Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Realno ni jedan ni drugi nisu dovoljno dobri, aman ljudi nama trebaju nosioci igre, a ne igrači cisto da se popuni roster. Gagica nema na mapi odkad je otisao iz partizana i one jedne epizode u repki kao i keselja. I sad odjednom zvezda zainteresovana kao sto pobeda rece nemojte da navodite da je njegova najveca prednost sto je veliki zvezdas, ne trazimo vodju navijaca nego coveka koji moze dostojno da zameni Simona.

    Comment


    • Originally posted by krele90 View Post
      Realno ni jedan ni drugi nisu dovoljno dobri, aman ljudi nama trebaju nosioci igre, a ne igrači cisto da se popuni roster. Gagica nema na mapi odkad je otisao iz partizana i one jedne epizode u repki kao i keselja. I sad odjednom zvezda zainteresovana kao sto pobeda rece nemojte da navodite da je njegova najveca prednost sto je veliki zvezdas, ne trazimo vodju navijaca nego coveka koji moze dostojno da zameni Simona.
      Стварно нисам никада веровао да ће ово неко написати и да се слажем с тим. Чудна времена дошла

      Comment


      • Pa ne znam da li se secate ja sam jedan od retki sto je verovao u Simona i kada ga nije islo i kada je bio prosek ali eto on vam je primer sta se moze postici radom i samo radom Sad ima neki problema sa povredom, nadam se da ce se srediti za repku. Jedva cekam da vidim sve te igrace jos jednom na okupu i koliko mogu da doprinesu reprezentaciji

        Comment


        • Da me neko poznaje bar malo znao bi da Gagića mrzim iz dubine duše. Za Kešelja se nisam šalio, drago mi je što je došao. A za Gagića koji naskače na Gurovića tek pošto igrači stanu ispred njega pa se on kao baca da ga dohvati - dno. Jedan je Čiča Milan, a majmun nije krenuo na njega zato što zna da bi završio na podu. Jebo ga Dalo i Dulo, i njega i onu Minu "zvezdašicu".

          Comment


          • Gagić može da bude ok drugi izbor na centru. Kad je Bjelica u zalasku karijere to mogao, može i Gagić. Ako ništa uvek se setim njegovih partija kada nas je maltetirao sa poludistance, jbg ne stigne Bobi da izađe.

            Ne verujem da je isti doveden da bude prvi izbor, igraće Gagara, ako dođe, plafon 12-15 minuta po meču, zavisno od protivnika, ukoliko se ne razigra.

            Crnac, odn. stranac, će biti prvi izbor na toj poziciji. Sa Gagićem i Kešeljom je to neozbiljno čak i da se pobedi jedna Cedevita.

            Pogotovo Kešeljom koji je iole ozbiljni basket igrao za repku na onom EP u Turskoj kada su nas pokrali, pre nekih 6-7 godina.
            Last edited by Brajkula; 29-07-17, 12:56.

            Comment


            • Nema nista od Gagica.Opcija jeste bio ,ali sad je dovoljno daleko da moze da se odahne ..

              Prva opcija je Pero Antic ,koji bi doneo iskustvo i dobar sut spolja ,kao i ovaj nas iz Amerike , Nikola Jovanovic.
              Obojica bi dosli kao igraci koji bi pokrivali pozicije 4/5 ,tj ono sto je prosle godine bio Milko ,dok bi Milko dobio vise ulogu Tompsona.

              Comment


              • Pero Antić je više povrijeđen nego što nije. Alimpije je rekao da mu trebaju spremni igrači za 85 utakmica, a Pero s 35-36 godina možda iznese pola. Pola sezone je bio povrijeđen u Feneru, a ono što je igrao su minimalne minutaže. Baš logike nema jer nije ni jeftin. Izgleda da skupljaju Zvezdaše, a za promjenu se valjda zainteresuju i za nekog košarkaša.

                Comment


                • Slazem se sa tobom ,samo sam izneo informacije koji su igraci na meti ,mada Pero tesko da ce doci za neku platu tipa 200-250k ,moze on jos uvek na ime da izvuce barem 500k.

                  Za prvog centra se najvise spominje Kolton Ajverson sto prosle sezone bio u Makabiju ,a koji je recimo vec odbio ponudu neke ekipe sto pika u evrokupu u iznosu od 550k . Takodje zanimljiv nam je Rajan Tulson (mada je skup , naisao sam na informaciju da trazi oko 500k ,a da smo mi krenuli sa ponudom od 280k ,koliko je to tacno ,ne bih znao reci) ,a jedna od opcija na pleju osim Pulena je i Grendzer sto pikao prosle sezone u Efesu ..

                  Mislim da dosta stedimo na ovim nekim nasim igracima sto dovodimo Keselj i najverovatnije Radicevic ,a ako dovedemo i Jovanovica iz Amerike takodje ,da bi se malo jace "otvorili" za strance ..Koliko znam Keselj i Radicevic zbirno tesko da prelaze 200k godisnje.
                  Nas najvise j*** Milko sa 350k godisnje ,a "backup" igrac .. Malo jacu platu prosle sezone je imao Kuzmic sa 375k ,a bio startni centar ,to je ono sto nas koci u startu ..

                  Comment


                  • Vidim došli su ovi s koledža, glupo je komentarisati šta mogu kad ih nisam gledao. Valjda nisu igrali nikad na nekom visokom nivou, ali svakako bolje oni nego Kešelji koji ne mogu eksplodirati ili bar nešto napredovati. Solidni potpisi na prvu, da vidimo kakvi su stranci, samo ne Polen, ambrozija svakako cvjeta.

                    Comment


                    • Jeste brate ali Kešelj igra za džabe. Skoro za dž. Znači minimalac. Ova dva igrača mogu da se isplate. I radi se onako kako treba. Domaći igrači jeftini, plus zveri na kraju prelaznog roka. Ne bi me čudilo da neko ima i 400,500 000...

                      Comment


                      • Контам ове сезоне да идемо испод 10 ЕЛ победа. Мада се надам топ8, али..

                        Comment


                        • A što moramo da trčimo i unapred osudimo tim na propast? Mislim da ćemo imati 15ak pobeda.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            A što moramo da trčimo i unapred osudimo tim na propast? Mislim da ćemo imati 15ak pobeda.
                            Мени у првој сезони с Алимпијевићем где ћемо играти 15 утакмица у Арени је 7-10 победа ок резултат.

                            АБА и КЛС приоритети.

                            Comment


                            • http://sportklub.rs/Blog/Sasa-Ozmo/a...tu-ka-NBA.html

                              Intervju Omzoa sa našim pridošlicama pre nekih godinu dana.

                              Kolton nam je najverovatnije pojačanje na poziciji stranca na centru

                              Comment


                              • Ušao na RSB forum da vidim ko će doći vidim priča o menadžerima. I ide ona priča za Guduru što sam pričao. Da nije prešao kod Miška otišao bi u MZT. Radanov se isto neće naigrati dok ne predje, a znam da je Nastić zbog cele te priče poludeo i išao go Knez Mihailovom bio dečko na lečenju usrali mu karijeru. Sisaj kurac Mišlo više. Imaš andrejski duh. Ne može sve tebi zalizani majmune koji odredjueš ko će koje leto igrati u repki. Magare. Koliko god da izbaci što sam što preko menadžerisanja naših igrača, 5oricu uništi.

                                Comment

                                Working...
                                X