Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav svima! Nadam se da ćemo se u zdravlju druziti i pisati.

    Comment


    • Sta je ovo covece, sve delije dosle na SK forum?
      Ne vidim ovde opet prostora za Simanica, jedino da se dokaze pored ovih a nadam se da moze.

      Comment


      • DJ Cooper kralj asistencija.
        Koliko znam on je najbolji asistent u svim ligama Evrope sa oko 11as po mecu.

        Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by the soul assassins View Post
          sou far sou good ...

          sad bi valjalo, tj vremenom, izangazovati i ostale teme, ako planiramo da ovo zazivi, ali naravno ne na silu i forsiranjem ... razume se.

          PS: trebace mi izvesno vreme da se sastavim sa ovom platformom foruma, ovaj softver i ja se ne slazemo bas najbolje.
          Nemojte se puno uzdati u stare forumaše, mi da valjamo ne bi pdf umro Dogovorite se između sebe ko da uređuje a možete i ovako otvoriti one koje smatrate da su potrebne. Neke stare su kao favoriti, to treba maknuti, vi najbolje znate šta ste od tema koristili. Tako da dogovorite se i iznesite prijedloge, mi smo tu da podržimo.

          Comment


          • Otvorim temu, dovedem igrača, prodam ceo tim, razjebem forum, i napravim tim za F4.

            Treba to znati

            Comment


            • Originally posted by Manda77 View Post
              Pricalo se da ce u NBA, ne secam se tacno koji tim.
              Pominjali su se Pelicansi i Nuggetsi,al ne znam da li je bilo nesto od toga.

              Comment


              • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                Bog te mazo šta vas se nakupilo

                Dobrodošlica svima, uživajte
                nije nas puno bilo tamo... samo 60-ak redovnih

                Comment


                • Bro vece, jos jedna izbeglca, el se meni cini ili smo samo mi zvezdasi ovde?

                  Comment


                  • Samo zvezdasi

                    Comment


                    • Čitao sam onaj forum dugo, slabo sam pisao. Morao sam i ja doći ovamo za braćom... Pozdrav svima

                      Comment


                      • Originally posted by babaduka View Post
                        Bro vece, jos jedna izbeglca, el se meni cini ili smo samo mi zvezdasi ovde?
                        Sad će oni, kasne na žurku..

                        Comment


                        • Originally posted by babaduka View Post
                          Bro vece, jos jedna izbeglca, el se meni cini ili smo samo mi zvezdasi ovde?
                          Nadamo se i Kronosu grobaru ... ustvari on je i Delija po potrebi kao i ostaktu stare Partizanove skole... Arseniju, Safetu

                          Comment


                          • Originally posted by Scouser View Post
                            Sta je ovo covece, sve delije dosle na SK forum?
                            Ne vidim ovde opet prostora za Simanica, jedino da se dokaze pored ovih a nadam se da moze.
                            nek se registruje pa ako bude dobar necemo ga dirati

                            Comment


                            • Mogu ja strikana da zovem ako treba?

                              Comment


                              • Ako stvarno neko moze doci do Kronosa neka mu javi i neka javi drugarima sa sruge strane brda, ja da ih zovem mislece da je provokacija
                                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                                Comment

                                Working...
                                X