Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
    Da li neko zna zašto mi se profilna ova slika ne vidi? Kada udjem u podešavanja profila, vidim je ali ne i kada nešto objavim. Mislim mora se vidi Bobijeva slikica, Bobi je to.
    Treba da postavis avatar a ne profilnu sliku

    z3 compact using Tapatalk
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Imas na ex yu fudbalske lige udjes tu pa imas posenbe za Zvezdu i posebne za Partizan sada sam gledao
      Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

      Comment


      • Pozdrav svima od još jednog dugogodišnjeg i vernog čitaoca ( ne i pisca ) sa onog fronta

        Comment


        • Originally posted by daba 67 View Post
          Imas na ex yu fudbalske lige udjes tu pa imas posenbe za Zvezdu i posebne za Partizan sada sam gledao
          http://www.sportklub.info/forum/foru...FUDBALSKE-LIGE

          http://www.sportklub.info/forum/foru...php/37-Kosarka
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by Valensija View Post
            Jesi poneo merdevine?
            Paz ti ovo i Valensija tu !

            Jebote, dobro si me podsetio . Zaboravio totalno. Odo i to da prenesem

            Comment


            • ´oće li fenderica otvarati novu temu 2017/18 ... i šta je sa obrnutim Perom?
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Aha, važi, hvala ti. Nisam imao nekih dodirnih veza sa forumima pa se učim.

                Comment


                • Hvala pronasao sam sad cu promeniti

                  Comment


                  • Дајте и ону кладионицу што је била на Б92, мада још нису стартовале све лиге, има времена, али у сваком случају неко одабере парове сваког кола и креће такмичење.

                    Comment


                    • Idi na ono izmeni avatar.

                      Comment


                      • Originally posted by kankkunen View Post
                        ´oće li fenderica otvarati novu temu 2017/18 ... i šta je sa obrnutim Perom?
                        Polako bratac. Sve u dogovoru sa nasim domacina.

                        Comment


                        • Originally posted by mile-r View Post
                          Paz ti ovo i Valensija tu !

                          Jebote, dobro si me podsetio . Zaboravio totalno. Odo i to da prenesem
                          :

                          Comment


                          • Hvala dobri ljudi

                            Comment


                            • Ljut sam na Patrija nešto neće da mi se odobrovolji, cimao sam Abrahama i Peru čekam odgovore

                              Neka neko zove Fendera i Zvezdanu

                              Comment


                              • Bogi, ajde isprobaj jednu PM, da vidim kako to ovde izgleda. I gledaj da za premijeru padne neka lepa vest.
                                Ja sam covek fin i suptilan.

                                Comment

                                Working...
                                X