Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Genije10 View Post
    Hoce li potpisati NBA sampiona?
    Pa znaš ti ;)

    Comment


    • Ne može ovde da se nagrabusi ovo je sportski forum, sve ostalo je u drugom planu.

      Comment


      • Sta se desava za onog Francuza?Jel dolazi ili da se trazi novi?

        Comment


        • Originally posted by Боги View Post
          Pa znaš ti ;)
          Ako se ne alaverti onda hoce.

          Comment


          • Originally posted by Боги View Post
            Pa znaš ti ;)
            Je l' sve u redu sa dioptrijom?

            Comment


            • Za manje od 12 sati 28 stranica

              Comment


              • Originally posted by Genije10 View Post
                Ako se ne alaverti onda hoce.
                True.

                Ako mislimo na istog..

                Comment


                • Desavanja? Definitivno je rijec o prelaznom roku! Sad, dal misli na ovaj kosarkaski ili forumski?

                  Comment


                  • nemoj molim te jedva sam Bogija spasio da ga predsednik ne pogubi.Imao je tri verzije pogubljenja ili da visi sa Ajfela
                    da njegov pepo prospe po jelisejskim poljima ili da ga barakude iz Sene izglodju
                    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                    Comment


                    • Tegi, pantic, andjus, ludovan, jakovljevic, djuka i ostali strucnjaci bi mogla da se otvori kao jedna tema. Kao i tema repstacija bih. Ondak ciji tata ima vecu pa.ku itd. Dajte mr twistera njega naj volim da citam.

                      Comment


                      • Sad ce imati u klubu muku vise da prate jos jedan forum
                        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                        Comment


                        • Originally posted by abizolirni View Post
                          Mislim da je bolje bez toga.
                          Bilo bi...


                          Ja sam covek fin i suptilan.

                          Comment


                          • Ja se nadam takodje da ce ova tema biti prava sportska, da ne lici na vasar kao n
                            b92. Dvojica pricaju o privatnim stvarima, treci pita gde ima dobra pljeskavica, cetvrtom se porodila zena pa se cestita na 7 strana. Pre svega pravila da se uspostave i da se ne ide u takve krajnosti. B92 je dzungla, nekad procitam 20 strana a zapravo nista nisam procitao.

                            Comment


                            • @Bogi
                              Jel Pulen dolazi?

                              Comment


                              • Originally posted by N92 View Post
                                Ja se nadam takodje da ce ova tema biti prava sportska, da ne lici na vasar kao n
                                b92. Dvojica pricaju o privatnim stvarima, treci pita gde ima dobra pljeskavica, cetvrtom se porodila zena pa se cestita na 7 strana. Pre svega pravila da se uspostave i da se ne ide u takve krajnosti. B92 je dzungla, nekad procitam 20 strana a zapravo nista nisam procitao.
                                Moram priznati do sad jedan od boljih postova. Šalim se, polako dok se ljudi priključe i naviknu.

                                Comment

                                Working...
                                X