Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Pa reci im da udju, ne moraju da se izuvaju

    Ja jos samo da naglasim, ako imate nekih tehnickih problema, mozete ili da meni posaljete pm ili da postujete u ovoj temi http://www.sportklub.info/forum/show...lemi-i-pitanja
    Bice preneseno. Zahvaljujem.

    Comment


    • Originally posted by sun zero View Post
      citam vas vec 5 minuta, pozdravljam bracu izgnanike a i starosedeoce
      A evo ga i kombo bek.. Ubica

      Comment


      • Op op vidi društva. Neki me znaju kao Bastiu, a neki kao Felipe. Daj sad potpisuj te ljude pa da opet počnem normalno disati, ni 40 stepeni mi neće moći ništa.

        Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Jel ima mjesta za jos jednog?
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • dobro veče
            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

            Comment


            • Pomaze bog braco.
              Primate li u goste?

              Comment


              • Dobro veče i pozdrav društvu sa foruma, invazija se nastavlja . Nadam se normalnoj diskusiji i zanimljivim postovima, svi smo ovde u našoj virtuelnoj misiji da KKCZ bude uspešan klub. Očigledno je da nam je kvalitetan plej koji ima štofa da bude lider i nosilac igre prioriret i neko ko nam može odrediti sezonu naročito jer nam je trener neiskusan...

                Nego da priupitam, jel ima ovde na forumu komšijskih navijača koji su kreativni i zanimljivi kao oni na devedes dvojci? Bez tih nekih upisa prosto nije zanimljivo

                Comment


                • Dobro veče.

                  Comment


                  • zamolio bih ovu bracu izbeglice koja su promenila nikove da se identifikuju da znam sa kim pricham

                    Comment


                    • Originally posted by daba 67 View Post
                      Da vas samo sve pozdravim za pocetak pa cemo se nadalje pisati.
                      Pozdrav Dabo, raduje me sto si ovde, jedan od onih ljudi koji su toliko dali nasem KK-u i čovek sa informacij koje su uvek dobre i rado čitane, hvala ti.

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Pomaze bog braco.
                        Primate li u goste?
                        Ako celjad nisu bijesna kuca nije tijesna
                        sigpic

                        Comment


                        • Prelazak forumaša sa B92 na Sport Klub >>>>>>> Prelazak Nejmara iz Barse u PSG

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Pomaze bog braco.
                            Primate li u goste?
                            Nema gostiju, svi smo isti i svi smo naši i vaši, dobrodošao.

                            Comment


                            • Ovde mozes da insajderises, Lazo.
                              Ja se najiskrenije nadam da ce i ostatak tima ciniti mladi igraci. Alimpijevic deluje kao neko ko fura stvari koje ja obozavam i kojima se vec duzi period nadam da cu ih videti u Zvezdi. Nadam se samo da ce moci da upakuje sve to lepo i da cemo mleti kao prosle sezone.

                              Comment


                              • Dobro vece, dobri ljudi, veliki pozdrav

                                Comment

                                Working...
                                X