Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hahahaha ja sam tu samo kao nedaj bože zamena.
    nemam info ali mislim da je Francuz otpao iz ako sam dobro ukapirao zdravstvenih razloga
    ali ne drzite me za rec mozda sam i pogresno ukapirao.
    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Dobrodošlica jednom od najpoznatijih navijača KK.

      Bogi, je li on ta četvorka koja se najavljuje, ili će na 5 kao i Bjelica? Onda nam centar više ni ne treba, trojica dovoljno.
      Lessort?

      Lessort je petica i četvorka će nadam se, doći nezavisno od njega.
      Last edited by Боги; 04-08-17, 21:33.

      Comment


      • Skuplja se ekipica, samo da ne dođu baš svi...
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Боги View Post
          Lessort?

          Lessort je petica i četvorka će nadam se, doći nezavisno od njega.
          Mislio sam na Dabu

          Da ne guglam, kad počinju pripreme i hoće li neko novi sletjeti do početka?

          Comment


          • Kinik , Melankolik, Sajberka, Mrd i ostala bratija nece sigurno ne brini.
            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Ono sto moze da vam se garantuje je da ste pozeljni ovdje, dobrodosli i imate svu slobodu na forumu uz naravno postovanje prema sagovornicima. Neka se stvari stabilizuju kroz par dana pa nece biti nikakav problem da neko od vas ukoliko to zeli uredjuje ovaj dio foruma.
              sigurno mogu reci kako za svoje ime, tako i za trenutne nove clanove koji su dosli da cemo 100% postovati pravila kuce u koju smo dosli i naravno veliko hvala svim starosjediocima sto ste nas srdacno primili.
              Sto se tice moderisanja, mislim da vi treba na nastavite taj posao jer ste vec maksimalno upuceni u sve cari ovog zanata a mi cemo Vam samo olaksati fer i konstruktivnim pisanjem.

              Joooj VELIKI, kazem ja ljudima, pustili su prethodnicu.

              Comment


              • Mene nesto primicač zeza ali oporavicu se ja do početka Aba lige
                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Mislio sam na Dabu

                  Da ne guglam, kad počinju pripreme i hoće li neko novi sletjeti do početka?
                  Ponedeljak. Uzdamo se da ce nas iznenaditi za vikend sa PG-om ... valjalo bi da "prvi" plej bude od pocetka priprema, ako ne tad, onda sto ranije.
                  Tocak tka kako tocak zeli.

                  Comment


                  • Hvala forumu Sport Kluba na dobrodoslici kao i starim forumasima ovde.
                    Ja i ostali gledacemo zajedno sa vama da obogatimo ovaj forum kvalitetnim postovima.
                    i da diskusija bude u svrhu sporta i desavanja u njemu.

                    Hvala vam još jednom novi prijatelji.
                    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                    Comment


                    • Sto ne kazes ljudima da smo mi izvidnica, jos mnogo njih ceka pred vratima.
                      Naravno, zahvalnost za topao prijem i sa moje strane.
                      Last edited by Valensija; 04-08-17, 21:45.

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Mislio sam na Dabu

                        Da ne guglam, kad počinju pripreme i hoće li neko novi sletjeti do početka?
                        Najavljuju vruć vikend..

                        Comment


                        • Originally posted by Valensija View Post
                          Sto ne kazes ljudima da smo mi izvidnica, jos mnogo njih ceka pred vratima.
                          Naravno, zahvalnost za topao prijem i sa moje strane.
                          Pa reci im da udju, ne moraju da se izuvaju

                          Ja jos samo da naglasim, ako imate nekih tehnickih problema, mozete ili da meni posaljete pm ili da postujete u ovoj temi http://www.sportklub.info/forum/show...lemi-i-pitanja
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by Боги View Post
                            Najavljuju vruć vikend..
                            'nachi disha pali vurunu i lozi ...
                            Tocak tka kako tocak zeli.

                            Comment


                            • citam vas vec 5 minuta, pozdravljam bracu izgnanike a i starosedeoce

                              Comment


                              • Pozdrav za sve! Ja bih vam rekao ko dolazi na 5/4/1, ali su mi zabranili. Jedino kao Misko da smisljam zagonetke.

                                Comment

                                Working...
                                X