Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Pa tandem J&J, odakle oni dolaze iz onih razvojnih NBA liga.

    Nikad taj sistem neću skapirati.
    Aha, nisam te razumeo baš najbolje. Ja razumeo pišeš o nekom eventualnom dolasku sa koledža

    Pa nema tu previše filozofije, to je već rečeno. Jako nam je osiromašeno domaće tržište, otud i ti potpisi, pa i Kešelj. Oni važe za prospekte i očekuje se da napreduju, neki možda već sada donesu instat kvalitet i naravno klub profitira od njih jer mi od toga živimo.

    NBA i Kina su zaista počeli da 'jedu' konkurenciju, D-Liga je postala primamljviija, sve je odavno izgubilo smisao.. Neki igrači su na totalno nerealnim cenama, ali to je problem koji se javio poslednjih godina i tek će da eskalira.

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      noto je najzasluzniji za lavinu. Nije on dzaba najbolji domacin.
      Može se reći, a svakako sam najbolji domaćin Marić je izgleda pokušao malo da nas ocrni ali nećemo mu to uzeti za zlo, priča se da je dobar momak. Od njega ću saslušati savjete koga za moderatore, treba posla da se uredi pdf, neke teme otvore a neke zatvore.

      Dozovite one stare kajle, oni su možda toliko u godinama da im registracija predstavlja problem pa im napravite i profil ako treba.

      Comment


      • Šta je, osladilo vam se sa nam pa biste još?

        Comment


        • Novi sam član! Ako neka zaista ima informaciju koji igrači na pozicijama 1 i 4 dolaze bio bih mu mnogo zahvalan da napiše ko su ta imena. Na drugim forumima samo se u nekim šiframa priča. Ajmo reći da je Lesor prvi pik za centra. Veliki pozdrav za sve!

          Comment


          • Ono sto moze da vam se garantuje je da ste pozeljni ovdje, dobrodosli i imate svu slobodu na forumu uz naravno postovanje prema sagovornicima. Neka se stvari stabilizuju kroz par dana pa nece biti nikakav problem da neko od vas ukoliko to zeli uredjuje ovaj dio foruma.
            sigpic

            Comment


            • Veliko pojacanje

              Comment


              • Eto i Vladan je potvrdio, dobili ste garancije ako meni ne vjerujete.

                Originally posted by mikara92 View Post
                Novi sam član! Ako neka zaista ima informaciju koji igrači na pozicijama 1 i 4 dolaze bio bih mu mnogo zahvalan da napiše ko su ta imena. Na drugim forumima samo se u nekim šiframa priča. Ajmo reći da je Lesor prvi pik za centra. Veliki pozdrav za sve!
                Bogi je izgleda dobio po leđima zbog širenja, jedino ako dobro plaćaš, možda je potkupljiv.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Ono sto moze da vam se garantuje je da ste pozeljni ovdje, dobrodosli i imate svu slobodu na forumu uz naravno postovanje prema sagovornicima. Neka se stvari stabilizuju kroz par dana pa nece biti nikakav problem da neko od vas ukoliko to zeli uredjuje ovaj dio foruma.
                  Da sacekamo prvo ovo. Da vidimo, pre svega, koliko ce se ljudi ustaliti sto se tice boravaka na 4-umu, a ostalo otom - potom.

                  Inace, hvala svima na toplom doceku i postavljanju oko same situacije ... golem rispekt za to. http://www.sportklub.info/forum/images/smilies/hi.gif
                  Tocak tka kako tocak zeli.

                  Comment


                  • Da vas samo sve pozdravim za pocetak pa cemo se nadalje pisati.
                    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                    Comment


                    • Stigao centar!

                      Comment


                      • I to teski, samo old school bato.
                        Last edited by the soul assassins; 04-08-17, 21:26.
                        Tocak tka kako tocak zeli.

                        Comment


                        • I to teski
                          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                          Comment


                          • Ako je teski znaci nista od Francuza?

                            Comment


                            • Dobrodošlica jednom od najpoznatijih navijača KK.

                              Bogi, je li on ta četvorka koja se najavljuje, ili će na 5 kao i Bjelica? Onda nam centar više ni ne treba, trojica dovoljno.

                              Comment


                              • Pozdrav i od mene.
                                :

                                Comment

                                Working...
                                X