Nego čuo sam da na tom vašem forumu ima jedna teta da je malo zagorela pa reko ako može tu neki fejs nešto za jednog mog drugara neću da ga odajem ko je
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Спавате ли мирно староседеоци б-92?

                      Comment


                      • Covic je govorio i o Borisi.
                        Kaze da je predlagao da proslu sezonu igra u FMPu al su menadzeri i roditelji odbili.
                        Ocekivao je i vecu minutazu za Borisu.

                        Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • hahahaha teta je u Švedskoj sada ako se isplati tvom ortaku da ide cak tamo, neka joj objasni kakve je greske u koracima napravila
                          a Kronos ima adresu
                          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Covic je govorio i o Borisi.
                            Kaze da je predlagao da proslu sezonu igra u FMPu al su menadzeri i roditelji odbili.
                            Ocekivao je i vecu minutazu za Borisu.

                            Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
                            Mislim da je izjavu o Borisinom igranju izjavio pod pritiskom porodice Simanic. Sad kolika je to realnost, vidjecemo.

                            Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Borišina glava je problem! Ostalo sve ima! Nema još puno vremena da odluči sta hoće da postigne u kosarci. . . Nba ili Kls nivo

                              Comment


                              • Originally posted by jronostime View Post
                                Pozdrav, bratijo
                                Tu je i veliki gazdaaaaa
                                Ne damo te muckim provokatorima!!

                                Comment

                                Working...
                                X