Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [QUOTE=olajo;1663271]Izvini Dabo zaboravio sam da kvotujem tvoj post. Inače pratim tebe i ekipu od praistorije. Rukovali smo se kad je bio skup protiv Svemirka na Kališu, al davno to beše pa si me sigurno zaboravio. U međuvremenu mnogi su otišli (Stela, RWD....). Iskreno rečeno zbog tebe sam se ovde i registrovao (da ne pomisliš da imam zadnje namere - gay stop). Morao sam da se samokvotujem, šta ćeš mator sam, tada sam pisao kao Jimmy Barka
    Dok ne probam lava, prase je za mene car životinja!

    Comment


    • Originally posted by Mile1 View Post
      Pozdrav svima nadam se da cu doprineti sto boljoj diskusiji
      Provjeri da nisi zaboravio slucajno ponijeti srecne lotre

      Comment


      • Originally posted by sun zero View Post
        braco, ne mogu da provalim kuda se ide na gornje spratove

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          U kom smislu zapušteno? Broj postova ili izgled, šta? Dajte predloge ako želite nešto da promenite.
          Ma teme, ili smo naviknuti na hiperprodukciju Izgled i doček je više nego ok

          Comment


          • Dobro vi ste tu da se pobrinete da oživi. Ima vas Samo polako da se naviknete svi. Боги mi sad već kao starosedelac, iako je jutros nekad došao. Dok se pohvatamo i upoznamo svi.

            Comment


            • Originally posted by Genije10 View Post
              Pa kako ces da igras tranziciju bez dobre defanzive?
              Radonjic je imao viziju tima, igraca koji mu trebaju. Tim je bio doveden do automatizma, igra u odbrani prije svega.

              Zvezda sa budzetom koji ima moze da igra samo jednu vrstu kosarke. Fizicki jako, odbrana dobra i trci tranziciju. Zvezda ne moze da igra nikako drugacije.
              Nadam se da ćeš se složiti da se sa Dejom nije baš forsirala tranzicija. Ja nisam rekao da mi napuštamo jaku defanzivu, već da nemogućnost dovođenja suvog kvaliteta dovodi do toga da se više forsora neka srednja izbalansirana varijanta igre. Da bacili sve karte na defanzivce ne bismo imali načina da rešavamo pozicione napade kao prošle godine sa igračima višeg kvaliteta. I meni bi bilo najdraže da se dovode igrači skroz u oba pravca, ali je ove godine to jednostavno nemoguće.

              Comment


              • Originally posted by sun zero View Post
                braco, ne mogu da provalim kuda se ide na gornje spratove
                Slabo ti ovde gornjih spratova ima, ovo su ti vise UDZERICE sa podrumima samo.

                Comment


                • Ako neko moze da kaze kakav ugovor mozemo da ocekujemo za Lesorta ako potpise za nas, samo se nadam da nije na 1. godinu.Hvala.
                  Last edited by Manda77; 04-08-17, 23:43.

                  Comment


                  • Ovde bar nema onih koji tvrde da se sport ne poklapa sa visoko intelektualnom elitom.

                    Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Originally posted by Bledi View Post
                      Slabo ti ovde gornjih spratova ima, ovo su ti vise UDZERICE sa podrumima samo.
                      pa gde si ti?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Kao prvo pozdrav svima nadam se da cemo se lijepo slagati, davno sam ja protjeran sa one strane brda, vecina me vas zna kao veoma negativnog forumasa ali se nadam da ce ovdje biti drugacije

                        Comment


                        • Originally posted by Zara25 View Post
                          Zdravo svima!
                          Dosta dugo sam pratila forum b92 ali nikako nisam uspela da se registrujem.
                          Ovde sam konačno uspela tako da ću deliti neka moja mišljenja kad bude trebalo i pisati, ako saznam potencijalna pojačanja!


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Dobrodošla. Žensko, navija za Zvezdu, prati sport i još insajderiše, ugasi pp dok je vrijeme
                          Već vidite prednosti foruma, ovdje imate Zaru osim ako to nije neki vaš forumaš.

                          Comment


                          • Originally posted by sun zero View Post
                            braco, ne mogu da provalim kuda se ide na gornje spratove
                            Nema gornjih spratova a nema ni drekavaca u podrumima
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              pa gde si ti?
                              Evo me, nesto raduckao malo, i naleteh na forum.. i onda videh izbeglicku krizu, pa se zainteresovah

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                U kom smislu zapušteno? Broj postova ili izgled, šta? Dajte predloge ako želite nešto da promenite.
                                Bez ikakve namere da pametujem, ono što ne bi bilo loše(realno glupost, nebitna stvar) da link koji postoji gore Forum > Košarka > Košarka pa naziv aktuelne teme se postavi i dole isto iznad ovog plavog - odgovoriti na temu - . To je moja čista navika da se na kraju stranice i poslednjeg postojećeg posta vraćam u neki drugi deo foruma.

                                Opet kažem ako je glupost, zanemarite i ne obraćajte pažnju....

                                Comment

                                Working...
                                X