Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav sa sve kako stare tako i "nove " clanove. Nadam se da cemo zajedno uzivati ovdje i slaviti uspjeh CZ.
    Bogi brate, ziv li si

    Comment


    • Noto iznesima ljudima lozu.

      Dobrodosli
      sigpic

      Comment


      • Evo i ja kao nov da se upisem. Taman za Pecarskog. Decko odlicno izgleda na ovom prvenstvu (igraju veceras QF sa BiH). Koristi obe ruke, odlican osecaj oko obruca. Uopste se ne libi kontakta, odlicno koristi telo. Ima i sut sa distance koji redovno koristi. Odlican skakac, veoma agresivan sa dobrim tajmingom i pozicioniranjem. U odbrani je prilicno lose izgledao bar po meni, mada mislim da je to vise zbog truda nego mogucnosti. Sad jedino pozicija, mislim da mu za sad lezi vise 4 jer onda ima prednost ledjima a posto ima i sut nece unistavati spacing. Ako izraste jos malo, sto je veoma moguce, onda ce biti vise 5 jer ipak ga treba maksimalno koristiti oko obruca zbog osecaja i skoka.

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Ako vas nema bar 20 ne ulazite
          Znas i sam da ce nas biti vise nego sto je Zvezdin budet

          Comment


          • Pozdrav i od mene.. Red je do okupljanja, a to je sutra valjda, jos neko da potpiše. Cekamo bitne igrace pa bi bilo lepo da Coach Al ima od pocetka tim, kao sto i sam rece.

            Sent from my Smartphone6.1 using Tapatalk

            Comment


            • Krenuce novi clanovi da se nagomilavaju ko ptice u istoimenom Hickokovom filmu.

              Dobrodosli, momci!

              Comment


              • Kako je na kraju zavrsila prodaja sezonskih. Da li je veca cifra od proslogodisnje.

                Comment


                • Dobrodošli ljudi.

                  Comment


                  • Svemirci su krivi za sve.

                    Odakle iskoči ovaj narod.

                    Dobrodošli sinovi sokolovi.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Svemirci su krivi za sve.

                      Odakle iskoči ovaj narod.

                      Dobrodošli sinovi sokolovi.
                      ako ti kazemo, moramo te ubiti


                      sa foruma koje sam smatrao kao najbolji ( do juce ), odnosno sto se sportskog dijela tice i dalje imam visoko misljenje o njemu. Mnogi su ovdje upoznati jer su dugogodisnji clanovi na oba foruma sa stanjem i slucajem od sinoc. Kad pomahnitali moderator sa politike pocne da selektivno banuje i tjera sve forumase koji inace pisu na sportskom pdf- dodje do egzodusa.
                      Nemojte se brinuti... mi sm samo prethodnica
                      Last edited by abizolirni; 04-08-17, 18:47.

                      Comment


                      • posto sam ja najduze na forumu od nas koji smo u prognanstvu, predlazem da odmah izaberemo mene za moderatora.

                        e, sad kad smo to resili da vas pozdravim sve kolektivno, sto stare - sto nove clanove.
                        Tocak tka kako tocak zeli.

                        Comment


                        • Dobrodoslica i od mene

                          Comment


                          • Borisa je neko ko je u juniorima nagovestavao strasan potencijal, posle jurnjave Barse i Taukeramike uzeli smo ga malo na Covicevo menadzersko umece malo na to sto su svi Simanici Zvezdasi, elem ovo mu je mozda zadnja sansa da pokaze da zasluzuje mesto u Zvezdi, da ne bi dosao u situaciju kao Tejic kome je pruzena bas sansa ali jbg. Ono sto znam je da ce na pripreme , bice na prozivci pa ce da se vidi ja bi licno voleo a znam i Alimpijevic posto voli mlade igrace, Radanov je neko kome Alimpije veruje i za koga je pricao da je bas glavom u kosarci potpuno.

                            Comment


                            • Ja sam ovde na preporuku Ricme i u znak podrske Bogiju.
                              Naravno, mene nisu roknuli jer sam neunistiv. Elem, nadam se da cemo se lepo druziti i pregrmeti ovaj prelazni rok uz jos par dobrih pojacanja.

                              Comment


                              • Originally posted by the soul assassins View Post
                                posto sam ja najduze na forumu od nas koji smo u prognanstvu, predlazem da odmah izaberemo mene za moderatora.

                                e, sad kad smo to resili da vas pozdravim sve kolektivno, sto stare - sto nove clanove.
                                Ne bira se to ovde demokratskim putem al što se mene tiče imaš moju podršku. Ako si bio ozbiljan.

                                Biće ovde super vidim ja.

                                Dobrodošlica svima!

                                Comment

                                Working...
                                X