Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tamo Trigger, nešto mi se ostajalo u Mućke fazonu

    Comment


    • bogi, jel na ovom forumu neće biti odlaznog roka?? na onom forumu ostali samo dugmići...

      Comment


      • Gde ste,mafijo

        Nadam se da cemo se lepo svi slagati kao sto je bilo i na prethodnom forumu

        Comment


        • Pozdrav,nisam pisao na b92 i nisam citao sportklub ali sam citao fb92,a posto vidim ovde velikog revolucionara Valtera i jos veceg kralja laznih insajdera Lazu resio sam da i ja pomalo pisem.
          Bilo bi dobro da nam Nanter spakuje i Pansu za poneti sa ovim gorepominjanim Matijasom,pa nek se kali sa Seslijom i Djumicem u Zelezniku.

          Comment


          • Originally posted by srkisa View Post
            bogi, jel na ovom forumu neće biti odlaznog roka?? na onom forumu ostali samo dugmići...
            Ne zazivaj da Bogi otvara još jednu temu, ne sad kad su se stvaro zagrijale. Zlu ne trebalo

            Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Bog te mazo šta vas se nakupilo

              Dobrodošlica svima, uživajte

              Comment


              • Ajde Čovo iznenadi nas sa jednim Di Džej (Ramadanovski) Kuperom na poziciji organizatora igre

                Comment


                • Dobro veče [emoji41][emoji41][emoji41]

                  Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Nego ljudi nešto mi je nestao sa radara... Gde je i šta radi Brad Wanamaker? Šanse su veorvatno 0%, ali wet dream je wet dream.

                    Comment


                    • Ima li neki izlaz Lesort iz ugovora ako pozove neki EL tim, nesto slicno kao sto je Stimara imao?

                      Comment


                      • Originally posted by mikara92 View Post
                        Ajde Čovo iznenadi nas sa jednim Di Džej (Ramadanovski) Kuperom na poziciji organizatora igre
                        Dj je tek druga opcija i to skuplja.

                        Comment


                        • Realno mora ovaj prelazak nekim pojacanjem da se proslavi. Covo reaguj.

                          Comment


                          • Pricalo se da ce u NBA, ne secam se tacno koji tim.

                            Comment


                            • kronose baci neki gif da znamo da si tu...

                              Comment


                              • Originally posted by mikara92 View Post
                                Ajde Čovo iznenadi nas sa jednim Di Džej (Ramadanovski) Kuperom na poziciji organizatora igre
                                Kad se spomenulo da stiže neko iz Francuske ja napisao možda Čova otkupi njegov ugovor. Za pola sata me objesili jer on nije Francuz.

                                Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X