Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledao sam Borišu u Banjoj Luci na revijalnom turniru. Poentirao je isključivo šutom izuzev jednog kucanja. Zanimljivo mi je bilo to da se cijela klupa zeza, bodre jedan drugog, dok on nije mijenjao izraz lica sat i po' vremena. To je bilo prije 3 godine, a kako se igrački i psihički promjenio ne znam.

    Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
    Last edited by Johnny Rotten; 04-08-17, 22:55.

    Comment


    • Opet se okupljate, omatoreli hipi liberali..
      Dobru noc zelim..

      Comment


      • Pozdrav svima. Pratim većinu foruma ali je ovo prvi put da puštam svoj glas. Nadam se lepoj saradnji. BOBINATOR mi je inače omiljeni igrač, bio i ostao.

        Comment


        • Borisa ce negdje drugo graditi karijeru od naredne sezone[/B].[/QUOTE]

          Je l to pretpostavka ili znaš za sigurno?

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Koji je Harperov nick na PPP?
            Harper.

            Comment


            • Ama ljudi mi moramo nekako da oživimo Borišu, klinac ima telo ono što se kaže od milion dolara, sve ostalo se da nadoknaditi. Biće velika greška ako ga šutnemo. Neka deca moraju da se istrpe, to je moje mišljenje...

              Comment


              • Ko je stigao, šta se dešava? Dobrodošli novi. Kakav dan

                Comment


                • Dobro vece i od mene.

                  Comment


                  • Originally posted by Grmoje View Post
                    Pozdrav za sve, i stare i nove.

                    Pošto ne pišem već pretežno čitam tuđe postove, niko me nije banovao tamo negde i nisam ovde iz revolta. Dopadate mi se, jebiga, valjda je i to dovoljno da bih čitao u silence modu.
                    nemas brige. Mnogi od nas smo tamobili visegodisnji clanovi a da nismo imali ni jedan ban ali zdrav razum kaze, putuj igumane.

                    Comment


                    • Originally posted by Genije10 View Post
                      Momak preko bare. Ali vjerovatno kao i drugi koji znaju ne smijem da govorim o imenu. Standardna insajd prica

                      Znam sasvim sigurno da su Zvezdi ponudjena 4igraca na 1..od toga se ovaj jedan razmatra vec duze i Nebojsa je odlucan da ga potpise. Dok ovaj muzicar je zelja ddirektora i savjetodavaca. Problem sa Dj je ta sto je malo lud.Postoji ozbilja razlog zasto takav igrac ne igra EL.

                      Na 5 se zeli potpisat momak ovaj od 205. Dok na 4opcija koja dolazi meni se ne svidja. Svi su nalozeni na njega, svima koji kosarku gledaju povrsno ce se svidjeti.
                      Druge dvije opcije su slabije u napadu, ali zato odbranu peglaju. To nama treba. Jedan od njih moze da dohvati golubarnik.
                      Okej prijatelju. Neću te sad smarati odakle dolazi četvorka, možda mislimo na istog igrača. Živ bio

                      Comment


                      • Originally posted by Rodney View Post
                        Po ovom tvom Boriša je out?
                        Još jedan novi član,baš ovde vlada neka pozitivna energija

                        Comment


                        • Dobro vece

                          Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Sad je pravo vrijeme da izbacite imena koja su najbliža klubu. Čović još nije upućen za prelazak, i da jeste izbrisaćemo brzo i ujutru se praviti da ništa ne znamo.

                            Comment


                            • Nisam hteo quote,ne mogu se snači ovde 2

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Ko je stigao, šta se dešava? Dobrodošli novi. Kakav dan
                                uppr i fuzija

                                Comment

                                Working...
                                X