Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je on lično vrlo zanimljiv i neko koga sam potajno prizeljkivao sa Kuzmicem prosle sezone. Uglavnom, mlad je 21 godina i odličan skakač, više skakač neko skorer, imao je skoro 8 skokova prosle sezone u Nanteru i desetak poena. Mislim da je za Radonjića on idealan za oblikovanje pa ako stigene videćemo kako će se kod Alimpija snaći. Takodje dobar je bloker i ima odlično citanje protivnika kad napada licem prema košu, za mene lično odlican igrač. Momak koji je došao u fmp, takodje iz Nantera Pansa, nikako nema veze sa Sancom Pansom niti jurisa onako na vetrenjace, vrlo radan momak i jedan od onih kome predvidjaju lep pik na draftu. Centar takodje 19 godina, sa mladim timom Natera je izdominirao na Adidas turnirima , deluje mi da ima srca, ide na koš i protiv jačeg od sebe a imao je više od 12 poena prošle sezone za mladi tim, mada je često bio u rosteru i prvog tima. Dakle talentovan, neformiran, slabiji od Kabe recimo fizički ali talentovaniji.

    Comment


    • Originally posted by Боги View Post
      Pozdrav svima..Neki me možda znaju, nekima sam poznat, nekima manje ali svi smo mi ovde sa manje više istim ciljem. Dobra sportska priča i opuštena konverzacija.

      Još jednom pozdrav svima i nadam se lepom druženju!
      Naravno. Da bi ti se odobrio ulaz potrebno je da najaviš 1 dolazak koji je siguran.

      Samo upadajte, ne znam kako vam je tačno preneseno, bude li vas dovoljno dogovorite se između sebe ko će da uređuje ovaj dio foruma pa ako se budete žalili, možete se žaliti sami sebi

      Comment


      • Meni malo ništa nije jasno, odakle ste to prebegli, ali svakako dobro vi nama došli.

        Comment


        • Dobrodoslica novim clanovima i nadam se da cete uzivati
          kao sto je noto rekao, bilo bi lepo da vas dodje sto vise pa da ozivite ovaj deo
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Da, i ovaj momak sa Nort Karoline, šta znam, interesantan je i zapazio sam ga u toj koledz košarci ove sezone naročito kao vrlo dobrog šutera, 22 godine ima Maverik, i obe sezone na koledzu je priblizno isti prosek imao oko 13 poena ali sa jako dobrim šutem za tri što mu je i glavno oruzije.

            Comment


            • Pitanje za starije članove, da li je Duka živ? I neka neko promeni ime teme u KK Crvena Zvezda MTS

              Comment


              • Hvala puno na srdačnoj dobrodošlici. Ja ću odraditi šta je do mene, pa dokle dođe..

                Što se samih dolazaka tiče, čuli ste Čovića. Plej je blizu, ali znajući njega kako je to rekao cenim i da je done deal. Ono za Rajsa je bila budalaština, čuo sam za onog malog sa Gonzage, a koliko znam pominjali su se Ročesti i D.J Cooper. Ako/kad saznam, biće ime ovde.

                Što se centra tiče Nanter zateže za obeštećenje, naši su udarili na tvrd orah. Pomalo i neočekivano. Više izlaza postoji iz takve vrste "problema" tako da se nadam da će do dogovora ipak doći. Dečko želi kod nas i to me hrabri.

                Sve u svemu, nisam do sada stigao da iscitam malo dublje i detaljnije PDF ali ste mi se na prvu dopali, pa eto samo da vam kažem bez brige i bićemo opet jači nego prethodne. Svake godine težimo kontinuiranom napretku!

                Comment


                • Pozdrav novim članovima, a kao dobrodošlicu imam jednu molbu, mozda mali zadatak.. da obavezno pročitate Pravilnik (molba, zadatak, obavezno... )

                  http://www.sportklub.info/forum/show...60#post1659760

                  Nadam se da ćete uživati ovde!

                  Jel dobro Uroše (pošto sam sa tt)?
                  Dobro je, vidim sada.

                  tt sa A5 u inat Mi6
                  Last edited by miloolja; 04-08-17, 15:11.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Pozdrav novim članovima, a kao dobrodošlicu imam jednu molbu, mozda mali zadatak.. da obavezno pročitate Pravilnik (molba, zadatak, obavezno... )

                    http://www.sportklub.info/forum/show...60#post1659760

                    Nadam se da ćete uživati ovde!

                    Jel dobro Uroše (pošto sam sa tt)?
                    Dobro je, vidim sada.

                    tt sa A5 u inat Mi6

                    Hvala na dobronamernom savetu Naravno, procitano. Moram reci da ja licno nikada ni na jednom forumu nisam dobio ban, ali sam se ovde registrovao izmedju ostalog u znak podrske kolegama koji su nepravedno stradali na jednom drugom mestu, a koji vec dolaze ili ce doci u danima koji slede. U pitanju su jako korektni a pritom i dobro obavesteni forumasi koji ce uvek i na svakom mestu pisati samo u svrhu poboljsanja diskusije. Naravno, sve sa merom i bez vredjanja, jer smo odrasli i ozbiljni ljudi. Jos jedan pozdrav domacoj ekipi!
                    "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                    Comment


                    • Samo se vi raskomotite i nemojte da se stidite.

                      Comment


                      • Originally posted by Capo dei capi View Post
                        Hvala na dobronamernom savetu Naravno, procitano. Moram reci da ja licno nikada ni na jednom forumu nisam dobio ban, ali sam se ovde registrovao izmedju ostalog u znak podrske kolegama koji su nepravedno stradali na jednom drugom mestu, a koji vec dolaze ili ce doci u danima koji slede. U pitanju su jako korektni a pritom i dobro obavesteni forumasi koji ce uvek i na svakom mestu pisati samo u svrhu poboljsanja diskusije. Naravno, sve sa merom i bez vredjanja, jer smo odrasli i ozbiljni ljudi. Jos jedan pozdrav domacoj ekipi!
                        Ne sumnjam ni jednog momenta, jer kakve bi Delije pa bile

                        tt sa A5 u inat Mi6
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Samo se vi raskomotite i nemojte da se stidite.
                          Noto ce vam pomoci u tome. On je poznat kao pravi domacin. Boljeg nemamo, a i domacice su nam odlicne.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Noto ce vam pomoci u tome. On je poznat kao pravi domacin. Boljeg nemamo, a i domacice su nam odlicne.
                            Realno nema boljeg domaćina od mene u svijetu foruma a i šire. Košarkaške teme su klinički mrtve i ako imaju želju da pređu i uređuju ovaj dio, slobodni su. Gdje to ima

                            Comment


                            • Povezuje se i mali Pecarski sa nama, to bi bio ozbiljan ubod. Top domaci prospekt, ali videcemo.

                              Comment


                              • Pisao sam za Radanova, nisam nešto informisan oko tih menadžer priča sem što mi je jedan igrač Zvezde (bivši)pričao da kad predju kod Miška ide mnogo brže napredak. Da li će biti za Radanova mesta? Šta je sa Simanićem kažu da ne voli da trenira?

                                Pecarskog sam gledao, on mora da igra, ne može da sedi na klupi. Ne zbog Zvezde već zbog potencijala, da se ne protraći. Ne sme sebi da dozvoli ove Simanić sezone.
                                Last edited by Cassius Clay; 04-08-17, 17:00.

                                Comment

                                Working...
                                X