Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako dodje Tito videcete vi sta je stancanje stranica
    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

    Comment


    • Originally posted by daba 67 View Post
      Laki ceka povratni mejl pa da se pridruzi
      Mozda ce forum da ga zeza, ja sam celo vece provela cepajuci karte na ulazu, tj.pustajuci vas
      Ako slucajno veceras ne uspe, javi mu da ce sutra sigurno biti registrovan, jer ja trenutno nisam pri kompu pa ne mogu nista da uradim

      z3 compact using Tapatalk
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • nemoj ljubim te i brisi post ako vidi Bogi najebasmo gore nego na b92
        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

        Comment


        • Koliko je ljudi na kraju dosloo? Mislim, daleko da je kraj, ali da napravimo "presjek glasova".

          Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Oće li i "naša" Bojana doći ovde

            Comment


            • Zna se ko vise ne otvara teme.
              Ja sam covek fin i suptilan.

              Comment


              • Originally posted by Stojke1234 View Post
                Oće li i "naša" Bojana doći ovde
                Ona je vise nego dobrodosla, znamo se

                z3 compact using Tapatalk
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Pozdrav svima i od mene,ne mogu da kazem da sam ja sa onog foruma posto ni tamo nisam pisao dosta dugo iz vise razloga ali sam ga pratio,nadam se samo da ce ovde biti mnogo bolja atmosfera nego tamo.

                  Comment


                  • Pali li se grejalica sutra? Pada li sutra bar jedan potpis?

                    Comment


                    • Ovde su domacini vise nego ljubazni sto mi je iskreno jako drago.
                      N aprvu su me kupili i ostajem ovde do kraja ili mog zivota ili foruma
                      Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                      Comment


                      • Originally posted by Stojke1234 View Post
                        Oće li i "naša" Bojana doći ovde
                        Zvao sam je, očekujemo je.

                        Inače jel drug ganac ovde nisam ispratio?

                        Ako jeste, javi se u rulji drugar

                        Comment


                        • Sutra nam dolazi plej. Osećam to. Miško će nas obradovati svojim haiku znanjem.

                          Comment


                          • Poštovanje gospodo forumasi. Pratio sam vas vecinu na ,,onom tamo" forumu ali nisam pisao. Pa shodno tome pridruzujem vam se i ovde. Samo cu ovde biti aktivniji. Sportski pozdrav!!

                            Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by daba 67 View Post
                              Ovde su domacini vise nego ljubazni sto mi je iskreno jako drago.
                              N aprvu su me kupili i ostajem ovde do kraja ili mog zivota ili foruma
                              Mozemo srediti da ti zivot bude kratak .
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Džabe hvalite nema štancovanja lajkova
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X