Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A jbt, pustite Borisu da se razvija svojim putem. Nema potrebe sad mu stavljati mac nad glavu. Momak je jos mlad, talentovan, na pravom je mestu..

    Sent from my Smartphone6.1 using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by Ricma View Post
      Krenuce novi clanovi da se nagomilavaju ko ptice u istoimenom Hickokovom filmu.

      Dobrodosli, momci!
      Eto Maricu, zelja ti se ispunila. A kada si ti zadovoljan i srecan, ja sam jos srecniji i zadovoljniji.
      Dobrodosli svi.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Ovo ce Borisi biti 3.sezona i vec se blizi vrijeme da dobije nesto znacajniju ulogu kao i vecu odgovornost.
        Last edited by abizolirni; 04-08-17, 19:13.

        Comment


        • Veruj mi, nisam ja toliki pozitivac u celoj toj prici.

          A i znam ko je pokrenuo lavinu i nema nikakve veze sa mnom, samo sam Zosteru rekao da se registruje.Ovi koji su novi, brzo ce skontati o kome se radi.

          Comment


          • noto je najzasluzniji za lavinu. Nije on dzaba najbolji domacin.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by abizolirni View Post
              ako ti kazemo, moramo te ubiti


              sa foruma koje sam smatrao kao najbolji ( do juce ), odnosno sto se sportskog dijela tice i dalje imam visoko misljenje o njemu. Mnogi su ovdje upoznati jer su dugogodisnji clanovi na oba foruma sa stanjem i slucajem od sinoc. Kad pomahnitali moderator sa politike pocne da selektivno banuje i tjera sve forumase koji inace pisu na sportskom pdf- dodje do egzodusa.
              Nemojte se brinuti... mi sm samo prethodnica
              Od sinoc, hmmm nesto mi to zvuci poznato
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Nele je kralj

                Comment


                • Borišinih 160k je veliko preopterećene za naš budžet. Primera radi to je dupla godišnja plata Kešelja, i mnogo više od nekih drugih igrača koji su svakako mnogo više od njega pokazali. Čović se pokajao i sam proklinje dan kada mu je dao toliko, kažu ljudi da je to čak i na skupštini rekao. Mislim da je to jedini put bio da se takav talenat ubedi i ostane, ali nešto sa tim dečko jednostavno nije ok. Sam Radonjić je za njega rekao da je jedan od najtalentovanijih klinaca sa kojima je radio, da jako brzo upija, dok je bio Kvinsi jako ga je hvalio, ali dečko ima neku barijeru u glavi, desi se da samo nekako neobjašnjivo blokira i nema ga. Ni na utakmici, ni na terenu a to je nedopustivo. Posebno je to vidljivo u odbrani. Malo ga ljudi drugačije posmatraju zbog njegovih facijalnih ekspresija, ali mislim da je to pogrešno. Pa ja Belog do skoro i ovih uspeha reprezentacije nisam video da se nasmejao. Neki ljudi su takvi. Boriša jeste mlad, i ja sam mišljenja da će postati odličan igrač, ali plašim se ne kod nas. Miško ima velike planove sa njim, pa treba tu očekivati neki deal. Imao je opciju za Orlandinu, Megu, FMP videćemo šta će tu biti. Sve u svemu, od dečka ne treba previše ove sezone očekivati. Što pre prihvatimo to, biće nam lakše. Radi se na dovođenju vrlo jake četvorke. Nemojte me pogrešno shvatiti (znam, znam izlizano zvuči) ali zaista još ne smem sa imenom izlaziti, imao sam problema i zbog ovog francuza. Čim budem mogao, i bude nešto opipljivo, ja pišem.

                  ps: Edit.. Još jednom, dobri ljudi hvala na toploj i srdačnoj dobrodošlici. Raduje da još ima finog sveta.
                  Last edited by Боги; 04-08-17, 19:26.

                  Comment


                  • Ja sam se naslušao priča da ćemo Simanića da odjavimo, u ostalom ako dođe neko na poziciji 4, a tu imamo Milka, te se piše da ovaj jedan sa koledža pokriva isto pozicije 4 i 5, od Boriše dogodine opet nema ni po 5 minuta u EL osim ako baš ne krene da izuva.

                    Jasno svima kao što će sutra da svane.

                    Comment


                    • Koji sa koledža?

                      Mislim da je greška Milka stavljati na 4. On je u ovim godinama čista petica, ja ne znam da je prošle sezone imao minuta uopšte na 4. Možda na onom turniru na Kritu kada se pokušalo, u toku sezone mi stvarno ne ide. Tako da sumnjam da će se i ove sezone nešto menjati. Od Jovanovića očekujem minute u ABA, jer Alimpijević dosta rotira, a i trebaće nam roster od 15 kvalitetnih igrača da se izugara sezona od 80+ utakmica svakako. Od Jankovića već očekujem dobrih 10ak-15 min i u EL, po meni on može da iznese dostojno ono što se očekuje od njega, a to je da nadomesti Lukine minute. Ja očekujem Ristića dogodine na centru, pa da sa 3 naša domaća igrača, dopunimo sa dva kvalitetna stranca i imamo kontiunitet. Zato su J&J tandem sjajni potpisi. Razmišlja se o budućnosti, to mi se sviđa. I kroz prizmu FMP-a, i potpisa u Zvezdi koji idu na 2 godine. Čak i stranci (Feldin)

                      Comment


                      • Pa tandem J&J, odakle oni dolaze iz onih razvojnih NBA liga.

                        Nikad taj sistem neću skapirati.

                        Comment


                        • Milko će na 5 vjerovatno 10-ak minuta, promaši 2 zicera i napolje.

                          Comment


                          • Originally posted by abizolirni View Post
                            Nele je kralj
                            Mislim da si pomesao osobe. Nisu isti, iako dele isti nik.

                            Comment


                            • Oko 2000 je prodato u pretprodaji, u klubu su bili bas zadovoljni cifrom.

                              Comment


                              • Svi najavljuju tu neku četvorku. Bombu. Baš da vidim o kome se radi, to jedva čekam.

                                Comment

                                Working...
                                X