Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro vece.

    Comment


    • Comment


      • Originally posted by Tesla/24 View Post
        Nisam hteo quote,ne mogu se snači ovde 2
        Samo polako, navići ćeš se
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Rodney View Post
          Ama ljudi mi moramo nekako da oživimo Borišu, klinac ima telo ono što se kaže od milion dolara, sve ostalo se da nadoknaditi. Biće velika greška ako ga šutnemo. Neka deca moraju da se istrpe, to je moje mišljenje...
          upravo to jer ako gledamo realno u njega smo i ulozili da bi se sada to olako pustilo niz vodu.
          Mene nekako brine ta njegova hladnokrvnost. Jednostavno je bez emocija, ni kad ubaci poene, ni kad zezne stvar... faca uvjek ista.

          Comment


          • Šteta bi bilo da Borišu neko dfugi afirmiše. Treba neko da mu pogodi žicu, da ga natera da više grize. Lakše reći već uraditi ali ne bi ga trebali tek tako ispustiti.

            Comment


            • Како наместате ове профил слике. Неко време ћу бити без профилне док не провалим како се то ради. Имам неке занимљиве ствари око ККП пошто ми је брат од скоро тамо кондициони тренер. Да не приватизујем, око Борише питање је шта је ту по среди. Идиотлук посебне врсте би био да напусти Звезду.

              Comment


              • Ako ujutro kad ustanem bude 100 strana za pročitati....Bog vas blagoslovio braćo samo pišite.

                Sutra je subota. Subota je lep dan.

                Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Jel postoji opcija za mobilni prikaz?
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Pozdrav braco,

                    eto mene posle godinu dana u izbeglistvu....i to jos na danasnji dan
                    Last edited by mmajstor; 04-08-17, 23:08.

                    Comment


                    • Zdravo svima!
                      Dosta dugo sam pratila forum b92 ali nikako nisam uspela da se registrujem.
                      Ovde sam konačno uspela tako da ću deliti neka moja mišljenja kad bude trebalo i pisati, ako saznam potencijalna pojačanja!


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by Rodney View Post
                        Ama ljudi mi moramo nekako da oživimo Borišu, klinac ima telo ono što se kaže od milion dolara, sve ostalo se da nadoknaditi. Biće velika greška ako ga šutnemo. Neka deca moraju da se istrpe, to je moje mišljenje...
                        Za Simanića i oko SImanića se dosta pisalo opisivajući sve njehove Bogom dane talente.Pisalo se o
                        fizikalijama,smisla za košarku,potencijalu koji poseduje.Po svima koji su ga gledali,reklo bi se, da će mali eksplodirati i da se čeka
                        samo vreme kad će se to desiti.
                        Taj scenario sam priželjkivao kao i svi mi ali on nikako da se desi.Iako sam bio jako skeptičan po pitanju njega,nekako sam
                        želeo da verujem mnogima koji ga hvališe.Ali svaka utakmica koju sam ga gledao ili svaki kadar kamere koji ga je fokusirao
                        da li na klupi,terenu (doduse nismo ga mnogo tu gledali) sve je više jačao taj skepticizam u meni.
                        Ovo govorim jer po mom mišljenju možeš imati sav talenat na svetu,najveci potencijal,možeš biti vrhunski u svim segmentima
                        košarkaške igre,ako nemaš stav,drskost,želju,motiv,glad.
                        Par kadrova kad je totalno ludilo u Pioniru,kad dobijamo Evropske velikane,kad su svi u transu i delirijumu on dečko kao iz
                        kreveta da je ustao.na terenu deluje poput kišne gliste,mlako,mlitavo,bez bilo kakvog žara,nervoze,stava,već rekoh,drskosti.
                        Svaki put kad je na terenu rekao bi čovek,da ga je neko probudio iz dubokog sna i sa poštoljem na potiljku isterao na teren.
                        Na žalost,sa tim stavom se ne postaje vrhunski igrač.Na žalost taj talenat bojim se da će biti ugušen,zaustavljen ili će ostati
                        na nivou na kome je sad.Ako u njemu nešto ne "klikne" ili ne promeni stav na terenu bojim se da će se desiti slučaj Tejić.

                        Koliko je potencijal to govori i visina ugovora koja je u totalnom disbalansu sa onim sto nam je dao za ovo vreme,i verujem
                        da od njega polako dizu ruke i gledaju kako da ispeglaju ovu situaciju i njegov ugovor.

                        Šteta baš.Dečko je dobar momak,prepun talenta i potencijala,ali mora nesto da menja da bi to pokazao i dokazao.

                        Mora on sam sebe da oživi najviše svoju glavu,razmišljanje sam stav na terenu i van njega.Sve ima sem stava,želje tog ubilačkog
                        instikta pravog igrača.Jbt da je Kalini njegov talenat i njegov potencijal ne mogu da zamislim.
                        sigpic
                        ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                        Comment


                        • Originally posted by markos98 View Post
                          Pozdrav i od mene cigani!Citao sam vas redovno na devedes dvojki,nisam bio registrovan ali sam se ovde registrovao iz solidarnosti prema Bogiju i ostalima.
                          Takođe

                          Comment


                          • Posto smo usli u novi dan, izbacite podatak koliko nas je doslo i da li je oboren redord.

                            Comment


                            • Originally posted by abizolirni View Post
                              Posto smo usli u novi dan, izbacite podatak koliko nas je doslo i da li je oboren redord.
                              Koliko se razumem, skroz na dnu početne su ti podaci

                              Comment


                              • Podešavanja - izmeniti avatar. Tu se menja slika. Mobilni prikaz može koliko znam. Opet kažem dobrodošli svi. Drago nam je da ste stigli i da je fuzija kao što neko reče završena. Forum ceo crveno beo.

                                Comment

                                Working...
                                X