Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • e možda čovke ne čita još ovaj forum. bogi brzo piši sve insajde pa ćemo da ih brišemo posle ponoći...

    Comment


    • Pozz svima na temi,nadam se nastavku druženja i deljenju radosti usled Zvetdinih pobeda i trofeja.
      A sad....kad će sledeći potpis? haha
      sigpic
      ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

      Comment


      • 727 stranica od 2009. godine na ovoj temi?

        Nadam se da imate kvaltetan softver da izdrzite toliko stranica za 30ak dana.

        Registrovao sam se da mi neko ne mazne nick i iskoristi reputaciju u negativne svrhe ili otvori firmu na moje ime :P a o redovnom pisanju cu videti, zavisno od situacije na b92.

        Pozdrav svima.

        Comment


        • Originally posted by Genije10 View Post
          Dj je tek druga opcija i to skuplja.
          Brate, ima li naznaka ko je prva opcija? Daj bar neke smjernice

          Comment


          • Dobro vece raja, ovde jos jedan sa be devedes dvojke. Uzdravlje i dugo se druzili!

            Comment


            • Originally posted by Боги View Post
              Otvorim temu, dovedem igrača, prodam ceo tim, razjebem forum, i napravim tim za F4 ABA lige

              Treba to znati
              Malcolm Delaney ili Brad Wanamaker pa da krene ono pravo F4 loženje

              Comment


              • Ako je DJ Cooper skuplja opcija onda jbg

                Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Uh, borim se sa postavljanjem avatara već 20 minuta, odustajem
                  Elem, ocekujem dobro druženje i kvalitetnu diskusiju i mnoštvo insajderskih informacija, što nas cigane najviše zanima

                  Comment


                  • Цигани лудаци, поздрав свима! Не зна човек где пре да остави први пост, кошарци, фудбалу, или на неком трећем месту.

                    Comment


                    • Ovaj dan moze biti lepa svetkovina,i da se obelezava svake godine gde ce Bogi da sece kolac ili gasi neki drugi forum cisto iz sprdnje.
                      Egzodus!
                      Nego,sta kaze gazda,jos koliko igraca dolaze 3 ili 4?

                      Comment


                      • Meni je licno zao sto je prso B92 forum, bilo je svega za procitati, pogotovo sto sportska sekcja nije sluzila samo za sport, nego je bilo raznorazne zajebancije, politika, kafana itd... Ali verujem da cemo i ovde praviti neke feste... A volim ja i da grobari dodju koga cemo da peckamo

                        Comment


                        • Originally posted by zvezda samo zvezda View Post
                          Uh, borim se sa postavljanjem avatara već 20 minuta, odustajem
                          Elem, ocekujem dobro druženje i kvalitetnu diskusiju i mnoštvo insajderskih informacija, što nas cigane najviše zanima
                          Posalji sliku na pm, ja cu ti namjestiti
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by daba 67 View Post
                            Ako stvarno neko moze doci do Kronosa neka mu javi i neka javi drugarima sa sruge strane brda, ja da ih zovem mislece da je provokacija
                            Kronos je na PPP, kod Abrahama
                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan9 View Post
                              Samo zvezdasi
                              zanimljiva konstatacija s obzirom da smo svi digli sidro braneci gazdu Kronosa koji je okorjeli Grobar.

                              Comment


                              • Originally posted by abizolirni View Post
                                Nadamo se i Kronosu grobaru ... ustvari on je i Delija po potrebi kao i ostaktu stare Partizanove skole... Arseniju, Safetu
                                Što se mene tiče može i ova nova avangardna škola da dođe na čelu sa Čika Daretom, mnogo su zanimljivi, ima tu zanimljivog štiva za čitanje...

                                Comment

                                Working...
                                X